Kredyty hipoteczne, Olsztyn


Cena do uzgodnienia

Od 2011 roku zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, a od 2018 roku moi Klienci otrzymują również pomoc w zakresie pośrednictwa finansowego. Na jednym spotkaniu Klient otrzymuje:
1. Pełną ofertę kredytów hipotecznych i nie musi biegać po wszystkich bankach poświęcając na to tydzień czasu.
5. Klient otrzymuje wstępną analizę finansową zdolności kredytowej przed złożeniem wniosków.
2. Na spotkaniu Klient otrzymuje tabelaryczne porównanie ofert kredytowych co pomaga w odnalezieniu się w ofercie równych banków i wybrać te właściwe. Samodzielna analiza ofert 15 banków mogła by się okazać zbyt dużym wyzwaniem dla Klienta.
3. Klient oszczędza czas i nerwy związane z dostarczaniem dokumentów do danku bo to robię w jego imieniu dbając o szybki i sprawny przepływ informacji.
4. Zabezpieczając interesy Klienta składane są wnioski kredytowe do co najmniej 3 banków po to bym można było wybrać najlepszą ofertę, a i zabezpieczyć się przed otrzymaniem negatywnej decyzji kredytowej w jednym z banków.
6. Złożenie 3 wniosków zabezpiecza Klienta również w przypadku zwrotu zadatku wpłaconego deweloperowi przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej lub przedwstępnej.
7. Jako zewnętrzna instytucja podchodzimy obiektywnie do oceny ofert kredytów hipotecznych. Odmiennie do pracownika banku, który musi wyrobić pewien miesięczny target sprzedażowy usług bankowych.
8. Dzięki współpracy ze mną Klient bezstresowo przechodzi przez proces finansowy zakupu nieruchomości.

Polska, Olsztyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 97