Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Giosan S.C. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu'' AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika / SERWIS...

19

O specjaliście

GIOSAN. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu''

Autoryzowany Partner BRUK-BET FOTOWOLTAIKA


Działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. Choć współpracujemy z Oferteo kilka miesięcy to już dziś mamy sporą rzeszę zadowolonych klientów

Nasza spółka zrealizowała w przeszłości i nadal realizuje duże inwestycje budowlane w różnych sektorach polskiego biznesu. Zdobyte na przestrzeni lat kompetencje i doświadczenie pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji biznesowych z Naszymi zadowolonymi klientami. Obecnie GIOSAN S.C. realizuje bardzo selektywny i perspektywiczny program, którego celem jest rozpowszechnienie w Polsce wszelkiego rodzaju metod pozyskiwania energii odnawialnej. Cenimy jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie naszej współpracy.
Chcemy być Twoim partnerem na minimum 25 lat. I Ty możesz korzystać programu „GIOSAN dla swoich partnerów”.

Co nas wyróżnia

1. Jesteśmy spółką cywilna w 100% odpowiadającą z swoje inwestycje.
2. Posiadamy ubezpieczenie w wysokości 1,2 miliona PLN, które dodatkowo chroni naszych klientów.
3. Na swoje prace udzielamy nawet 10 lat gwarancji.
4. Mamy własne – nie wynajęte ekipy montażowe – każda osoba posiada uprawnienie elektryczne.
5. Standard realizacji instalacji to 14 dni !!!
6. Budujemy instalacja wyłącznie na markowych produktach z pełnymi zabezpieczeniami i uziomem I pomiarami.
7. Prowadzimy audyty specjalistyczne i sądowe instalacji PV. Możesz go zamówić w każdym momencie nawet gdy nie jesteś naszych klientów
8. W naszym portfelu usług jest również mycie i konserwacja modułów oraz badania termowizyjne
9. Mamy udokumentowaną wiedze ekspercką OZE
10. Posiadamy sporo uprawnień i certyfikatów potwierdzone odpowiednimi dokumentami.

Cenimy jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie naszej współpracy. Chcemy być Twoim partnerem na minimum 25 lat. I Ty możesz korzystać programu „GIOSAN dla swoich partnerów”. Twoja instalacja fotowoltaiczna może stać się gwarancją stałych dochodów, a nie tylko korzyści z zerowych rachunków za energię elektryczną.

Z uwagi na nasze kompetencje i doświadczenie GIOSAN SC realizuje szkolenia branżowe z obszaru fotowoltaiki dla wszystkich firm instalacyjnych na terenie całej Polski.
Obecnie prowadzimy również inspekcje weryfikujące poprawność zamontowanych instalacji PV. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą

Model współpracy

1. Bezpłatny audyt i doradztwo
2. Przygotowanie oferty handlowej wraz z koncepcją instalacji.
3. Przygotowanie umowy kredytowej – opcjonalnie.
4. Akceptacja warunków i terminów – podpisanie umowy.
5. Przedpłata = zamówienie twojej instalacji.
6. Budowa systemu PV
7. Instalacja oprogramowania i szkolenie.
8. Zgłoszenie do operatora.
9. Pomoc w uzyskaniu dofinansowania.
10. Opieka serwisowa i po serwisowa.

Jeśli ostatecznie wybierzesz inną firmę . To nic nie szkodzi na nas zawsze możesz liczyć. Podzielimy się swoją wiedza ekspercką. Zaproś nas na bezpłatny audyt a my przekażemy ci swoją wiedzę byś świadomie podjął decyzję kto i w jaki sposób zbuduje Twoją instalacje.

Branża

Fotowoltaika, Pompy ciepła, Kursy zawodowe, Kolektory słoneczne, Szkolenia BHP, BHP, ppoż, bezpieczeństwo, Szkolenia techniczne

Obszar działania

Mazowieckie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

371 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz D. 14 maja 2022
Pozytywna opinia

Z polecenia sprawdzone u znajomych! Cena szokująco dobra w porównaniu z konkurencją na lepszych komponentach. Cały przebieg realizacji zlecenia był profesjonalny i w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam firmę Giosan.

Sebastian Z. 12 maja 2022
Pozytywna opinia

Polecam wszystkim zainteresowanym firmę GIOSAN. Profesjonalny i rzeczowy zespół doradców i ekipa monterów. Szybki termin realizacji, super kontakt z klientem. Fachowość i profesjonalizm, dziękuje ekipie Pana Ryszarda.

Rafał J. 3 maja 2022
Pozytywna opinia

Sprawna realizacja i profesjonalne podejście. Polecam.

Dawid M. 29 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, firma na 6+. Właściciel, Pan Maciej jest słowny i zawsze można na niego liczyć. Instalacja założona super. Sama obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oby więcej takich firm 👌

Jarosław R. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam, bardzo miła obsługa i wykonana praca.

Karolina S. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo i wykonanie instalacji. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam!

Artur T. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Rzetelność i zgodność z oczekiwaniami i ofertą. Ostatnio to rzadkość w usługach, na dodatek średnia półka cenowa. Polecam.

Krzysztof G. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, szybkość wykonania, szerokie omówienie oferty i terminowość !!!

Agnieszka K. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy, pełne wyjaśnienie techniczne oraz wsparcie w trakcie oraz po wykonaniu instalacji

Przem T. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę Giosan, a w szczególności ekipę z "białego busa", ekipa wykazała się profesjonalizmem swoją pracę wykonała fachowo i estetycznie. Polecam.

Robert Ł. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam - świetna współpraca, zaangażowanie i profesjonalizm całego zespołu GIOSAN S.C.

Adam N. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Najlepsi, doskonała ekipa, sprawny montaż, świetny kontakt po sprzedaży.

Paweł M. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam! Wysoki poziom świadczonych usług, dobry a przede wszystkim miły kontakt podczas realizacji usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac oraz współpracy z Firmą GIOSAN. Montaż paneli przebiegł w fachowy sposób. Ekipa montująca panele w pełni profesjonalna. Dziękujemy!

Łukasz B. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo świetna jakość oraz sympatyczni a przede wszystkim profesjonalni pracownicy.

Monika M. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Szybko i profesjonalnie. Wykonanie estetyczne, a ekipa monterska kulturalna, miła. Żeby tak było zawsze! Wszystko działa tak jak firma obiecała. Bardzo się cieszę, że to właśnie fachowcy z Giosun zajęli się realizacja inwestycji od A do Z.

Tomasz G. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Instalacja wykonana na najwyższym poziomie i terminowo, nie było problemu z kontaktem telefoniczny z pracownikami giosan.

Katarzyna G. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, na każdym kroku realizacji projektu pełen kontakt I pomoc, zarówno ze strony zespołu pracowników jak i samego szefa ( każdy telefon w sprawie, jeśli nie został odebrany, zawsze pozostał oddzwoniony). Współpraca z firmą Giosan to sama przyjemność.

Małgorzata O. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Szybkość wykonania, rzetelność, miła atmosfera

Dorota K. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Praca ekipy zgrana, chociaż w nie najlepszych warunkach atmosferycznych, ale przebiegała szybko i sprawnie.

Grzebielski Z. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo solidna firma polecam szybko sprawnie....

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Giosan S.C. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu'' AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika / SERWIS PARTNER BB ECO

Powiązane produkty i usługi: Inwestycje budowlaneMontaż paneli,  Fotowoltaika Konin, Inwestycje budowlane KoninMontaż paneli Konin,  Montaż systemów fotowoltaicznych, Montaż modułów fotowoltaicznych, Rozbudowa systemów fotowoltaicznych, Inspekcje fotowoltaiczne, Konserwacja systemów pv, Mycie i konserwacja modułów fotowoltaicznych, Szkolenia z projektowania systemów pv, Szkolenia z instalatorskie dla systemów pv

Oferta

Panele Bruk Bet PERFECT EDGE 375 KW
Polska - Konin
4000.00 zł

Wybrane instalacje budujemy na modułach polskiego producenta Bruk Bet Fotowoltaika. Najnowocześniejsza linia Perfect Edge to nie tylko najwyższa jakość i niespotykane uzyski energii ale jedyna w Europie technologia niskotemperaturowego procesu cięcia krzemu. Moduł ponadto posiada 20 letnią gwarancję produktową.

panele fotowoltaiczne, fotowoltaika, instalacje fotowoltaiczne,
Polska - Konin
4000.00 zł

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę klienta w obszarze fotowoltaiki. W skład tych działań wchodzą : - bezpłatny audyt, - fachowe doradztwo - bezpłatna wycena ze wstępnym projektem instalacji - projekt wykonawczy - instalacja i pomiary - szkolenie...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Spółdzielców 18A, Konin

WWW

giosan.pl

Telefon

691 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/giosanenergy

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy GIOSAN MIKOŁAJ ŚWIERCZEK, MACIEJ PLAMOWSKI SPÓŁKA CYWILNA
Data rozpoczęcia działalności 2020-07-01
NIP 6653031641
Regon 386433205

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Konin
Gmina Konin
Miejscowość Konin
Kod pocztowy 62510
Poczta Konin
Ulica ul. Spółdzielców
Numer nieruchomości 18A

Kontakt

Strona www www.giosan.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data wpisu do bazy REGON 2020-07-02
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-07-02
Data powstania 2020-07-01
Data rozpoczęcia działalności 2020-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się