Grzegorz Rachubiński - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Grzegorz Rachubiński nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Grzegorz Rachubiński

5

O specjaliście

Realizujemy prace w budownictwie mało kubaturowym od 2001 r. Firma obsługuje Klientów w zakresie gk, ocieplenia poddaszy, malowania, układania paneli, układanie glazury, ocieplenia elewacji, budowa wiat i altan z obliczeniem statyki oraz materiału, i innych prac budowlanych
Firma jest w ciągłym rozwoju aby współpraca z klientami przebiegała sprawnie i rzetelnie. Pomagamy klientom w doborze rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych

Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

9 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Andrzej W. 28 listopada 2020
Pozytywna opinia

Wysoki poziom usług. Zlecenie wykonane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Polecam wszystkim, ja sam skorzystam pewnie jeszcze w przyszłości.

Józef Z. 19 października 2020
Pozytywna opinia

Wystawiam najwyższą ocenę p. Grzegorzowi - piątkę z plusem!!! Zlecenie dotyczyło zbudowania od podstaw drewnianej wiaty z powierzonego materiału. Ekipa p. Grzegorza wykazała się dużą fachowością co zaowocowało powstaniem pięknej altany pomimo, że dysponowałem nie najlepszej jakości drewnem. W pierwszym zamyśle miała to być prosta wiata na maszyny i urządzenia ogrodnicze, jednak dzięki kreatywności i pomysłowości p. Grzegorza powstała piękna altana spełniającą rolę również wypoczynkową, będąc obiektem zazdrości sąsiadów. Ekipa p. Grzegorza wykazała się dużą elastycznością i cierpliwością dostosowując swój czas pracy do mojego zaopatrzenia w odpowiednie materiały do budowy. Ponadto muszę wspomnieć o takich cechach jak słowność, punktualność oraz dbałość o porządek podczas i po pracy. Reasumując- wiele ekip przewinęło się na mojej posesji realizując różne zlecenia, jednak po raz pierwszy jestem w pełni usatysfakcjonowany we wszystkich aspektach realizacji tego zadania. Zmierzam jeszcze korzystać z usług p. Grzegorza , gdyż jego ekipa jest dość wszechstronna tylko czekam na ich wolny czas. Na zakończenie, prócz powyższego muszę dodać, że to są po prostu sympatyczni ludzie.

Renata D. 22 lipca 2020
Pozytywna opinia

Altanka postawiona. Praca przebiegła sprawnie i efekt super. Panowie bardzo solidni i co najważniejsze wszystko terminowo a nawet przedterminowo. Polecam gdyż są godni polecenia.

Zenon K. 20 lipca 2020
Zapotrzebowanie na altankę z drewna, 21-35m², Resko
Pozytywna opinia

Prace przy zadaszeniu tarasu wykonane bardzo solidnie, profesjonalne doradztwo, fachowa wiedza inżyniera. 3xtak. Polecam.

Krzysztof R. 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Wiata postawiona szybko i solidnie, zdecydowanie godni polecenia.

Adam M. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Współpracę z Panami określam na bardzo udaną. Konstrukcja bardzo przemyślana i wykonana starannie. Dodatkowo Pan Grzegorz zamówił materiały w bardzo przystępnych cenach. Polecam w 100%.

Rafał P. 3 marca 2020
Pozytywna opinia

Pan Andrzej świetny fachowiec, elastyczny jeśli chodzi o czas pracy zawsze się można dogadać, płytki położone bardzo ładnie bez poprawek, polecam.

Paweł J. 3 marca 2020
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, bardzo profesjonalna i kompleksowa usługa od samego wykonania projektu wiaty z dokładnym wyliczeniem materiału, aż po finalne wykonanie. Wiata jest wykonana bardzo starannie i dokładnie przy czym praca przebiegała bardzo sprawnie. Reasumując jeszcze raz serdecznie polecam.

Ryszard Ł. 3 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny i konkretny. Dobry kontakt oraz ceny. Bardzo pozytywny.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Grzegorz Rachubiński

Powiązane produkty i usługi: Wyburzanie ścianUsługi tynkarskieFirma zbrojarskaOcieplanie budynków piankąWyburzanie ścian ŁobezUsługi tynkarskie Łobez,  Firma zbrojarska Łobez, Ocieplanie budynków pianką Łobez,  Usługi w branży budowlanej

Oferta

Altana ogrodowa 4x3.6 [m] C24
Polska - Radowo Małe
do uzgodnienia

Altana z drewna KVH Si w klasie C24 : kolor konstrukcji do wyboru; kolor pokrycia do wyboru; montaż i transport w cenie; odwodnienie dachu - za dopłatą

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rogowo, Radowo Małe

Telefon

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Andrzej Szubert
Imię (pierwsze) ANDRZEJ
Nazwisko SZUBERT
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-01
NIP 8571144179
Regon 368089236

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat łobeski
Gmina Radowo Małe
Miejscowość Rogowo
Kod pocztowy 72314
Numer nieruchomości 22
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-08-28
Data powstania 2017-08-25
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-01
Data zawieszenia działalności 2021-06-01
Data wznowienia działalności 2021-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
Przeważające PKD
4331Z TYNKOWANIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.