HELP-MED Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak HELP-MED nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HELP-MED

O specjaliście

Firma HELP-MED oferuje usługi w zakresie prowadzenia kursów i szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm oraz osób prywatnych. Oferta jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta i obejmuje interesujący go zakres. Nauka udzielania pierwszej pomocy może być prowadzona w formie kilkugodzinnych szkoleń lub kilkunastogodzinnych kursów. Potwierdzeniem ukończenia szkolenia lub kursu, organizowanego przez naszą firmę, są wystawiane przez nas imienne zaświadczenia na okres 2 lat. Każde szkolenie jest prowadzone na podstawie obowiązujących, aktualnych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC).
Nauka obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne. Instruktaże są prowadzone w wybranym miejscu, np. bezpośrednio u klienta, przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, pracującą na co dzień w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz Zespołach Ratownictwa Medycznego. Są to instruktorzy pierwszej pomocy oraz ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem.
Szkolenia są dedykowane między innymi dla nauczycieli, przedszkoli, szkół, uczelni, urzędów, szpitali i innych zakładów pracy. Po odbyciu podstawowego kursu pierwszej pomocy uczestnik nauczy się prawidłowo udrożnić drogi oddechowe, wykonywać resuscytację krążeniowo – oddechową (RKO), przeprowadzić kontrolę czynności życiowych, wezwać pomoc, zadbać o bezpieczeństwo własne, poradzić sobie w nagłych stanach zagrażających życiu. Szkolenia kieruje się głównie do osób, które nie mają na co dzień styczności z medycznymi czynnościami ratunkowymi.

Opinie

Gwiazdki opinii 8 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

24 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Mimo młodego wieku widać duże doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Dzięki pracy właściciela w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, szkolenie było przeprowadzone w sposób wiarygodny, ciekawy i oparty na najbardziej aktualnych wytycznych i przykładach. Widać bardzo duże zaangażowanie w wykonywaną pracę i przede wszystkim pasję. Jak najbardziej polecam Help-Med! :)

14 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Jeśli szukasz profesjonalistów z pasją, w tego co robią-to znajdziesz TU w HELP-MED !!!

13 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Firma HelpMed rewelacyjnie przeprowadziła szkolenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni sposobem i profesjonalizmem z jakim szkolenie się odbyło. Polecam gorąco i na pewno kolejne szkolenia będziemy robić w firmie HelpMed.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HELP-MED

Powiązane produkty i usługi: Kursy zawodoweCoachingSzkolenia menedżerskieSzkolenia sprzedażoweE-learningPierwsza pomoc ratownictwo szkolenia firma biuro firmyKursy zawodowe Zielona GóraCoaching Zielona GóraSzkolenia menedżerskie Zielona GóraSzkolenia sprzedażowe Zielona GóraE-learning Zielona Góra,  Pierwsza pomoc ratownictwo szkolenia firma biuro firmy Zielona Góra, Szkolenia,  Kursy pierwszej pomocy, Zabezpieczenia imprez masowych, Eventów, Transport medyczny

Oferta

Przewóz chorych ambulansem
Polska - Zielona Góra
do uzgodnienia

HELP-MED oferuje pełny zakres transportu osób chorych i niepełnosprawnych na obszarze zachodniej części Polski. Zawsze sprawnie i na czas. Usługi świadczymy na terenie Polski oraz za granicą.

Przewóz chorych ambulansem
Polska
do uzgodnienia

HELP-MED oferuje pełny zakres transportu osób chorych i niepełnosprawnych na obszarze zachodniej części Polski. Zawsze sprawnie i na czas. Usługi świadczymy na terenie Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego i w ich okolicach.

Transport medyczny, szkolenia, zabezpieczenia medyczne
Polska
do uzgodnienia

Usługi w zakresie ratownictwa medycznego, zabezpieczeń imprez masowych, szkoleń oraz transportu medycznego na terenie województwa lubuskiego jak i całego kraju. Zapraszamy do kontaktu firmy oraz osoby prywatne.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Władysława IV 18, Zielona Góra

Telefon

507****** Pokaż numer
507****** Pokaż numer

Telefon

507****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy HELP-MED PAWEŁ ZOSIUK
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Drugie imię GRZEGORZ
Nazwisko ZOSIUK
Data rozpoczęcia działalności 2015-12-15
NIP 9730909182
Regon 363219697

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat m. Zielona Góra
Gmina M. Zielona Góra
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65229
Poczta Zielona Góra
Ulica ul. Władysława IV
Numer nieruchomości 18
Numer lokalu 33

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-12-14
Data powstania 2015-12-14
Data rozpoczęcia działalności 2015-12-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8690B DZIAŁALNOŚĆ POGOTOWIA RATUNKOWEGO
Przeważające PKD
8690E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
7729Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.