Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie

O specjaliście

Nieruchomości, a dlaczego ubezpieczenie na życie?

Jestem niezależną, licencjonowaną agentką nieruchomości. Pośredniczyłam w kilkudziesięciu transakcjach kupna - sprzedaży. Doświadczenie to powoduje, że profesjonalnie zajmę się pośrednictwem w sprzedaży Twojej nieruchomości. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego klienta/klientki. Działam we współpracy z zaufaną kancelarią notarialną, prawną, doradcą finansowym.

Sprzedaż/zakup nieruchomości wiąże się bardzo często z sytuacjami nieprzyjemnymi, m.in. śmierć bliskiej osoby, poważna choroba, wypadek. Wsłuchuję się w różne trudne historie. Bardzo często nieruchomość ma być inwestycją w przyszłość, sposobem na ochronę życia Twojego i bliskich.
Po jednej z takich historii, w której Klienci byli zmuszeni sprzedać bardzo szybko (i niestety bardzo tanio) nieruchomość, ponieważ córka wymagała pilnej, kosztownej operacji, pomyślałam o tym co JA bym zrobiła w takiej sytuacji. Ostatecznie przeanalizowałam oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Najbardziej godny zaufania okazał się Prudential. Zaufałam i wspólnie z konsultantką Prudential stworzyłyśmy polisę dopasowaną do moich indywidualnych potrzeb.

Spotkanie to zainspirowało mnie do rozpoczęcia aktywności w tym zawodzie. Od dwóch lat jestem Konsultantką ds. planowania finansowego. Pomogę zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie, w razie choroby i na emeryturze.

Zapraszam na spotkanie w czasie którego postaram się odpowiedzieć na pytania dotyczące moich działań. Do rozpoczęcia współpracy w zakresie
- nieruchomości - niezbędne jest spotkanie na żywo,
- ubezpieczenia - spotkanie na żywo lub online poprzez wybrany komunikator: Zoom, Messenger, Skype, Teams

Branża

Ubezpieczenia na życie, Agencja nieruchomości, Doradztwo, pośrednictwo

Obszar działania

Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Lubelskie, Łódzkie, Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

15 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna C. 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Panią Emilię. Pełen profesjonalizm! Pomocna na każdym kroku przy zakupie nieruchomości.

Monika R. 4 listopada 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, doświadczenie, bardzo dobry kontakt z Panią Emilią, współpracuje z kancelarią notarialną co jest dużym ułatwieniem, odpowiada na wszelkie pytania, szybkość w działaniu, polecam.

Aneta M. 19 października 2021
Pozytywna opinia

Szczera rozmowa, poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla moich potrzeb. Zwracanie uwagi na rzeczy wydawać by się mogło nieistotne w ubezpieczeniu.

Daniel J. 8 października 2021
Pozytywna opinia

Super polisa ubezpieczeniowa, pełen profesjonalizm. Polecam!

Kamil K. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, wzorowe zrozumienie potrzeb klienta w zakresie ubezpieczeń, duża wiedza, profesjonalne rady. Mógłbym jeszcze długo wymieniać pozytywy, ale podsumuję krótko - 100% zadowolenia. Polecam!

Magdalena O. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę. Polecam z całego serca Panią Emilię - zarówno w zakresie nieruchomości jak i ubezpieczeń. Dziękuję.

Piotr P. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta. Polisa dobrana idealnie do moich potrzeb. Dodatkowo należy się ogromny plus za cierpliwość i przeprowadzenie mnie krok po kroku przez cały żmudny proces dobierania odpowiedniej polisy. Z przykrego obowiązku stało się to czystą przyjemnością. Polecam!

Mateusz P. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

Milena R. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, dzięki Pani Emilii mam dobre zabezpieczenie emerytury 🥰❤

Dominik N. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, Pani Emilka podchodzi do każdego przypadku indywidualnie i profesjonalnie pomaga dobrać najlepszą ofertę

Urszula K. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie! Sprzedaż mojego mieszkania odbyła się w ekspresowym tempie, wszystkie sprawy formalne zostały załatwione przez panią Emilię. Bezproblemowy kontakt, wysoka kultura osobista i przede wszystkim ogromna wiedza aktualnej sytuacji na rynku! Zdecydowanie polecam i dziękuję.

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie, 5 października 2021

Dziękuję Pani Ulu.

Urszula S. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Pani Emilka ma niesamowity dar przekazywania informacji w zrozumiały dla każdego sposób. Podeszła do mnie indywidualnie i cierpliwie odpowiadała na pytania. Razem wypracowałyśmy najlepsza dla mnie opcje ubezpieczenia. Polecam!!!

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie, 5 października 2021

Dziękuję za zaufanie Pani Urszulo!

Krzysztof P. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca w zakresie sprzedaży mojej nieruchomości. Przez cały czas miałem spokój, a gdy klient się znalazł, to jedyne co musiałem zrobić to pojechać do notariusza. Pani Emilia wynegocjowała taką cenę, jaką od klienta oczekiwałem. Polecam

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie, 5 października 2021

Panie Krzysztofie, dziękuję za zaufanie.

Alicja M. 5 października 2021
Pozytywna opinia

Pani Emilia zostala mi polecona przez przyjaciol, ktorzy juz wczesniej korzystali z jej uslug. Wspolpraca z Emilia byla przyjemnoscia ze wzgledu na jej profesjonalizm. Wszystkie czynnosci, ktore podejmowala byly bardzo skrupulatnie zaplanowane I sprawnie przeprowadzone. Pani Emilia z wielkim zaangazowaniem pomogla mi rozwiazac problem dotyczacy nieruchomosci, ktory wykraczal poza nasza umowe. Emilia dbala rowniez o komunikcje i na biezaco infirmowala mnie o swoich dzialaniach. Serdecznie dziekuje i polecam.

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie, 5 października 2021

Pani Alicjo, bardzo dziękuję, praca z Panią była przyjemnością.

Karolina N. 29 września 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam Panią Emilię. Pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa ale przede wszystkim skuteczność! Współpracowałam z kilkoma agencjami nieruchomości, sprzedaż się przedłużała, ponieważ potencjalnych nabywców zniechęcał brak windy do mieszkania na 4 piętrze. Dopiero, gdy sprzedażą zajęła się pani Emilia wszystko nabrało tempa a mieszkanie zostało wkrótce sprzedane. Myślę, że dzieki jej zdolnościom interpersonalnych, cierpliwości i sumienności udało się znaleźć klienta, którego oczekiwania spełniło sprzedawane mieszkanie. Sama transakcja została dokonana nie tylko w ekspresowym tempie, ale przebiegała bardzo sprawnie i "nieuciążliwie" dla laika. Pani Emilia z wielkim zaangażowaniem pomaga przejść klientowi przez wszystkie etapy sprzedaży, cierpliwie wszystko tłumaczy a także potrafi rozwiązać każdy problem i załatwić każda sprawę.

EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie, 5 października 2021

Pani Karolino, dziękuję, cieszę się, że mogłam pomóc.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak EMIS Nieruchomości i Ubezpieczenie na życie

Powiązane produkty i usługi: Sprzedaż mieszkania,  Sprzedaż mieszkania Warszawa

Oferta

Ubezpieczenie na życie Prudential
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Chcesz zadbać o swoją rodzinę w czasie swojej choroby? A może myślisz o zabezpieczeniu swojej przyszłości? Pomagam w utworzeniu indywidualnej polisy na życie, dopasowanej do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość spotkania online.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości - mieszkania i domy
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Rynek wtórny: mieszkania, domy - nieuregulowane grunty - niezgodności w Księdze Wieczystej - brak Księgi Wieczystej - nieznany współwłaściciel - nieprzeprowadzone postępowanie spadkowe, Nieruchomości ze służebnościami, Nieruchomości w złym stanie technicznym: - zdewastowane - bez mediów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Prochowa 42/30, Warszawa

NIP

545-179-54-93

WWW

www.emiliasobolewska.pl

Telefon

501****** Pokaż numer
Skontaktuj się