Ekspresy Saeco - Porównaj Oferty Ekspresów

Porównaj Za Darmo Oferty Ekspresów Do Kawy

Oszczędź do 30%
 1. Złóż zapytanie ofertowe
 2. Otrzymaj dopasowane oferty
 3. Porównaj i wybierz najlepszą

Ekspresy Saeco

Na rynku znajduje się wielu producentów ekspresów do kawy - jednym z nich jest firma Saeco. Warto zwrócić uwagę na ekspresy Saeco nie tylko ze względu na prestiż i szeroki wachlarz produktów, ale także na dogodną sieć serwisową znajdującą się w każdym województwie.

Ekspresy Saeco powstają we Włoszech, gdzie zaczęła się tworzyć historia dotycząca firmy. Saeco powstała w 1981 roku, natomiast pierwszy automatyczny ekspress do kawy został wprowadzony na rynek cztery lata później. W miarę upływu lat firma Saeco wprowadzała sukcesywnie kolejne funkcje, takie jak:

 • możliwość przygotowywania dwóch kaw jednocześnie,
 • tacka podgrzewająca filiżanki,
 • pobieracz mleka wprost z kartonu,
 • cyfrowy wyświetlacz (2001),
 • narzędzie do przyrządzania perfekcyjnej pianki do każdego typu kawy,
 • wyświetlacz dotykowy (2004),
 • ekskluzywny lub świeży wygląd wybranych modeli Saeco,
 • ekonomiczne, kompaktowe rozwiązania.
Saeco wprowadziło także na rynek najmniejsze ekspresy do kawy na świecie.

Ekspresy Saeco - co je wyróżnia?

Ekspresy Saeco wyróżniają się kilkoma czynnikami na tle innych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje uszczelka Saeco stosowana w ekspresach ciśnieniowych, dzięki której pianka staje się wyjątkowo gładka. Uszczelka pozwala także na użycie tego samego sitka do przyrządzania większych i mniejszych filiżanek kawy. Firmie Saeco zależy na tym, żeby ekspresy do kawy były najwyższej jakości. Wykrywane w trakcie testów usterki są od razu usuwane.

Wybór ekspresu do kawy

Portal Oferteo umożliwia znalezienie idealnego ekspresu do kawy przy pomocy formularza produktowego. Na podstawie udzielonych odpowiedzi otrzymamy wyceny ekspresów do kawy. Po porównaniu propozycji, wybieramy najlepszą z nich. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko nieudanego zakupu do minimum.