Stworzenie Strony WWW, Gdynia - Oferta nr189778 - Oferteo.pl
 

Stworzenie Strony WWW, Gdynia


Cena brutto: 1499.00 PLN
do uzgodnienia

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową

Przygotowanie dedykowanego projektu strony WWW

3-miesięczna gwarancja

Bezpłatna wycena indywidualna

Tworzenie stron WWW dla firm i marek osobistych
Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale także misja, której celem jest budowanie Twojego profesjonalnego wizerunku w Internecie. Nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Ciebie skuteczną i profesjonalną witrynę. Może to być zarówno mały projekt strony internetowej, jak i rozbudowany serwis WWW

Strona firmowa typu Multipage

Wykonamy stronę firmową, która sprosta oczekiwaniom klientów i będzie ważnym elementem budującym profesjonalny wizerunek. Stworzymy projekt witryny zawierającej do 7 podstron, np. O nas, Produkty, Galeria, Kontakt.

Dla kogo?
Zbudujemy stronę dla każdego – małego i większego biznesu. Projekt strony firmowej jest także świetnym rozwiązaniem dla freelancerów i specjalistów, którzy chcą pokazać swoje portfolio.

Strona WWW typu OnePage

OnePage to witryna, na której odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o Twojej ofercie bez wchodzenia na dodatkowe podstrony. Wystarczy wygodnie przewijać, aby poznać Twoje usługi lub produkty.

Dla kogo?
OnePage polecamy firmom i osobom, które planują umieszczać na swojej stronie WWW treść bez rozbudowanej struktury. Witryna nie będzie miała podstron (choć może posiadać menu nawigacyjne), więc wszystkie teksty i media będą się mieścić na stronie głównej.

Zaawansowana witryna

Chcesz mieć rozbudowaną stronę internetową z precyzyjną nawigacją? Stworzymy dla Ciebie projekt witryny z dużą liczbą podstron, dzięki czemu szczegółowo pokażesz klientom, czym się zajmujesz.

Dla kogo?
Chcesz mieć rozbudowaną stronę internetową z precyzyjną nawigacją? Stworzymy dla Ciebie profesjonalny projekt witryny z dużą liczbą podstron, dzięki czemu szczegółowo pokażesz klientom, czym się zajmujesz.

Projektujemy nowoczesne strony WWW
Tworzymy strony internetowe, które są w pełni responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Zobacz nasze realizacje dla różnych branż.

Polska, Gdynia
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4