Fundusze Emerytalne Warszawa - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Funduszami Emerytalnymi w Warszawie, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Fundusze Emerytalne

Fundusze Emerytalne Warszawa
Zenek K.

Doradzając, przedstawia wszystkie za i przeciw. Oprócz bardzo dużej wiedzy posiada osobowość, którą powinien mieć każdy przedstawiciel tej branży. Punktualny, konkretny, pomocny.

Anna Fijałkowska-Ubezpieczenia - Fundusze Emerytalne Warszawa
Andrzej M.

Komunikatywność, wspaniały kontakt i cierpliwość w wyjaśnianiu szczegółów. Dziękuję za miłą współpracę. Andrzej Majchrowski

BEATA SKINDEL - Fundusze Emerytalne Warszawa

BEATA SKINDEL

 • Warszawa
Kinga R.

Pani Beata jest bardzo miła, uprzejma i cierpliwa osobą. Kwestie ubezpieczenia zostały przedstawione w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Profesjonalna w każdym calu! Polecam wspólpracę z P. Beata.

NEST BANK - Fundusze Emerytalne Warszawa

NEST BANK

 • Warszawa
Natel

Konkretna, kompleksowa usługa. Cierpliwe przeprowadzenie poprzez meandry, powstających w obecnym czasie utrudnień. Polecam, sam w razie ewentualnej potrzeby podtrzymam współpracę.

Izabela Korycka agent ubezpieczeniowy Metlife - Fundusze Emerytalne Warszawa
Adam P.

Bardzo dobry kontakt z agentem,profesjonalne i dopasowane do moich możliwości oferty polisy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Funduszy Emerytalnych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Funduszy Emerytalnych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Katarzyna Woszczyk- Generali - Fundusze Emerytalne Warszawa
Paweł W.

Pani bardzo kontaktowa. Posiada bardzo dużą wiedzę na temat produktów, które oferuje . Poleceń w 100%.

Mikołaj Wrzosek - Fundusze Emerytalne Warszawa

Mikołaj Wrzosek

 • Warszawa
Patryk N.

Świetne doświadczenie, bardzo miły i kulturalny Pan Mikołaj przedstawił ofertę, pomógł dopasować produkt do mojej osoby, odpowiadał na najbardziej niewygodne i wymyślne pytania bez żadnego problemu, wszystko przebiegło szybko, sprawnie, jestem bardzo zadowolony, polecam! :)

Luma - Łukasz Mamczarz - Fundusze Emerytalne Warszawa
Mirosław K.

Świetna obsługa. Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem wykupu polisy, ale trafiałem na osoby które chciały sprzedać, a nie doradzić. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Multiagencja Ordon Partnerzy - Fundusze Emerytalne Warszawa
Janusz D.

Wieloletnia współpraca z Multiagencją Ordon Partnerzy z korzyścią dla mnie (ubezpieczenie indywidualne); domu (ubezpieczenia nieruchomości) oraz rodziny (rodzinne ubezpieczenie zdrowotne) - to najlepsza rekomendacja Pozdrawiam Janusz Duch

Alior Bank - Fundusze Emerytalne Warszawa

Alior Bank

 • Warszawa
Emilia K.

Sprawnie i szybko załatwiony kredyt, wszystko bez wizyty w oddziale Banku.

TutusVita Ktarzyna Miller - Fundusze Emerytalne Warszawa

TutusVita Ktarzyna Miller

 • Warszawa
Barbara O.

Pomagam wybrać rozwiązania, dzięki którym zabezpieczysz siebie, swoich bliskich i swoją działalność, ubezpieczysz mieszkanie, dom, samochód. Z klientami omawiam wnikliwie wszystkie aspekty dziedziczenia, tak aby w tych najtrudniejszych życiowych momentach zachowali płynność finansową, zabezpieczyli działalność gospodarczą przed upadkiem, zabezpieczyli się przed ewentualnymi roszczeniami ze strony swoich pracowników lub ich rodzin. Oferuję pełną obsługę ubezpieczenia - od momentu spisania wniosku, poprzez stałe monitorowanie przebiegu umowy. Regularnie weryfikuję potrzeby ubezpieczeniowe moich klientów, oraz pomagam składać wnioski o wypłatę roszczenia. Wspieram przy wyborze i realizacji finansowania firmy, jej projektów czy inwestycji. Firma TutusVita powstała, by pomóc przeprowadzić przez gąszcz setek dostępnych na rynku rozwiązań, pomóc odpowiedzieć na szereg pytań, rozwiać wątpliwości i w efekcie wybrać wspólnie z klientem najlepsze dla niego rozwiązanie. Zapraszam do współpracy przedsiębiorców jak również osoby prywatne.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe

 • Warszawa
Lucjan P.

Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta, połączenie spokoju i uprzejmości przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie pytania - polecam!

The One Finance - Fundusze Emerytalne Warszawa

The One Finance

 • Warszawa
Anna N.

Profesjonalna usługa. Duża skuteczność w trudnych przypadkach. Polecam.

MIQUA - Fundusze Emerytalne Warszawa

MIQUA

 • Warszawa

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie fotografii portretoweh, fashion, street. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Teren działania firmy to cała Polska. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Angelika Flas MetLife - Fundusze Emerytalne Warszawa

Angelika Flas MetLife

 • Warszawa

Oferuję indywidualne oraz grupowe ubezpieczenia firmy Metlife - największej amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej, która na rynku światowym istnieje od ponad 150 lat, dzięki czemu gwarantuje wypłacalność. O Metlife: Istniejemy od ponad 150 lat i jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Z naszych produktów i usług korzystają klienci w ponad 40 krajach. Jesteśmy liderem w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. Zajmujemy 48. miejsce w rankingu FORTUNE 500® 2020. Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne. Najważniejsi są klienci i to, w jaki sposób możemy ich

Karol Sidorczuk - Fundusze Emerytalne Warszawa

Karol Sidorczuk

 • Warszawa

Wykonujemy prace od 2015. Dziedzina, w której się specjalizujemy to kredyty gotówkowe, kredyty firmowe, kredyty konsolidacyjne, klienci z opóźnieniami w spłacie jak i zaległościami w ZUS oraz US. Działam na terenie całego kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Dariusz Soporek

 • Warszawa

Od 20 lat dbam o bezpieczeństwo finansowe moich Klientów Klienci wybierają indywidualnie dopasowane rozwiązania z szerokiej gamy produktów ochronnych i oszczędnościowych. Specjalizuje się zarówno w Klientach indywidualnych i firmach(sukcesja).Programy zaczynają się od 40 Pln miesięcznie

Sebastian Kowalczyk

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia i oszczędności, na terenie Warszawa. Kredyty hipoteczne Ubezpieczenie na życie Doradztwo, pośrednictwo Fundusze Emerytalne Doradztwo ubezpieczeniowe Fundusze Emerytalne Kredyty hipoteczne

Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne S. A. - Fundusze Emerytalne Warszawa

Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne S. A.

 • Warszawa

Firma Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne oferuje konto emerytalne w ramach II filara obowiązkowych ubezpieczeń społecznych oraz Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego w ramach III filaru. Posiadane doświadczenie oraz znakomite wyniki inwestycyjne dają możliwość pomnożenia środków na przyszłą emeryturę. Nordea PTE oferuje także Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego służące do oszczędzania dodatkowych funduszy na porywaną emeryturę. Firmie zaufało już ponad 926 tys. Klientów. Z uwagi na dobre wyniki zarządzania Nordea OFE zajmuje najwyższe pozycje w zestawieniach i rankingach efektywności inwestycyjnej za ostatni rok, trzy i pięć lat. Podejmując decyzje o wyborze lub zmianie OFE należy kierować się wynikami

Prudential Polska

 • Warszawa

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to ubezpieczenia na życie: gwarantowane emerytury, ubezpieczenia posagowe dla dzieci, zdrowotne, sukcesja. Świadczymy usługi na rynku od 2000. Firma świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Sebastian Głogowski - Fundusze Emerytalne Warszawa

Sebastian Głogowski

 • Warszawa

Sfera działań firmy to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe. Działamy na rynku od 2019. Nasz obszar działania to woj. mazowieckie, podlaskie. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

GOODWILL FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Fundusze Emerytalne Warszawa

GOODWILL FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Nasz obszar działania to cała Polska. Zakres naszego działania to leasingi, ubezpieczenia, kredyty, bieżące finansowanie. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

SAFELIFE

 • Warszawa

Sektor Ubezpieczeń Na Życie oraz Produktów Inwestycyjnych- Firmy GENERALI- Lidera na Rynku

Aviva Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Nationale-Nederlanden Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy Sebastian Portka

 • Warszawa

Łukasz Gancarz

 • Warszawa

Katarzyna Wiśniewska

 • Warszawa

OPM Doradcy Finansowi Sp. z o.o.

 • Warszawa

Nationale Nederlanden - Marcin Andrejew - Fundusze Emerytalne Ząbki

Nationale Nederlanden - Marcin Andrejew

 • Ząbki
 • 5 km od Warszawa
Paulina W.

Oferta przedstawiona została tak jak sobie wyobrażałam- indywidualnie wobec własnych potrzeb. W przyjemnej atmosferze.Serdecznie polecam osobiście każdej osobie, która zastanawia się nad ubezpieczniem.

Anna Borowska

 • Zalesie Górne
 • 22 km od Warszawa
Łukasz G.

Solidnie, szybko, bez problemów.

Aleksandra Jarosz - Fundusze Emerytalne Zalesie Górne

Aleksandra Jarosz

 • Zalesie Górne
 • 22 km od Warszawa

Oferta Generali to przede wszystkim atrakcyjne ubezpieczenia (zarówno indywidualne, jak i dla klientów biznesowych) oraz bezpieczne fundusze inwestycyjne i Generali OFE (nr 1 w rankingu Rzeczpospolitej). Grupa Generali w Polsce to kompleksowa oferta ubezpieczeń. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie. - Zainwestowałeś w swoje mieszkanie dużo pieniędzy? Chcesz, aby Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich? Wybierz ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. - Kompleksowa ochrona Twojego samochodu Na wiele nieszczęśliwych zdarzeń na drodze nie masz wpływu, ale możesz zminimalizować ich negatywne skutki dzięki ubezpieczeniom. Ubezpieczenia samochodowe w Generali

Daniel Matracki

 • Białobrzegi
 • 23 km od Warszawa

E-FINANSER - Fundusze Emerytalne Przasnysz

E-FINANSER

 • Przasnysz
Marcin M.

Pan Roman zajal się moja sprawa bardzo szybko, naprawde bardzo fachowa obsluga klietna jak sam to powiedział zawsze walczy do konca pomimo ciężkich sytuacji gdzie inni by dali sobie spokoj. Bardzo mily i sympatyczny człowiek, szczery, od samego początku przedstawil sprawe jak wyglada i oczywiście udalo nam sie razem wypracowac wspólny cel ktory osiągnęliśmy. Polecam z czystym sumieniem :)

Michał Welfler - Doradztwo finansowe - Fundusze Emerytalne Kutno

Michał Welfler - Doradztwo finansowe

 • Kutno
Artur K.

Profesjonalizm działania, otwarty na potrzeby klienta, POLECAM.

Ubezpieczenia Natalia Trawińska

 • Kutno

Asekuro - Fundusze Emerytalne Kutno

Asekuro

 • Kutno
SYLMIET Koszule & Umundurowanie

Współpraca z p. Jarosławem Zawadzkim przebiegała od samego początku pozytywnie. Tematem było ubezpieczenie grupowe, które zostało przedstawione w sposób jasny, czytelny, a do tego oferta okazała się najkorzystniejsza na rynku. Rekomenduję i polecam doświadczenie pana Jarosława w zakresie ubezpieczeń.

FinGrey Studio Finansowe - Fundusze Emerytalne Zgierz

FinGrey Studio Finansowe

 • Zgierz
Monika J.

Chciałam podziękować pani Agnieszce za dużą pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego. Mila obsługa i mimo małych trudności udało mi się otrzymać kredyt. Pani Agnieszka naprawdę się postarała wiec szczerze polecam tą firmę bo nie sadze, że sama mogłabym cokolwiek załatwić. Jeszcze raz dziękuje.

SLYFINANCE Sylwester Kowalski

 • Zgierz

Firma zajmuje się obsługą klientów którzy chcą zbierać kapitał lub inwestować określony kapitał. Oferta obejmuje krótki termin i średni. Firma zajmuje się krótkoterminowymi planami emerytalnymi.

Aleksandra Lamorska 4 Finance

 • Łódź

Ubezpieczenia Życiowe Paweł Piwowarczyk

 • Łódź

Bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny, ochrona w razie wypadku, kalectwa, choroby, niezdolności do pracy, zadbanie o finansowe bezpieczeństwo rodziny w najgorszych, nie przewidzianych momentach twojego życia. Zastanawiasz się czy to możliwe ? Co mogę zrobić żeby czuć się bezpiecznie i dać realne poczucie bezpieczeństwa sobie i najbliższym ? Zadzwoń, porozmawiaj, zapytaj. Daję gwarancję wyboru najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań zawsze dopasowanych indywidualnie dla każdego klienta. Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja i satysfakcja zadowolonych klientów rekomendujących moje usługi. Ubezpieczę Ciebie i twoją rodzinę od: - choroby - diagnozy nowotworu - pobytu w szpitalu - nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do pracy, kalectwa -

Prudential Bezpieczne Odkładanie na Emeryture Bartłomiej Tomczyk - Fundusze Emerytalne Łódź

Prudential Bezpieczne Odkładanie na Emeryture Bartłomiej Tomczyk

 • Łódź
Piotr M.

Pan Bartek bardzo szczegółowo przedstawił mi ofertę którą dla mnie przygotował i dokładnie odpowiedział na każdą wątpliwość. Przedstawił jakie korzyści płyną ze współpracy. Takie podejście bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ nie czułem się do niczego namawiany. Pan Bartek jest bardzo pomocną i ciepłą osobą. Chętnie polecę jego pomoc wszystkim, szukającym dobrego ubezpieczenia na życie.

Adam Sokół

 • Łódź

Do każdej rozmowy podchodzę w 100% indywidualnie. W końcu skoro rozmawiamy o finansach, zdrowiu i życiu to nie istnieją uniwersalne rozwiązania, dobre dla każdego. Zajmuję się również analizą obecnych polis z których korzystają moi Klienci. Jeśli decyzję związaną z ubezpieczeniami * chcesz podjąć świadomie * interesuje Cię zabezpieczenie na przynajmniej kilka lat * rozumiesz bądź chcesz poznać korzyści związane z dobrym ubezpieczeniem * chcesz przygotować się finansowo na gorszy moment To rozmowa ze mną będzie dla Ciebie interesująca.

OVB Allfinanz Polska

 • Łódź

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to ubezpieczenia, doradztwo, kredyty, leasingi. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. łódzkiego. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Nationale Nederlanden

 • Łódź

Zbigniew Brzeziński - Fundusze Emerytalne Łódź

Zbigniew Brzeziński

 • Łódź
Dominika O.

Współpraca w pełni profesjonalna. Jestem pod wrażeniem, bo uzyskałam wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Wiem, że w każdej chwili mogę zadzwonić i zadać dodatkowe pytania. Bardzo polecam!

Agent Ubezpieczeniowy Joanna Przybylska - Fundusze Emerytalne Łódź

Agent Ubezpieczeniowy Joanna Przybylska

 • Łódź
Katarzyna C.

Bardzo profesjonalne podejście i doradztwo w zakresie wyboru najlepszego wariantu ubezpieczenia. Polecam. Dodatkowo - Pani Joanna to bardzo miła osoba.

Bartosz

 • Sokolniki-Las

DJK - Fundusze Emerytalne Łódź

DJK

 • Łódź
Edyta F.

Witam byłam bardzo zadowolona ze spotkania z Pania Wloczynska bardzo profesjonalnie podejście do klienta polecam.

Finanse goc

 • Firlej

SEGURO Hubert Szlęzak - Fundusze Emerytalne Skarżysko-Kamienna

SEGURO Hubert Szlęzak

 • Skarżysko-Kamienna
Adrian S.

Wszystko ok. Pana bardziej interesowało to co jest dla mnie lepsze, a nie wysokość składki. Oby więcej takich sumiennych i elastycznych osób. W obecnych czasach też dużą zaletą jest możliwość zawarcia umowy zdalnie. Polecam!

Centrum Doradztwa Kredytowego Piotr Krawczyk - Fundusze Emerytalne Piotrków Trybunalski

Centrum Doradztwa Kredytowego Piotr Krawczyk

 • Piotrków Trybunalski

Moja przygoda z branżą finansową rozpoczęła się od 2013 roku kiedy to podjąłem pracę w Deutsche Banku S.A. W tym banku spędziłem większość mojej kariery zawodowej awansując do stanowiska Dyrektora Oddziału. W 2017 roku postanowiłem rozkręcić własną działalność w zakresie doradztwa finansowego. Za priorytet stawiam sobie profesjonalne podejście i zadowolenie Klientów.

Anna Maria Kaczmarska - Fundusze Emerytalne Starachowice

Anna Maria Kaczmarska

 • Starachowice
Marzanna S.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć: właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Pani Anna potrafi wczuć się w potrzeby klienta i perfekcyjnie dopasować ofertę w adekwatnej cenie. Polecam i pozdrawiam panią Anię.

Anna Matuszewska Ubezpieczenia i Inwestycje - Fundusze Emerytalne Włocławek

Anna Matuszewska Ubezpieczenia i Inwestycje

 • Włocławek
MEGASPORT

Szybko sprawnie, bardzo dokładnie mi Pani Ania przedstawiła warunki polisy. Polecam nie raz na pewno skorzystam.

Finanse i Ubezpieczenia Aleksandra Kwiatkowska - Fundusze Emerytalne Włocławek

Finanse i Ubezpieczenia Aleksandra Kwiatkowska

 • Włocławek
Waldemar M.

W ubezpieczeniach specjalizujemy się od ponad 12 lat. Oferujemy swoje wieloletnie doświadczenie, dyskrecję oraz kompleksową i rzetelną obsługę. Pracujemy na produktach wszystkich towarzystw dostępnych na polskim rynku, aby zagwarantować Klientowi oszczędność czasu poprzez wybór najlepszych rozwiązań w jednym miejscu. Nasz obszar działania to cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

Paulina Martyna - Fundusze Emerytalne Lublin

Paulina Martyna

 • Lublin

Moja działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Moja specjalność to ubezpieczenia na życie, grupowe, domy i mieszkania, na terenie Województwo lubelskiego. Obsługuję klientów indywidualnych, ale również firmy, które potrzebują ubezpieczenia grupowego dla swoich pracowników.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.