Fornir kamienny, Olesno


Cena do uzgodnienia

Fornir kamienny – lekki, elastyczny i uniwersalny kamień na ścianę

Forniry kamienne przeznaczone są do efektownego wykończenia dowolnego wnętrza i każdej powierzchni, poza posadzkami. Dzięki elastyczności tego materiału można wyginać go bez obaw o przerwanie struktury jak to często bywa w przypadku zwykłych tapet. To właśnie do tapet można najbardziej porównać forniry kamienne, chociaż ich wytrzymałość jest nieporównywalnie większa. Forniry kamienne wykonane z kamienia naturalnego można dopasować do każdego rodzaju aranżacji. Odznaczają się piękną porowatą lub gładką strukturą i wzorami, które są niepowtarzalne dla każdego kawałka ich powierzchni. Dzięki temu nigdy nie uzyska się nudnego i przewidywalnego efektu, a jednocześnie naturalne wzory będą doskonale komponować się na ścianach, czy też jako oryginalne wykończenie mebli.

Opisywany produkt jest pełnoprawnym kamieniem naturalnym. Wykonuje się go z łupku, łupku kwarcytowego, marmuru, a nawet piaskowca. Charakteryzuje się wysoką trwałością, dokładnie tak, jak inne materiały budowlane z produkowane z tego surowca.

Lekka i elastyczna tapeta kamienna, którą możemy wykorzystać niemal wszędzie. Fornir kamienny możemy zastosować w formie kamienia na ścianę. Dzięki ogromnym formatom (3m²) na ścianach nie będzie niemal śladu po łączeniach, a efekt końcowy przypominać będzie ścianę wykutą w kamieniu.

Polska, Olesno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 153