Wyprowadzanie psów Lubin, Lubin


Cena do uzgodnienia

Czy Twój zwierzak uwielbia długie spacery, pełne aktywności, biegania, rozmaitych ćwiczeń i zabaw? A może preferuje krótsze, ale częstsze i powolne kręcenie się po okolicy? Niezależnie od jego upodobań, jestem w stanie zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje ♥
Jak wygląda proces zapisów na wyjścia ze mną? Kontaktujemy się ze sobą, ustalamy potrzeby i preferencje czworonoga, czas trwania i częstotliwość spacerów. Dowiaduję się, czy pies może mieć kontakt z innymi zwierzakami, czy ma alergie pokarmowe, jak lubi się bawić, czy chciałby mieć możliwość wybiegania się na dworze (bezpiecznie, na długiej lince, którą sama zapewniam), czego się boi i co najbardziej lubi. Bardzo chętnie na pierwszy spacer wybiorę się z Państwem, właścicielami zwierzaka, by pokazać, jak będą wyglądały nasze wyjścia.

Cennik:
25 zł za pół godziny spaceru
40 zł za godzinę spaceru
Dodatkowy mały lub średni pies -> za darmo :)

O mnie:
Nazywam się Julia i mam 19 lat. Kocham zwierzęta całym sercem i to właśnie z nimi łączę swoją przyszłość - zamierzam pracować jako behawiorystka przede wszystkim psia, ale z czasem może i kocia czy związana z końmi :)

Polska, Lubin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 5