HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy

O specjaliście

OFERUJEMY
- Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy
- Zabezpieczenia medyczne

NASZ SPRZĘT
Korzystamy z zestawu fantomów firmy LAERDAL Little Family QCPR. Technologia QCPR pozwala kontrolować instruktorom efektywność prawidłowo wykonanej RKO przez uczestników szkolenia. Uczestnik szkolenia dzięki aplikacji QCPR otrzymuje także informacje zwrotną o jakości RKO. Dodatkowo posiadamy wysokiej jakości defibrylator AED. Nasze apteczki i torby medyczne są w pełni wyposażone, dzięki czemu zabezpieczenia medyczne są na najwyższym poziomie!

METODY SZKOLENIOWE
Wykorzystujemy najnowsze technologie szkoleniowe. Naszą ulubioną techniką jest wykład interaktywny, a także "case study", dzięki którym uczestnicy szkoleń mogą ćwiczyć w rzeczywistych warunkach i czasie. Po każdym ćwiczeniu stosujemy metodę debriefingu celem omówienia błędów i dobrych rzeczy.

Jesteśmy trójka młodych ludzi, pełnych pozytywne energii.

Kasia
Założycielka firmy, ratownik medyczny - praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Ekspresyjna, pełna pomysłów. Wykładowca - doktorant Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Zwolennik nowoczesnych metod szkolenia i podnoszenia kwalifikacji instruktorów. Wielbicielka podróży, muzyki i ogrodnictwa.

Patryk
Niezwykle komunikatywna osoba, ratownik medyczny - praktyk. Oprócz funkcji instruktora, koordynuje organizację zabezpieczeń medycznych. Doskonały instruktor, zaraża śmiechem. Za kulisami fizjoterapeuta z wyjątkowym telentem, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Miłośnik podróży, sportu i fizjoterapii.

Adam
"Perełka" firmy, ratownik kwalifikowanej pierwszej pomocy. Rewelacyjny negocjator w rozmowach z klientami. Dba o aspekty techniczne szkoleń. Kierowca karetki, zorganizowany, pełen pasji do medycyny. Po godzinach właściciel sklepu internetowego LAWENDOWY RYNECZEK.

Branża

Kurs pierwszej pomocy, Pierwsza pomoc, Zespół muzyczny, E-learning, Opieka medyczna, Ochrona zdrowia

Obszar działania

Dolnośląskie, Podlaskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie, Śląskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Opolskie, Lubelskie, Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adam E. 21 maja 2021
Pozytywna opinia

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą HelpMed, która szkoli naszych kursantów z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Przyszli kierowcy z przyjemnością uczestniczą aktywnie w wykładach, a my wiemy, że wiedza przekazywana przez Panią Katarzynę jest kompletna i rzetelna. Polecamy serdecznie!

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 27 maja 2021

Dziękujemy za opinię. Cenimy sobie współpracę ze Szkołą Jazdy ENGEL, najlepsza szkoła prawa jazdy w mieście! Wyrozumiali i kompetentni instruktorzy. Polecamy.

Kamila S. 13 maja 2021
Pozytywna opinia

Współpracowaliśmy z firmą HelpMed przy organizacji szkoleń z pierwszej pomocy. Osoby prowadzące to entuzjaści ratownictwa. Z wielkim zapałem i zaangażowaniem wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na każde pytanie. Polecam.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 13 maja 2021

Dziękujemy serdecznie za owocną współpracę. Do zobaczenia.

Karolina O. 6 maja 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo! Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Ludzie z pasją do tego co robią nadają się doskonale.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 27 maja 2021

Pani Karolino, bardzo dziękujemy za opinię.

Patryk K. 6 maja 2021
Pozytywna opinia

Firma Helpmed często zabezpiecza przeróżne zawody na których jestem sędzią. Współpraca zawsze jest na wysokim poziomie, bardzo profesjonalna i rzetelna. Kontakt jest bezproblemowy, urazy zawodników opatrywane w sposób szybki i nieprzerywające zawody.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 27 maja 2021

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy sędziego Patryka! Do zobaczenia.

Adi P. 6 maja 2021
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna firma, informacje są przekazywane w sposób prosty i przejrzysty dla uczestników szkolenia. Instruktorzy to ludzie z pasją mam nadzieję, że wiedza, którą przekazaliście nie przyda mi się w realu.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 27 maja 2021

Panie Adamie, dziękujemy za opinię. Liczymy, że spotkamy się niebawem na powtórce. Do zobaczenia.

Adam B. 5 maja 2021
Pozytywna opinia

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. Kontakt oceniam wzorowo - jest szybko i rzeczowo jak dla mnie. Data realizacji szkolenia zrealizowana według moich potrzeb, jak najbardziej oceniam na plus. Jakość usług również oceniam wzorowo. Pani Kasia jest profesjonalistką w każdym calu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 6 maja 2021

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Agata K. 5 maja 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo dobra współpraca szeroka i korzystna oferta.

HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, 5 maja 2021

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy

Powiązane produkty i usługi: SzkoleniaKurs kpp,  Szkolenia biznesowe, Life coachingSzkolenia bhp pracownikówMotywowanie pracownikówSzkolenia Bydgoszcz,  Kurs kpp Bydgoszcz, Szkolenia biznesowe Bydgoszcz, Life coaching BydgoszczSzkolenia bhp pracowników BydgoszczMotywowanie pracowników Bydgoszcz

Oferta

Kurs z pierwszej pomocy dla szkół jazdy
Polska - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Kurs ten dedykowany jest dla kursantów szkół jazdy. Masz szkołę jazdy i szukasz współpracy z ratownikiem medycznym na stałe? Potrzebujesz kompetentnego instruktora pierwszej pomocy, który wskaże Twoim kursantom jak zachować się podczas wypadku komunikacyjnego czy nagłego zatrzymania krążenia? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu.

Kurs z pierwszej pomocy w języku angielskim (możliwe online)
Polska - Bydgoszcz
do uzgodnienia

Potrzebujesz certyfikowanego kursy z zakresu pierwszej pomocy w języku angielskim? Wybrałeś najlepsza firmę, która działa w tym zakresie! Posiadamy wykwalifikowanych medyków, którzy biegle posługują się językiem angielskim. Z Nami nauczysz się jak ratować...  

Kurs z pierwszej pomocy online
Polska - Bydgoszcz
do uzgodnienia

W dobie pandemii COVID-19 wychodzimy do klienta, potrzebujesz kursu z pierwszej pomocy na teraz? Zadzwoń do nas, pomożemy Ci i zorganizujemy dla Ciebie kurs online, który będzie doskonałym źródłem wiedzy o pierwszej pomocy. Kurs jest interaktywny. Koniec z nudnymi prezentacjami. Zapewniamy certyfikat zgodny z PiP i MEN.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ogrody 31/29, Bydgoszcz

WWW

www.help-med.com.pl

Telefon

Telefon

 

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy HelpMed - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy Katarzyna Kosecka
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Drugie imię MARIA
Nazwisko KOSECKA
Data rozpoczęcia działalności 2019-08-13
NIP 5611595829
Regon 384114424

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-08-13
Data powstania 2019-08-13
Data rozpoczęcia działalności 2019-08-13

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8690B DZIAŁALNOŚĆ POGOTOWIA RATUNKOWEGO
Przeważające PKD
6621Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.