KREDYT HIPOTECZNY, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Doradca kredytowy jest jak anioł stróż :)

Prowadzę klienta przez cały proces starania się o kredyt i uzyskiwania go, załatwiam część formalności, umowy przedwstępne czy inną dodatkową papierologię dotyczącą banku czy dewelopera. Oszczędza to czas, nerwy i często jeszcze pieniądze.

Prowadzę klienta od samego początku – od pomysłu wzięcia kredytu, po wszystkie formalności z tym związane, kończąc na podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Do moich obowiązków należeć może też załatwianie wszystkich cesji z deweloperem.

Moja praca polega na wspólnym znalezieniu najkorzystniejszej oferty na rynku przy zakupie nieruchomości, na kredyt hipoteczny oraz na wsparciu klienta w pełnym zakresie tego procesu.

Cały proces formalności bywa strasznie zawiły i kłopotliwy i właśnie dlatego warto skorzystać z moich usług. Pomagam ułatwić i przyspieszyć uzyskiwanie kredytu, przygotować odpowiednie warianty każdej oferty oraz pomóc z dokumentami.

Korzystając z moich usług nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale i czas. W krótkim czasie jestem w stanie zaoferować najlepsze oferty, zakładając różne warunki kredytowania i omawiając istniejące między nimi różnice.

Jeśli masz specjalne wymagania - mam wpływ na to, co zaoferuje bank. Wbrew pozorom, bankom również zależy na takiej współpracy. Efektywne działania doradcy często owocują dodatkowymi benefitami. :)

Potrzebujesz pomocy? Odezwij się :)

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2