Projekt Graficzny Loga, Opole


Cena do uzgodnienia

Jesteśmy zespołem ludzi z doświadczeniem. U nas same stworzenie Loga trwa około 4-7 dni. By zrozumieć Proces tworzenia projektu graficznego Loga oraz ramy czasowe tworzenia, poniżej przedstawiam etapy.

1) Wypełnienie Briefu przez klienta ( pytania, które pomogą nam poznać Pana działalność, co za tym idzie pomoże nam poznać ważne elementy na które musimy zwrócić uwagę przy tworzeniu Loga). Przeważnie przy tym etapie, proponujemy spotkanie by na spokojnie porozmawiać o Wizji Firmy. Na spotkanie dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

2) Drugi etap to Analiza danej branży, czyli analiza przez nasz zespół trendów, przeważających kolorów w danym sektorze, estetykę , typografię. (Czas pracy około jednego dnia, 8 godzin). Na podstawie tej analizy robimy zestawienie z Briefem Klienta oraz wyciągamy najważniejsze czynniki, którymi mamy się kierować przy tworzeniu Loga. Pamiętajmy Logo się nie robi, je się tworzy!!! Logo musi nieść jakiś przekaz, emocje. Logo jest wizytówką działalności i częścią przyszłej identyfikacji. Logo musi być spójne z tym czym proponuję działalność swoim klientom.

3) Przechodzimy do tworzenia Loga (przeważnie 2-3dni ). Dobre Logo musi być przemyślane dla tego nie da się je stworzyć w 3-4 godziny. Tworzymy zawsze około 50 wzorów, czasami jest ich o wiele więcej, ponieważ musimy zamieścić w nim wszystkie czynniki z Analizy a nie da się tego wykonać za pierwszym razem. Po wykonaniu tych wszystkich wzorów Loga, dobieramy odpowiednią kolorystykę, przeważnie też klika wariantów. Na koniec tworzymy wizualizację/prezentację od 5 do 10 Logotypów dla klienta. Wizualizacja jest tworzona na akcydensach dotyczących samej branż do, którego dotyczy Logo. Klient widzi wtedy efekt Logotypów, jak się prezentuję jego przyszłe Logo.

4) Analiza propozycji przez klienta. Po przesłaniu klientowi propozycji, ostatnim etapem to wybór i akceptacja Loga. Możliwe, że klient chciałby wprowadzić do projektu poprawki. Jest to jak najbardziej możliwe, wtedy po wskazaniu przez klienta elementów, które by poprawił, zespół grafików pracuje nad nimi dalej. Nie ma w tym dodatkowych opłat.

Koszt stworzenia Loga 1300,00 zł netto

Polska, Opole
 
 


Liczba wyświetleń strony: 78