PRZEGLĄDY SERWISOWE AUTOMATYKI, Wrocław - Oferta nr162203 - Oferteo.pl
 

PRZEGLĄDY SERWISOWE AUTOMATYKI, Wrocław


Cena brutto: 0.00 PLN
do uzgodnienia

Firma przykłada coraz większe starania nie tylko przy budowie nowych obiektów, ale także przy remontach, eksploatacji i konserwacji istniejących instalacji. W związku z tym oferujemy również usługi serwisowe i modernizacyjne:

- konserwacja i przeglądy istniejących instalacji elektrycznych i automatyki
- modernizacja instalacji elektrycznych i automatyki w istniejących budynkach
- przeglądy i wymiana filtrów w klimakonwektorach
- testy i prace rozruchowe instalacji automatyki
- testy i konserwacja instalacji detekcji gazów

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu diagnostyki, napraw oraz przeglądów automatyki wentylacji i ogrzewania w zakres którego wchodzą m.in.:

- kontrola urządzeń (siłowniki, presostaty, czujniki temperatury, ciśnienia)
- kontrola rozdzielnic (aparatura, zabezpieczenia, sterowniki, połączenia)
Po zdiagnozowaniu usterki przedstawiamy naszemu klientowi wycenę kosztów naprawy i po zaakceptowaniu dokonujemy naprawy. Nasz klient może też liczyć na wsparcie techniczne za pomocą telefonu lub Internetu w celu przyśpieszenia ustalenia usterki lub próby jej usunięcia.

Nasza oferta obejmuje również dostawę i wymianę filtrów w centralach wentylacyjnych. Po wykonanym przeglądzie sporządzany jest protokół kontroli i rozruchu dla każdego układu automatyki z informacjami na temat stanu każdego elementu układu.

Systematyczne i dokładne przeglądy przyczyniają się do zmniejszenia awaryjności układów automatyki i nieprzewidzianych postojów oraz zmniejszenia kosztów eksploatacji co pozwala zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 30