Testowanie ultranowoczesnych urządzeń Nuga Best w domu, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Zaledwie kilka prostych kroków dzieli Cię od rozpoczęcia korzystania z urządzenia Nuga Best oraz obszernej opieki wellness:
Wybierz jakość i komfort profesjonalnego masażu w warunkach domowych. Free Massage oferuje 7-dniowe testowanie ultranowoczesnych urządzeń Nuga Best absolutnie bezpłatnie! Jesteś coraz bliżej swoim celom zdrowotnym dzięki naszemu serwisowi w nowej oprawie "smart".

Inteligentne technologie przenikają w naszą codzienność, w dużym stopniu rewolucjonizując styl życia, sposób komunikacji, pracy, nauki oraz spędzania czasu wolnego. W odpowiedź na znak czasów w dziedzinie wellness pragniemy przybliżyć nowe technologie i wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Chcemy podnieść jakość i wydajność czasu który mamy dla siebie i swoich bliskich za pomocą nowoczesnych rozwiązań. Urządzenia wiodącej koreańskiej marki sprzętu medycyny alternatywnej Nuga Best podbiły serca milionów osób na całym świecie dzięki opracowaniu produktów o niezrównanej jakości. W poszukiwaniu nowych możliwości wpisanych w globalne tendencje przedstawiamy unikatową ofertę Free Massage. Zmieniamy się dla Was rozszerzając naszą ofertę poprzez dodatkowe udogodnienia. Dla Twojego komfortu nie musisz wybierać do salonu firmowego Nuga Best, by odbyć relaksacyjny seans masażu za pomocą naszych produktów. Wystarczy zgłośić się do udziału w unikatowym programie Free Massage. Teraz możesz wypróbować naszę stymulujące urządzenia do masażu i przekonać się w ich walorach w domowych warunkach. Testuj urządzenie Nuga Best przez 7 dni absolutnie za darmo, bez żadnych zobowiązań do zakupu. Wybieraj dowolny produkt w zależności od indywidualnych preferencji.
Daj się zachwycić nowoczesnymi relaksacyjnymi zabiegami masażu, zainspirowanymi legendarnymi koreańskimi tradycjami. Koncepcja wellness wpisana we wszystkie strefy życia może być wdrożona dzięki naszemu wyjątkowemu serwisowi Free Massage. Wypróbuj nasz produkt, korzystając z uslugi Free Massage przez 7 dni gratis. W ramach naszego serwisu będziesz kompleksowo przeprowadzony przez programy konfigurujące nasz sprzęt, tak oby w pełni korzystać z oferowanych możliwości a następnie wypróbować ich w praktyce.
Możesz sięgnąć po przenośnie wielofunkcyjne urządzenie ze skierowanym lokalnym działaniem na wybrane partie ciała lub termoterapeutyczne łóżka do masażu, które kompleksowo zadbają o Twoją fizyczną oraz energetyczną równowagę. Dzięki naszemu serwisu dobre samopoczucie jest na wyciągnięciu ręki! Skontaktuj się z naszymi ekspertami i zamów usługę pod wybrany adres (*lub odbiór osobisty w przypadku przenośnych urządzeń). Oferta obejmuje flagowe produkty z linijki Nuga Best:- N5 termoterapeutyczne urządzenie masujące
- Pas grzewczy do użytku domowego T9*
- Projektor do masażu NM200*
- Pas stymulacyjny E3*
- Pas z Bioceramiki Turmanium NM-90*
- Pas Miracle II*
- Mata z bioceramiki turmanium NM-80*


Łącząc przeszłość z teraźniejszością, świętujemy tradycje dawnych czasów i tworzymy nowe rytuały na dziś. Wyjątkowe funkcje stymulujących urządzeń do masażu renomowanej firmy NUGA MEDICAL CO. LTD zostały zaprojektowane i dopasowane do każdego szczególnego rytuału masażu z akcentem na główne grupy mięśniowe, aby zapewnić luksusowe i spersonalizowane doświadczenie dla Ciebie i Twoich bliskich. Zostały zainspirowane mnóstwem osobistych doświadczeń i trwałych wspomnień, poruszonych ponadczasowymi koreańskimi tradycjami w nowoczesnej oprawie. Zadbaj o wyjątkowe doświadczenie masażu, które przyniesie ukojenie i odprężenie mięśni jak i odżywi umysł.
Doświadczaj uzdrawiającej dobroci natury dzięki opatentowanym zabiegom zaprojektowanym do życia z obfitą energią. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb!

N5 Termo terapeutyczne urządzenie masująco-stymulujące z akcesoriami do użytku domowego

Ergonomiczna konstrukcja 3 wbudowanych projektorów cieplnych oraz nanodiamentowy turmanium NDT. Dzięki ergonomicznej konstrukcji, przyjaznej dla użytkownika, została podwyższona skuteczność podzespołu cieplne obejmującego 3 projektory oraz turmanium NDT. Działanie grzewcze oraz odprężający masaż są wspomagane za pomocą poduszki do głowy i poduszeczki do nóg.
Poduszeczka do nóg

Dzięki ergonomicznej konstrukcji poduszeczka do nóg, która się znajduje na obudowie pomocniczej, zapewnia użytkownikowi uczucie komfortu. Działanie grzewcze turmaniumu na obszary rąk i łydek. Podczas leżenia w wygodnej pozycji elementy grzewcze są w kontakcie z rękami oraz łydkami użytkownika, niwelując napięcia i bóle mięśniowe.

Działanie cieplne NDT

NDT, stworzony za pomocą syntezy nanodiamentu i turmaniumu, potęguje efekt cieplny za sprawą wysokiej przewodności cieplnej, wydzieleniu anionów oraz długofalowejgo promieniowania podczerwonego.

Podtrzymująca poduszka do głowy

Podtrzymująca poduszka do głowy zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort.

Ekskluzywne projektory cieplne

Ekskluzywny projektor do odcinka szyjnego kręgosłupa
Ekskluzywny projektor do odcinka piersiowego kręgosłupa
Ekskluzywny projektor do odcinka lędźwiowego kręgosłupa
3 jednocześnie obracające się wbudowane projektory o działaniu cieplnym

Symultanicznie obracające się projektory stymulują kręgosłup na całej długości od odcinka szyjnego poprzez klatkę piersiową aż do kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając skuteczne działanie cieplne oraz masaż.

Ekskluzywny projektor do odcinka lędźwiowego kręgosłupa
Projektor, stworzony do centralnej części kręgosłupa, łagodzi ból mięśni w okolicach pleców i lędźwi poprzez działanie grzewcze oraz funkcje akupresury.
Ekskluzywny projektor do odcinka piersiowego kręgosłupa dla stymulacji krzywizny fizjologicznej kręgosłupa
Projektor cieplny z grzewczymi i akupresurowymi funkcjami delikatnie przesuwa się po krzywiźnie fizjologicznej kręgosłupa, wspomagając usuwanie bólu w odcinku piersiowym kręgosłupa.
Ekskluzywny projektor do odcinka szyjnego kręgosłupa
Miękki projektor cieplny

Miękki projektor cieplny do odcinka szyjnego, wykonany z silikonu, zapewnia akupresurę i kojące działanie grzewcze, skierowane specjalnie na kręgi szyjne. Design w wyglądzie teczki zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni
Składana konstrukcja urządzenia pozwala na wygodne przechowywanie i gwarantuje maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni w Waszym domu. Urządzenie może być łatwo transportowane za pomocą specjalnych kółek samonastawnych i uchwytu. Różnica wysokości dla jeszcze większego komfortu.
Różnica wysokości 45 mm
Funkcjonalna i poręczna konstrukcja
Efektywne wykorzystanie przestrzeni
Składana konstrukcja zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni podczas przechowywania. Z myślą o Twoim komforcie montaż urządzenia jest równie prosty
Wygoda i łatwość w transporcie
Urządzenie może być łatwo przemieszczane za pomocą kółek w jego dolnej części
Funkcjonalny uchwyt
Uchwyt znajduje się w górnej części urządzenia, co zapewnia wygodne transportowanie. Dodatkowo jest bardzo poręcznym przy składaniu urządzenia do przechowywania.
Wielofunkcyjny regulator N5 uwzględniający potrzeby użytkownika

Innowacyjny regulator N5 został stworzony z myślą o potrzebach użytkownika. Wypukłe główne przyciski zorientowane na poprawę wygody obsługi urządzenia a ekran LCD oraz specjalnie zaprojektowany panel sterowania pozwalają w mgnieniu oka wybrać i dostosować program do własnych preferencji.
Wyświetlacz LCD do szybkiej kontroli
Wystarczy jedno spojrzenie żeby w intuicyjny i łatwy sposób sprawdzić pracę urządzenia.
Przyciski operacyjne ukierunkowane na użytkownika
Wypukłe przyciski główne oraz niezwykle intuicyjne przyciski operacyjne zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania.
Funkcja odtwarzacza muzycznego w celu relaksacji
Możliwość słuchania muzyki za pomocą wbudowanych głośników lub słuchawek, co umożliwia odprężenie podczas korzystania z urządzenia (MP3-pliki mogą być zapisane na karcie Micro SD).
Uchwyt do regulatora
Użytkownik może swobodnie regulować kąt i pozycję uchwytu regulatora zgodnie z własnymi upodobaniami.
Synergiczny produkt zaprojektowany z myślą o pełnej satysfakcji podczas użytkowania
Podkładka o niskiej częstotliwości oraz 5-kulkowy projektor mogą być stosowane na dowolnym obszarze ciała celem intensywnego działania kierunkowego. Podkładka o działaniu cieplnym do jamy brzusznej może być używana w połączeniu z N5 na różnych częściach ciała w celu wzmocnienia skuteczności stymulacji termicznej.


Wygodny 5-kulkowy projektor

Może być łatwo i wygodnie stosowany na dowolnych obszarach ciała, zapewniając jeszcze bardziej skuteczną stymulację cieplną.


Multifunkcyjna podkładka o niskiej częstotliwości

Podkładka o niskiej częstotliwości może być stosowana na dowolnym obszarze ciała z maksymalnym dopasowaniem i wygodą do skutecznej stymulacji termicznej (m.in. na brzuchu, plecach, udach, stopach). Podkładka o działaniu cieplnym do jamy brzusznej (sprzedawana oddzielnie)Specyfikacje mogą ulec zmianie w celu poprawy wydajności produktu.
To jest urządzenie medyczne. Przed uruchomieniem prosimy

Mazowieckie, Warszawa
2 lata
Korea Południowa
“NUGA MEDICAL CO., LTD”
 
 


Liczba wyświetleń strony: 532