Mycie , czyszczenie, odgrzybianie, impregnacja elewacji, Łódź


Cena do uzgodnienia

Elewacje domów oraz wszelkich innych budynków ulegają dość szybkiemu zabrudzeniu. Nierzadko trudno usunąć te zanieczyszczenia, a na pewno nie da się tego dokonać bez odpowiednich środków oraz profesjonalnych działań. Tanie czyszczenie elewacji budynków to specjalność naszej firmy. Najbardziej narażone na brud, pył czy inne zanieczyszczenia są budynki, które bezpośrednio graniczą z ulicami lub usytuowane są obok fabryk oraz zakładów pracy.
Godne uwagi są również budynki mieszkalne, jak domy wolnostojące których elewacja wymaga specjalnej pielęgnacji. Czyszczenie elewacji domów z cegły to również zakres naszych działań. Wymaga ono profesjonalnego przygotowania i doświadczenia aby działać skutecznie i precyzyjnie.

W procesie czyszczenia wykorzystujemy metodę wysokiego ciśnienia z użyciem odpowiednich środków chemicznych, które można stosować do danej powierzchni. Nie ma więc żadnych obaw, że poprzez czyszczenie uszkodzimy ścianę budynku. Posiadamy bowiem stosowną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością oraz skutecznością. Korzystamy z preparatów o wysokiej jakości, dedykowanych specjalnie do czyszczenia danego rodzaju elewacji.

W efekcie powierzchnie ścian nie ulegają niszczeniu, a po wyczyszczeniu budynek nie tylko zyskuje estetyczny wygląd, ale także dłuższą żywotność.

Rodzaje elewacji które można poddać czyszczeniu: tynki mineralne,tynki akrylowe,tynki sylikonowe,elewacje z klinkieru,siding,piaskowiec,hale stalowe

Specjalnym preparatem usuwamy: zabrudzenia,mchy,grzyby,glony.

Polska, Łódź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 97