Kreatywne warsztaty dla Dzieci i nie tylko już od 50zł osoba, Świętochów


Cena do uzgodnienia

* WARSZTATY Z PROJEKTOWANIA ZABAWEK
Dzieci kochają zabawki. Każdy z nas miał swojego ukochanego misia, lalkę, auto lub inną zabawkę - przyjaciela. Fabryka Marzeń zaprasza do wspólnego tworzenia wyjątkowych zabawek. Do świata w którym dziecięca wyobraźnia jest sterem w drodze do powstania niezwykłych rzeczy.

Warsztaty przygotowaliśmy we współpracy z pedagogami oraz specjalistami w dziedzinie rozwoju dziecka. Pobudzają one sensorycznie, dbają o rozwój wyobraźni oraz mobilizują do działania motorykę małą i dużą. I najważniejsze sprawiają ogromną frajdę.

Uczestnicy warsztatów będą robić własnoręcznie zabawki przy wsparciu wykwalifikowanych animatorów. Będą uczyć się różnych technik i ich wykonania oraz wykończenia. Do wyboru podczas tych warsztatów proponujemy następujące zabawki: pluszowe, drewniane, praktyczne akcesoria, kieszonkowe zabawki odstresowujące, lalki, auta, gry planszowe.

* WARSZTATY MODOWE
Coraz większe znaczenie w naszym życiu ma to co nosimy. To warsztaty dla wszystkich, którzy kochają się przebierać i tworzyć ubrania oraz dodatki. Oferta skierowana jest zarówno do dziewcząt jak i chłopców. Podczas tych warsztatów do wyboru przygotowaliśmy trzy warianty: oryginalny t-shirt, zostań projektantem, projektowanie biżuterii

* WARSZTATY KULINARNE
Cóż to byłaby za Fabryka Marzeń, gdyby w naszej propozycji nie znalazły się smakołyki? Dla spragnionych słodkości przygotowaliśmy na początek dwa przepyszne warianty kulinarne: piernikowe wyzwanie, czekoladowy diament


Nasze warsztaty przeznaczone są zarówno dla grup szkolnych, przedszkolnych jak również zorganizowanych przez klientów indywidualnie :)

Polska, Świętochów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 87