Trening personalny, Kraków - Oferta nr182494 - Oferteo.pl
 

Trening personalny, Kraków


Cena do uzgodnienia

W treningu personalnym cenimy indywidualność i możliwość dostosowania ćwiczeń do Twoich potrzeb oraz możliwości. Jakość ruchu ma dla nas niebagatelne znaczenie. Najważniejszymi aspektami są dla nas: Twoje bezpieczeństwo i efektywność treningu. Chcemy i zrobimy wszystko, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia oraz podnieść Twoją samoocenę, pewność siebie i zadowolenie z życia!

Współpracujemy zarówno z osobami, które są weteranami w kwestiach treningu, jak i z osobami, które dopiero zaczynają swoją fantastyczną przygodę z aktywnością fizyczną. Uważamy, że ruch ma ogromne znaczenie i jego brak w negatywnym stopniu odbija się na Twoim zdrowiu. Ważne jest dla nas, abyś – tak jak my – zakochał się w treningach. Znajdziemy dla Ciebie taką formę treningu, którą pokochasz.

Całość naszej współpracy rozpoczynamy od konsultacji treningowej, czyli pierwszego bezpłatnego spotkania. W trakcie współpracy jesteśmy w ciągłym kontakcie, Twój trener motywuje Cię do pracy, układa dla Ciebie plany treningowe. Ma w rękawie mnóstwo narzędzi, które wykorzystacie, aby szybciej przybliżyć Cię do realizacji celu. Treningi odbywają się w Invistus Training w Krakowie.

Przede wszystkim gwarantujemy Ci nasze stuprocentowe zaangażowanie oraz najwyższą jakość usług. Jeśli jesteś zainteresowany treningami, zostaw proszę swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6