Mycie, czyszczenie, impregnacja kostki brukowej i innych nawierzchni, Łódź


Cena do uzgodnienia

Podobnie jak w przypadku elewacji czy dachu, kostka również wymaga dbania o je wygląd. Tutaj także służymy pomocą  stosując metodę mycia, czyszczenia oraz różnego rodzaju chemie i impregnaty, które świetnie zabezpieczają drogą mieszankę betonową (kostkę).

Kostka, podobnie jak inne elementy wykończenia domu, jest podatna na promienie słoneczne oraz mrozy, co  diametralne wpływa na jej kolor. Promienie UV powodują zmniejszenie intensywności koloru kostki. Opady atmosferyczne, duże zanieczyszczenie powietrza,wilgoć oraz  siarkowy odczyn wody deszczowej, powodują pojawianie się biało-zółtych, solno-kwasowych śladów na powierzchni naszego bruku czy parkingów.

Kostkę czyścimy metodą wodno-strumieniową o ciśnieniu do 500bar. Zastosowanie tak wydajnego agregatu nie jest bezcelowe,w przypadku silnego zabrudzenia tylko taki agregat jest wstanie doprowadzić do idealnego efektu.Agregat ten w połączeniu z mobilną nagrzewnicą wody powiekszy nam efekt czyszczonej powierzchni.Kostkę brukową myjemy z zastosowaniem dodatkowego urządzenie tzw. (surface)przystawki do mycia powierzchni płaskich przylegającej równolegle do powierzchni.Zastosowanie tego urządzenia ma za zadanie,aby przy czyszczeniu bruku zapobiegać przed rozpryskiwanie brudnej wody wokół czyszczonej powierzhni.Dysze umieszczone wewnątrz na ramieniu urządzenia obracają się z prędkością 2000 obr/min odrywając zgromadzone zabrudzenie od czyszczonej powierzchni.Przystawka ta posiada opcję odsysania brudnej wody w dowolne miejsce ściekowe nie dopuszczając do gromadzenie się jej w miejscu czyszczonym.

Z nami pozbędziesz się:

 glonów, mchu, porostów, osadów, gum do żucia, smoły i gum sam. śladów wapiennych oraz solnych, wszelkich zabrudzeń po kapiącym oleju silnikowym itp zacieków z rdzy, zabrudzeń po budowlanych.

Pamiętaj o zabezpieczeniu kostki przed ponownym zabrudzeniem!
Impregnaty to dobry sposób na ochronę kostki przed kapiącym olejem oraz zachowaniem na dłużej jej naturalnego koloru, zapobieganie pękaniu.

Dzięki niektórym preparatom możliwe jest nawet uzyskać tzw.”efekt mokrej kostki”.

Służymy pomocą przy myciu,czyszczeniu i impregnacji:

 kostki brukowej, betonu posadzek betonowych, chodników, podjazdów, parkingów, schodów, tarasów, ogrodzeń

Polska, Łódź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 89