Sklep Internetowy, Gdynia - Oferta nr189779 - Oferteo.pl
 

Sklep Internetowy, Gdynia


Cena brutto: 2499.00 PLN
do uzgodnienia

Zleć nam wykonanie Twojego e-sklepu
Wprowadzimy asortyment i kategorie do Twojego sklepu

Skonfigurujemy technicznie Twoją platformę sprzedażową

Przeszkolimy Cię z obsługi

Kilka kroków do gotowego sklepu internetowego
Sklep pod klucz to usługa, w ramach której nasi specjaliści kompletnie przygotowują Twój sklep, aby od razu był gotowy do sprzedaży online. Poznaj proces jego realizacji składający się z 6 kroków.

KROK 1

Badanie potrzeb, wycena i harmonogram prac
Na początku skontaktujemy się z Tobą. Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak duży będzie sklep, ile produktów mamy do niego wprowadzić, jakimi materiałami dysponujesz i które dodatkowe usługi lub integracje będą Ci potrzebne. Na podstawie rozmowy przygotujemy wycenę oraz wyznaczymy harmonogram prac.

KROK 2

Lista potrzebnych materiałów
Otrzymasz do uzupełnienia listę informacji, które będą nam potrzebne do wykonania Twojego sklepu internetowego (m.in. spis produktów i ich opisy). Dzięki temu zyskasz orientację, jakie materiały pozostały do zebrania i czy masz już ich komplet. To ważny krok i nie zdziwimy się, jeśli po przekazaniu nam uzupełnionej checklisty Twój stan będzie dało się opisać słowami: „nie mogę się doczekać!”.

KROK 3

Umowy z dostawcami zintegrowanych usług
Jeśli chcesz prowadzić sprzedaż online z sukcesami, Twój sklep internetowy musi być zintegrowany błyskawicznymi płatnościami elektronicznymi i dostawcami przesyłek. Podpowiemy Ci, z kim podpisać umowę i jak wybrać najkorzystniejsze warunki.

KROK 4

Czas zbudować Twój Sklep
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie komplet niezbędnych informacji, zaczniemy budować Sklep: wprowadzimy produkty, treści, nadamy odpowiedni wygląd i zintegrujemy sprzedaż z usługami partnerów. Skonfigurujemy Twój sklep także pod kątem technicznym: podłączymy domenę, skrzynki e-mail i włączymy certyfikat SSL niezbędny dla bezpieczeństwa danych na stronie internetowej. O wszystkim będziemy Cię informowali na bieżąco.

KROK 5

Akceptacja projektu i ewentualne zmiany
W momencie, gdy zakończymy prace związane z przygotowaniem Twojego sklepu internetowego, otrzymasz jego projekt do akceptacji. To moment na to, żeby rzucić okiem, czy wszystko się zgadza i wprowadzić ewentualne zmiany.

KROK 6

Szkolenie z obsługi Sklepu i rozpoczęcie sprzedaży
Po akceptacji otrzymasz swój gotowy sklep internetowy. Żeby początki ze sprzedażą online były jak najlżejsze, zorganizujemy dla Ciebie specjalne szkolenie z jego obsługi. A potem… będziemy Ci mocno kibicować! Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli będziesz potrzebować wsparcia.

Polska, Gdynia
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6