Układanie posadzek kamiennych,marmuru,granitu,trawertynu.Sprzedaż kamienia naturalnego, Warszawa,Łomianki,Konstancin - Oferta nr31870 - Oferteo.pl
 

Układanie posadzek kamiennych,marmuru,granitu,trawertynu.Sprzedaż kamienia naturalnego, Warszawa,Łomianki,Konstancin


Cena do uzgodnienia

Kompleksowa obsługa klienta,od projektu przez sprzedaż i montaż kamienia naturalnego do renowacji,konserwacji włącznie.Posiadamy zakład kamieniarski
w Warszawie,formatowanie kamienia do długości 300cm(całe slaby).Wykonujemy również rzadko spotykaną usługę na rynku Polskim,układanie posadzek kamiennych z usługą szlifowania i polerowania oraz wypełniania spoin żywicami kolorystycznie dobranymi do materiału(żaden montażysta nie wykona tak perfekcyjnie posadzki,efekt tafli lustra).Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działalność naszej firmy, która od wielu lat specjalizuje się w realizacjach z zakresu branży kamieniarskiej na terenie Warszawy i całego kraju.
Oferujemy materiały kamienne o charakterze dekoracyjnym, których lista obejmuje ponad 400 rodzajów kamienia pochodzącego z kamieniołomów Europy Zachodniej m.in. z Włoch, Hiszpanii, Skandynawii i innych krajów, również spoza naszego kontynentu
Wykonujemy także montaż okładzin kamiennych za pomocą systemowych elementów złącznych wykonanych ze stali nierdzewnej (ruszty, kotwy) w przypadkach stosowania montażu pośredniego.
W ostatnich latach zrealizowaliśmy jako podwykonawcy prace kamieniarskie w wielu obiektach na terenie całej Polski. Do ostatnich naszych dużych realizacji należą:Arkady Kubickiego pod Zamkiem Królewskim, Warszawskie ZOO, Sejm, Senat,Urząd Rady Ministrów,Muzeum Chopina w Żelazowej Woli, budynek roku 2000 Biurowiec Focus Filtrowa, budynek roku 2001 Biurowiec PLL LOT(Warszawa), Winogrady Business Center, Biurowiec Victoria. Ponadto wykonaliśmy wiele mniejszych realizacji dla takich firm jak PORR(Polska)S.A., Modzelewski&Rodek, Eiffage Budownictwo Mitex, Mostostal Warszawa S.A., Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rolnictwa, Ambasada Amerykańska, Ambasada Słowacji, Ambasada Kanady, Ambra S.A., Maco Sp. z o.o., Mennica Państwowa S.A., Warsfoll Sp. z o.o., Technobud Sp. z o.o., Petrax Sp. z o.o.,Wola Park, Kulczyk Holding S.A., wystrój wnętrz hoteli Campanille, Kyriad i innych. Zdobyte na tych budowach doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację każdego zamówienia, które z technicznego punktu widzenia jest możliwe do wykonania.
Nasza kadra pracownicza pomyślnie przeszła próby, którym była poddawana podczas realizacji obiektów o różnym charakterze. Ponadto dysponujemy stałą grupą 15 wykwalifikowanych montażystów. Jednocześnie współpracujemy na stałe ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy, w zależności od wielkości projektu, dysponować wielokrotnie większą osobowo ekipą montażową.
Zapewniamy wysoką jakość dostarczonych materiałów oraz terminowe wykonawstwo. Nawiązaliśmy stałą współpracę z dostawcą kamienia naturalnego MK Rocks sp. z o.o. co pozwala na bezpośrednie dostawy od producentów z całego świata w bardzo konkurencyjnych cenach.
Niniejszym przedstawiamy propozycję kompleksowej dostawy i montażu elementów kamiennych, a także ich zabezpieczenia oraz ewentualnej późniejszej stałej konserwacji w czasie eksploatacji obiektu. Zakres rzeczowy robót kamieniarskich :
• Roboty wewnętrzne (płyty okładzinowe na posadzki i ściany, sufity kamienne podwieszane oraz schody, słupy, lady, a także inne drobne formy architektoniczne)
• Układanie posadzek kamiennych
• Układanie marmuru,granitu,trawertynu,piaskowca,onyxu
• Montaże blatów,kominków oraz ozdobnych detali kamiennych
• Roboty zewnętrzne (płyty kamienne elewacyjne na ściany, cokoły, biegi schodowe i podesty o powierzchni antypoślizgowej oraz ewentualne inne elementy "małej architektury")
• Sufity podwieszone i elementy o skomplikowanych konstrukcyjnie detalach zawieszeń.Mam nadzieję, że nasze firmy nawiążą obustronną, korzystną współpracę. Po ewentualnych rozmowach wstępnych oraz zapoznaniu się z dokumentacją projektową obiektu - gotowi jesteśmy do dostarczenia wzorów kolorystycznych kamieni.
Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę.Galeria zdjęć,realizacje i referencje www.gravit-renowacja.com , tel.603669156 .Na wykonane prace udzielamy gwarancji.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju i Europy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za firmy kopiujące tekst i zdjęcia z naszych ofert i strony internetowej.Wszystkie zdjęcia przedstawiają usługi wykonane przez naszą firmę.

Polska, Warszawa,Łomianki,Konstancin
Gravit
Przelew,gotówka
Do uzgodnienia pomiędzy stronami
Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę
Warszawa
Gravit
 
 


Liczba wyświetleń strony: 5105