Chłodnictwo Przemsłowe, Stargard


Cena do uzgodnienia

Jesteśmy renomowaną firmą EPC z Turcji. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie chłodnictwa przemysłowego i automatyki dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obszar naszej specjalizacji: Przemysłowe Centralne Chłodnice / Płatowarki do lodu / Duże lub małe chłodnie / Zamrażarki szokowe / Zamrażarki spiralne / Zamrażarki płytowe / Systemy wody lodowej / Sprzedaż produktów (Sprężarki), Modernizacje, Wymiana zaworów instalacji chłodniczych na stacjach, Rozwiązania w zakresie części zamiennych dla instalacji chłodniczych / Roczna umowa serwisowa / Usługi PPM dla systemu magazynowania w kontrolowanej atmosferze itp.

Nasza dodatkowa wartość: Pracujemy jako Zatwierdzony Integrator Systemów Schneider Electric i zapewniamy klientom MDP, MCC, PLC, SCADA, moduł sterowania sprężarką oparte na PLC (opracowany przez Erkasis, +100 użytkowników) z elektryfikacją i oprzyrządowaniem

Jeśli są w pana organizacji inwestycje i projekty planowane w najbliższej przyszłości, chcieli byśmy być częścią tego Projektu. Ja i nasi inni inżynierowie z naszym bogatym doświadczeniem w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań „pod klucz”, jesteśmy gotowi pomóc i doradzić w każdym projekcie chłodnictwa lub automatyzacji, które są rozważane.
Zapraszam do kontaktu ze mną nawet w przypadku drobnych pytań technicznych lub problemów, które możesz mieć z istniejącymi instalacjami.

Polska, Stargard
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14