Wieczór panieński z tańcem, Wrocław


Wieczór panieński to jedna z najważniejszych i najbardziej pamiętnych nocy w życiu kobiety. Z nami spędzicie niezapomniany czas, będziecie się świetnie bawić i nastroicie się do dalszych całonocnych szaleństw. Wieczory prowadzimy w naszych przestronnych klimatyzowanych salach w centrum miasta lub na życzenie w domu klienta.

Przygotowaliśmy dla Was wiele scenariuszy do wyboru:

1. Wieczór Queen of Sexy Dance
1h nauki kroków i choreografii z możliwością nagrania pamiątkowego filmiku i zatańczenia pannie młodej na weselu 🙂 Układy w stylistyce tańca z teledysków do znanych i popularnych piosenek.


2. Wieczór Tajemnice Szeherezady z tańcem brzucha
1h nauki podstawowych ruchów i krótkiej choreografii z możliwością nagrania pamiątkowego filmu. Poznacie zarówno zmysłowe ruchy bioder i dłoni, jak i dynamiczne trzęsienie i akcenty pośladków czy klatki piersiowej. Wypożyczamy dla uczestniczek kolorowe brzęczące chusty z monetami na biodra.

Przygotowaliśmy również zadania specjalne dla Panny Młodej.

3. Wieczór Noc w Kabarecie
1h nauki choreografii w stylu rewiowo-kabaretowym - do wyboru taniec na krześle, taniec z kapeluszem lub bez rekwizytu do największych musicalowych i burleskowych hitów w stylu retro glamour.

4. Fluo Party czyli impreza UV
Absolutnie nowatorska i zwariowana impreza z wykorzystaniem lamp ultrafioletowych. Wykonamy dla Was makijaż farbami uv-aktywnymi, przygotujemy uv dekoracje, naczynia, biżuterię i akcesoria. Spędzicie absolutnie niezapomniany wieczór w bajkowej krainie fluorescencyjnych kształtów i kolorów.

5. Wieczór ze striptizem
Jeśli zależy Wam na wspaniałej zabawie, pokaz tancerza erotycznego to atrakcja, która umili tą ostatnią noc wolności i sprawi, że wieczór będzie niezapomniany i wyjątkowy.
Występy zawierają elementy erotyki, gry aktorskiej oraz umiejętności tanecznych.
Wszystko to odbywa się w sposób zmysłowy, efektowny i pobudzający wyobraźnię!
Tancerz erotyczny wykonuje pokaz dla Panny Młodej oraz dla wszystkich uczestniczek imprezy. Po pokazie pozostaje chwilę na imprezie porozmawiać, potańczyć, porobić zdjęcia. Pokaz może odbyć się zarówno w naszej eleganckiej sali tanecznej, jak i w mieszkaniu prywatnym, wynajętym apartamencie, restauracji, może być to również striptiz w klubie.

Każda z Pań zainteresowana organizacją pokazu ma możliwość wyboru stroju, w którym pojawi się nasz tancerz np. policjant, elegant, żołnierz, robotnik, kowboj, lekarz, marynarz …to tylko kilka propozycji. Jeśli macie inne życzenia, upodobania nie ma problemu!
Zrobimy wszystko abyście były zadowolone!
Całość odbywa się ze smakiem oraz w „dobrym guście”, dlatego nasi tancerze nigdy nie rozbierają się do końca.
Tancerz erotyczny/striptizer na wieczór panieński to wspaniały prezent dla przyszłej Panny Młodej!

Dodatkowo płatne:
-miesięczny karnet dla Panny Młodej na dowolnie wybrane zajęcia w naszej szkole tańca
-fotograf, który uwieczni imprezę
-możliwość wynajęcia sali przed lub po lekcji tańca na poczęstunek (tort, szampan itp.), toasty, zabawy
-animacje i konkursy dla uczestniczek i Panny Młodej
-rozbicie piniaty

Dolnośląskie, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 631