Roboty koszące Ambrogio (autoryzowany dystrybutor) sprzedaż/montaż/instalacja/serwis, Tarnów


Cena do uzgodnienia

Jako autoryzowany dystrybutor robotów marki Ambrogio oraz Tech-Line (ZCS) oferujemy Państwu szeroką gamę robotów koszących jednego z najbardziej renomowanych producentów na świecie.

W ofercie kilkadziesiąt modeli w różnym przedziale cenowym, o bardzo szerokim zakresie zastosowań - od małych przydomowych ogrodów do wielkopowierzchniowych obiektów, których obszar to nawet 20 ha.

Roboty dobieramy wg indywidualnych potrzeb klienta, na podstawie oględzin miejsca instalacji -dzięki temu gwarantujemy, że urządzenie będzie pracowało poprawnie, w najbardziej optymalnej konfiguracji, co przełoży się na wieloletnią bezawaryjną pracę.

Kabel obwodowy instalujemy za pomocą specjalnej maszyny, dzięki której możliwe jest zakopanie go na gł. ok 5 cm. pod ziemią - bez problemu wykonasz później aerację, wertykulację lub inne zabiegi na trawniku, bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia.

Roboty Ambrogio to:

- najwyższa jakość wykonania,
- serwis gwarancyjny (do 6 lat), pogwarancyjny i stała dostępność części,
- perfekcyjnie wyglądający trawnik przez cały sezon,
- oszczędność czasu, pieniędzy i środowiska.

Roboty koszące Ambrogio, dzięki wielu opatentowanym rozwiązaniom to absolutna rewolucja w ogrodzie -kto raz przekona się do robota już nigdy nie wróci do tradycyjnego koszenia.

Chcesz sprawdzić jak poradzi sobie w Twoim ogrodzie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację. Masz pytania? Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości -zapraszamy do kontaktu!

Polska, Tarnów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 104