Transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy, maszyn budowlanych i rolniczych, Warszawa


Firma usługowa „SASIN” oferuje Państwu transport maszyn budowlanych i rolniczych, transport ponadgabarytowy, ciężki i niskopodwoziowy na terenie całego kraju.

Zapewniamy kompleksową obsługę w dziedzinie transportu ponadnormatywnego. Wszystkie nasze zestawy posiadają stałe zezwolenia kategorii V-VI. W przypadku przekroczenia parametrów zezwoleń stałych zajmujemy się również organizacją zezwoleń jednorazowych, które są wydawane przez GDDKiA lub inne organy administracyjne, przez które ma się odbyć konkretny transport.

Nasz tabor składa się z 2,3 i 4-osiowych ciągników renomowanych zachodnich producentów związanych z transportem specjalistycznym takich jak: Nooteboom, Broshuis, Faymonville, Scania, Volvo, Mercedes. Dysponujemy również własnymi samochodami do pilotażu.

Wszystkie przewożone przez naszą firmę ładunki są objęte ubezpieczeniem przewoźnika drogowego na kwotę 1 500 000 PLN a w przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia konkretnego ładunku do określonej przez klienta wartości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku transportowym jesteśmy w stanie przewieźć m in:
-Maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe
-Transformatory, konstrukcje stalowe i betonowe
-Jachty i łodzie
-Sprzęt wojskowy
-Silosy i zbiorniki
oraz wiele innych nietypowych ładunków

Mazowieckie, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1580