Wygodne skrzynie - pufy - sprzedam, nawiąże współpracę z hurtowniami , dystrybutorami, Milówka - Oferta nr165245 - Oferteo.pl
 

Wygodne skrzynie - pufy - sprzedam, nawiąże współpracę z hurtowniami , dystrybutorami, Milówka


Cena brutto: 99.00 PLN
do uzgodnienia

Nawiążę współpracę z hurtowniami, dystrybutorami, sprzedawcami.
Mam do zaoferowania skrzynie - pufy, skrzynie oraz inne mebelki uzupełniające wystrój wnętrz.

PUFER to mebel stworzony i zaprojektowany z myślą o wielofunkcyjnym wykorzystaniu przestrzeni w domu, sklepie czy recepcji. Duży wybór kolorów i wzorów tkanin jak i ich rodzaju oraz kolor skrzyni pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Pufer jest produktem wielofunkcyjnym spełniający funkcje skrzyni – schowka, wygodnego siedziska, dekoracyjnego elementu wnętrza.
Pojemna skrzynia jest miejscem do bezpiecznego i łatwego przechowywania różnych przedmiotów, jest idealna na buty, schowkiem na domowe przydasie lub rzeczy nie mające stałego miejsca. Pufer jest doskonałym narzędziem do utrzymania porządku. Możliwość dopasowania jego długości sprawia, że otrzymujemy potrzebną pojemność. Puferek wytrzymuje obciążenie do 150 kg, wiec z powodzeniem może służyć jako pufa lub siedzisko. Wysokoprężna gąbka o odpowiedniej gęstości nie odkształca się i nie zbija przy częstym i intensywnym użytkowaniu. Tkaniny, którym obite jest siedzisko pufy są wytrzymałe i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Nasze puferki są na każdą kieszeń i już dziś możesz cieszyć się wygodnym miejscem do siedzenia jak i pojemnym i wygodnym mebelkiem do przechowywania.

Cechy produkty:
• Wysokość: 45 cm przy standardzie , 47 przy premium ;
• Szerokość: 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm
• Głębokość: 40 cm;
• Udźwig: 150 kg;
• Waga: od 7 do 28 kg;

Zapraszamy do kontaktu klientów detalicznych, hurtownie, dystrybutorów, przedstawiciel firm chcących nawiązać współpracę.
Pełna oferta naszych produktów po kontakcie.

Polska, Milówka
 
 


Liczba wyświetleń strony: 31