Ekologiczne źródła energii - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii, 2020

1 520 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 520 firm
w kategorii Ekologiczne Źródła Energii

Ekologiczne źródła energii
EKO-INSTALBUD Janina Kwaskowska

Firma rzetelna, fachowa i niedroga. Rozmowy prowadzi się kompetentnie i szybko. Wyceny otrzymujemy w terminie.

SUNEKO - Ekologiczne źródła energii BOJANO

SUNEKO

BOJANO
Henryk L.

Kolektory montowane 6 lat temu. Sprawna realizacja zlecenia i super doradztwo. Wszystko do tej pory działa, pan Tomasz przypomina o niezbędnych przeglądach i potrafi doradzić ws modernizacji sposobu ogrzewania itp. Teraz zamówiliśmy pompę ciepła i tym razem również wybieram firmę p. Tomka. Nie owija w bawełnę i normalnie przedstawia kosztorys. Szczerze polecam a ekipę pozdrawiam. Henryk Lazikiewicz z Suchego.

ADOX ENERGY Sp. z o. o. - Ekologiczne źródła energii Głosków
Karolina G.

Profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja prac. Polecam.

Oze-Prom.pl - Ekologiczne źródła energii Kraków

Oze-Prom.pl

Kraków
Waldemar K.

Sprawna realizacja założenia paneli słonecznych. Dobrze działa instalacja. Pan przeprowadził szkolenie jak używać. Po 1 roku używania przegląd serwisowy w cenie :).

Projekt Solartechnik Polska - Ekologiczne źródła energii Czerniewice
Wiesław J.

Projekt Solartechnik powstał w 2008 roku w niemieckim Bahretal. Od chwili pojawienia się na tamtejszym rynku firma brała aktywny udział w rozwoju branży OZE. To między innymi za sprawą naszych realizacji instalacje fotowoltaiczne stały się tak popularne za naszą zachodnią granicą. W pierwszych latach funkcjonowania P+S kładł głównie nacisk na budowę wielkopowierzchniowych farm solarnych. Do dzisiaj wizytówką firmy jest czwarta co do wielkości w Niemczech farma o mocy 38 MV znajdująca się w Bautzen. Z czasem fotowoltaika stała się obszarem licznych dotacji ze strony Państwa. Głównym kierunkiem tychże działań była popularyzacja mikroinstalacji zasilających gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa. Nasza firma w odpowiedzi na taki stan rzeczy poszerzyła swoją działalność o ten właśnie segment rynku. Po kilku latach P+S postanowił otworzyć oddział w Polsce. Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły w błyskawiczny sposób osiągnąć 50% udział w tutejszym rynku. Duże zapotrzebowanie na materiały oraz informacje o pracach nad nowelizacją ustawy o OZE sprawiły, że firma przy współudziale Funduszu Norweskiego wybudowała własną fabrykę modułów PV w Dąbrowie Górniczych. To kolejny po konstrukcji montażowej wytwarzanej w Dreźnie, autorski produkt P+S. Wszystkie te działania pozwoliły firmie odpowiednio przygotować się do zmian w polskim prawie oraz dotacji dostępnych w naszym kraju od 2014 roku. P+S to najlepiej przygotowany do programu PROSUMENT wykonawca w Polsce.

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Solar Install Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Szczecin
Tomasz P.

Swoje doświadczenia mogę opisać w samych superlatywach: jakość, terminowość, kontakt - na najwyższym poziomie. Firma SOLARINSTALL wykonała u mnie projekt i instalacje elektryczną, modernizacja i wymiana istniejącej, a także instalację fotowoltaiczną na 4,3 kWp. Zawsze pomocni, wszystko dla zadowolenia klienta! Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

Palme Solar Polska Spółka z o.o. - Ekologiczne źródła energii Strzelce Opolskie
Artur W.

Firma Palme Solar Polska proponuje nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem energii słonecznej - systemy fotowoltaiczne. Zacznij oszczędzać na kosztach ogrzewania, wytwarzaj prąd do własnego użytku i chroń środowisko. Prąd, którego nie wykorzystasz możesz odsprzedać swojemu zakładowi energetycznemu. W dziedzinie fotowoltaiki jesteśmy kompetentnym partnerem. Poza kompleksową obsługą, od doradztwa po montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach, fasadach lub na gruncie, oferujemy również: * Kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych * Certyfikowane produkty wysokiej jakości oraz wydajności * Materiały producentów o renomie międzynarodowej * Przygotowanie zgłoszenia instalacji do sieci OSD, dokumentacji technicznej niezbędnej do zawarcia umowy dystrybucyjnej oraz umowy sprzedaży.

"WASTA" s.c. - Ekologiczne źródła energii Kępno

"WASTA" s.c.

Kępno
Mariusz S.

Firma wywiązuje się z umowy, wszystko tak jak powinno, a jak się czegoś nie wie to można zawsze zadzwonić to wszystko wyjaśnią. Na montaż wpadli i szybko zrobili swoją robotę, nie mam żadnych zastrzeżeń.

UNIMOT Energia i Gaz - Ekologiczne źródła energii Gdańsk
Daniel L.

Profesjonalna obsługa, kontakt natychmiastowy, odpowiada na każde pytanie, ewentualnie dobrze doradzi :).

Rafał S.

Duży wybór produktów tak z fotowoltaiki jak i z pomp ciepła. Moja instalacja fotowoltaiczna to jeden z najlepszych zestawów na rynku i prawie 20% tańszy niż u konkurencji, na 11 ofert mi złożonych wybrałem tę z Sowilo. Natomiast jeśli chodzi o pompy ciepła to polecam polską tę od Kołtona rewelacyjny zestaw i załatwiają dotacje. Polecam u mnie się spisali na 6+.

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Provsolar

Gryfino
Mirosław S.

Od roku posiadam zainstalowany system solarny o mocy 8kW. System działa bez zarzutu, ponieważ miałem wątpliwości co do formy i terminu rozliczania się z ENE-ą, uzyskałem wystarczające informację o optymalnej formie współpracy z energetyką. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgi od państwa sprawnie zostały wykonane przez. Provsolar Kontakt z firmą jest łatwy do nawiązania.

Natural Energy PL Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Plewiska

Natural Energy PL Sp. z o.o.

Plewiska
Andrzej Z.

Fachowość, szczerość, wybieganie na przeciw klientowi dobrą radą. Orientuję się co jest zakupione i ile będzie kosztować .Wiem , że inne firmy działają na podobnych zasadach i kierują się równie dobrym profesjonalizmem. Pozdrawiam A.Zachar

SOLEO PV - Ekologiczne źródła energii Zabierzów

SOLEO PV

Zabierzów
Marta H.

firma SOLEO PV to firma jak najbardziej rzetelna i uczciwa. dotrzymali wszelkich ustaleń, bardzo dobrze przygotowali projekt, Pani w WFOS-u nie miała większych zastrzeżeń, projekt przyjęła. Muszę również przyznać, że pracownicy WFOSu w Szczecinie również byli wyjątkowo mili i pomocni co dla mnie akurat jest istotne. Ekipa montująca panele, swoją robotę wykonała szybko i solidnie. Kontakt z biurem był płynny i miły, szef osobiście zajechał aby sprawdzić czy montaż przebiega pomyślnie. Jednak jak dla nas, na największe wyróżnienie zasługuje Pan Tomasz S. z Soleo PV ponieważ to On jako pierwszy do nas przyjechał po telefonie męża z prośbą o kontakt. Przedstawił ofertę, wszystkie wyliczenia, ewidentnie wiedział o czym mówi i orientował się w

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Tarnów

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o.

Tarnów
Jacek T.

Współpraca z firmą PV Instalator przebiegła wzorowo.Bezproblemowy kontakt z Panem Marcinem, bardzo konkretnym i rzetelnym człowiekiem pozwolił na szybkie sfinalizowanie transakcji. Po podpisaniu umowy, w krótkim terminie nastąpił montaż instalacji fotowoltaicznej, który także przebiegł profesjonalnie i bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam tą firmę jako rzetelną i godną zaufania.

ECOFAN instal - Ekologiczne źródła energii Konopiska

ECOFAN instal

Konopiska
Jace k.

Przed realizacją inwestycji kontaktowałem się z chyba 10 firmami i, niestety, żadna, dosłownie żadna, nie była w stanie zaoferować mi usług na właściwym poziomie. Przebieg kanałów dostosowują do wygody ich przeprowadzenia, nie robią żadnych symulacji przepływu powietrza, a to do czego sprowadza się tzw. "projekt" to jedynie zaplanowanie wydajności anemostatów, tak by się finalnie balansowały. Właściwego podejścia nie była w stanie mi zaoferować żadna firma. Ecofan nie wyróżnia się tu ani na plus, ani na minus. Głównym powodem, dla którego wybrałem tego wykonawcę był dobry kontakt oraz gotowość do szybkiej realizacji inwestycji (bardzo długo się zastanawiałem, ale gdy przyszło co do czego, zależało mi na czasie). Do samego wykonania

Synteza Odnawialne Źródła Energii - Ekologiczne źródła energii Lublin

Synteza Odnawialne Źródła Energii

Lublin
Henryk K.

Zastanawialiśmy się nad montażem paneli fotowoltaicznych od dłuższego czasu ale teraz, w okresie pandemii zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Jednak po spotkaniu z Panią Magdą z Gdańska, która czarno na białym przedstawiła nam wszystkie zalety posiadania własnych paneli, zdecydowaliśmy się na taka inwestycje na obydwu naszych domach. Obawialiśmy się, że nie zdarzymy złożyć wniosku w 2 edycji programu Mój Prąd ale firma podeszła do tematu naprawdę rzetelnie i po 3 tygodniach przyjechała do nas cudowna ekipa, która raz dwa zamontowała wszystkie panele. W tym momencie, kiedy firm jest tak wiele, należy zwracać na każdy szczegół. Polecamy z żoną tą firmę pod każdym względem: cudowni i rzetelni handlowcy, solidna ekipa montażowa (bus nr 5),

Art fire Nowicki kominki Sp. z o.o./Air Vent Nowicki Rekuperacje Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Rybnik

Art fire Nowicki kominki Sp. z o.o./Air Vent Nowicki Rekuperacje Sp. z o.o.

Rybnik
Monika P.

Polecam firmę pana Jarosława. Na każdym etapie realizacji zalecenia można było liczyć na fachowa pomoc i doradztwo. Nawet przesuwanie terminów nie stanowiło dla nich problemów. Kominek został wykonany profesjonalnie już dziś pełni swoja funkcje pomimo może trwa jeszcze budowa domu.

Ekodel Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Kościerzyna

Ekodel Sp. z o.o.

Kościerzyna
Alicja R.

Usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie, bardzo dobry kontakt z wykonawcami. W każdej sytuacji rzeczowo i fachowo byliśmy informowani o realizacji usługi. Wyjaśnione zostały wszystkie wątpliwości. Usługa wykonana z dużą dbałością. Polecam firmę wszystkim zainteresowanym instalacją fotowoltaiczną, bo to jest strzał w sam środek 10-ki.

P.H.WASSER MANN II ALINA CZAPRACKA-BODUS - Ekologiczne źródła energii Bolewice

P.H.WASSER MANN II ALINA CZAPRACKA-BODUS

Bolewice
Wojciech P.

Firma Wasser Mann II wykonywała w moim domu kompleksową instalację pompy geotermalnej Caliane. Na uznanie zasługuje podejście do klienta, bardzo serdecznie przy czym niesamowicie profesjonalne. Pracownicy potrafią odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej dziwne czy szczegółowe pytanie, co naturalnie znaczy, że znają się świetnie na swojej pracy. Instalacja wykonana bardzo dobrze, dokładnie, stu procentowo zgodnie z projektem, bez żadnych półśrodków czy ułatwień. Pompa śmiga w moim domu już drugi rok, pomimo wielu opinii osób, które guzik wiedzą na temat pomp ciepła, w domu jest ciepło, z kranu płynie ciepła woda, a rachunek nie kręci się jak oszalały. Zdecydowanie mogę polecić zarówno pompy firmy Sofath, jak i firmę Wasser Mann II.

Zielona Firma Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Kraków

Zielona Firma Sp. z o.o.

Kraków
Marian G.

Firma wykonała instalację paneli słonecznych na dachu domu jednorodzinnego w terminie uzgodnionym, sprawnie, po roku eksploatacji nie zauważono usterek. Uważam, ze Firmę mogę polecić innym zainteresowanym.

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Brewa - Ekologiczne źródła energii Kalisz

Brewa

Kalisz
Zbigniew D.

Bardzo dobry kontakt od pierwszego telefonu. Kompetentni przedstawiciele firmy jak i ekipa montażystów. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Oferta bez "gwiazdek". Generalnie moim zdaniem główną cechą firmy Brewa jest rzetelność i kompetencja.

ASK Energooszczędne Instalacje - Ekologiczne źródła energii Kraków

ASK Energooszczędne Instalacje

Kraków
Marcin M.

Witam, jestem bardzo zadowolony, fachowe doradztwo, i Pana Damiana i montażystów, wszystko szybko, sprawnie, czysto i terminowo. Pozostaje tylko gonić z dalszymi pracami i zapraszać ASK na montaż rekuperatora, na pewno będę polecał, pozdrawiam.

Energia Taniej Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Grudziądz

Energia Taniej Sp. z o.o.

Grudziądz
Tadeusz P.

Bardzo profesjonalna obsługa Pani Angeliki Kucharskiej, zawsze dostępna i mała w obsłudze. Umowa na wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 8.45 kW została wykonana przed terminem umowy. Polecam serdecznie Firmę. Tadeusz Poplawski

ECOKOMFORT KRZYSZTOF MROWIŃSKI - Ekologiczne źródła energii Lisków

ECOKOMFORT KRZYSZTOF MROWIŃSKI

Lisków
Przemysław C.

Zakup i montaż pompy ciepła Daikin przebiegł bardzo pozytywnie. Kontakt z Panem Krzysztofem na najwyższym poziomie. Wszystkie szczegóły dogadane i zrealizowane.

Extra Energia Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Bielsko-Biała

Extra Energia Sp. z o.o.

Bielsko-Biała
Mirosław B.

Od pierwszego kontaktu firma pozytywnie mnie zaskoczyła. W tej chwili jestem już po uruchomieniu instalacji i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić usługi instalacji fotowoltaiki wykonywane przez Extra Energię. Fachowo, szybko i rzetelnie. Jak najbardziej zasłużona pozytywna opinia.

HOME INSTAL - Ekologiczne źródła energii Krzyżanowice

HOME INSTAL

Krzyżanowice
Kazimierz B.

Na wysokim poziomie i na temat. Za sumienność i dokładność wykonania oraz za fachowość. Polecam.

Sunnco Kolektory Słoneczne - Ekologiczne źródła energii Radom

Sunnco Kolektory Słoneczne

Radom
Sławomir Ł.

Fachowa porada, szybki montaż. Panele weszły na styk, zgodnie z wyliczeniami (brawo, inne firmy twierdziły że się nie da). Pompa ciepła wody użytkowej w połączeniu z panelami zmniejsza rachunki za gaz. Dodatkowo możliwość zakupu ratalnego - Bajka (byłem pierwszym klientem). Polecam.

KOSMOPELL Twoja Czysta Energia - Ekologiczne źródła energii Dobrodzień

KOSMOPELL Twoja Czysta Energia

Dobrodzień
F.P.U.H. GRAND

Witam, bardzo zaproponował mi czas realizacji zlecenia. Ekipa montażowa to grupa bardzo dobrze zorganizowanych, zwinnych i sprytnych "chłopaków", którzy dokładnie wiedza co robią i co zrobić mają. Polecam.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

Warszawa
Arek S.

Świetna propozycja, można liczyć na bardzo dobrze przygotowaną ofertę jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne.

Geneza Krzysztof Sabara - Ekologiczne źródła energii Łódź

Geneza Krzysztof Sabara

Łódź
Dorota G.

Firma Geneza szybko i sprawnie pomogła mi otrzymać dotację. Zamontowali w moim domu pompę ciepła. Serdecznie polecam !

PGENERGIA.PL Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Głogów Małopolski

PGENERGIA.PL Sp. z o.o.

Głogów Małopolski
Mariusz J.

Miła i fachowa obsługa. Szybka realizacja zamówienia i fachowe podejście do tematu. Polecam współpracę z firmą.

WOJTMAR Wojciech Krawczyk - Ekologiczne źródła energii Szydłowiec

WOJTMAR Wojciech Krawczyk

Szydłowiec
Bogusław S.

Instalacja wykonana szybko i sprawnie, ale jest pewne ale. Nominalnie moc zainstalowana to 4,95kWp, ale takiej mocy jeszcze ani razu nie uzyskałem. Pomimo wielu słonecznych, bezchmurnych dni, kiedy słońce jest wysoko a panele są w całości nasłonecznione instalacja uzyskuje w granicach 80% mocy zainstalowanej. Zwróciłem się mailowo z pytaniem do serwisu Wojtmar, dlaczego tak się dzieje i czekam na odpowiedź już prawie miesiąc a odpowiedzi brak.

Manufaktura Energii Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Katowice

Manufaktura Energii Sp. z o.o.

Katowice
Beata P.

MAM, już niedługo moje panele będą działać ponieważ zakład energetyczny nie zmienił mi licznika jeszcze ale jeśli chodzi o firmę Manufaktura Energii to uważam że są bardzo uczciwi i godni polecenia .Od momentu zgłoszenia trwa to ok.1 tygodnia .Przyjeżdża 3 panów do montażu ,są zgrani każdy wie co ma robić idzie im błyskawicznie i w ciągu jednego dnia zakładają całą instalację .Są super ,polecam

PROMIKA SOLAR - Ekologiczne źródła energii Szczekociny

PROMIKA SOLAR

Szczekociny
Grzegorz D.

Instalacja zamontowana w jeden dzień, szybko, sprawnie, schludnie. Polecam szczególnie niezdecydowanym lub tym, którzy nie wiedza jak się za to zabrać. Pan Paweł umie świetnie wszystko wyjaśnić i doradzić.

Eco-Technika - Ekologiczne źródła energii Myślenice

Eco-Technika

Myślenice
Przemysław T.

Rozmawiałem z kilkoma firmami oferującymi pompy ciepła, od początku nie byłem traktowany poważnie, bardzo długi czas na jakąkolwiek ofertę, albo wręcz chcieli naciągnąć żeby "urwać" dla siebie jak najwięcej. W przypadku tej firmy było zupełnie inaczej. Bardzo pozytywna współpraca od początku do końca. Szybkie nadesłanie oferty, szybki termin realizacji montażu pompy. Po uruchomieniu uzyskałem instruktarz jak korzystać z pompy, miałem obawy czy nie będzie to zbyt skomplikowane, bo jestem laikiem w tej kwestii, ale zupełnie niepotrzebnie się obawiałem, a pompa sprawuje się doskonale! Koszty eksploatacji bardzo niskie, a gdy mam jakieś pytanie odnośnie pompy mogę liczyć na pomoc zdalną. Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolony.

SOLAR-TECH Energia Odnawialna - Ekologiczne źródła energii Klenica

SOLAR-TECH Energia Odnawialna

Klenica
Celina S.

Z czystym sumieniem polecam firmę Solar-Tech Energia Odnawialna. Firma ta wykonała na dachu mojego domu elektrownie słoneczną. Zrobiła to w tempie ekspresowym, na urządzeniach wysokiej jakości produkcji europejskiej z zachowaniem wysokich standardów estetycznych co najważniejsze cena elektrowni była dużo niższa niż oferowały inne firmy. Serdecznie polecam i sukcesów życzę.

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

Warszawa
Marcin S.

Polecam firmę z czystym sumieniem. Robili u mnie instalacje 10 kwp panel longi solar. Wszystko działa cała papierologia po ich stronie.

Clima Komfort Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Grudziądz

Clima Komfort Sp. z o.o.

Grudziądz
Alicja G.

Kontakt był bezpośredni. Przedstawiciel przyjechał na miejsce,ocenił zasoby jakie posiadam i dobrał najlepsze rozwiązanie. Firma pomaga w załatwieniu dofinansowania do inwestycji w WFOŚiGW.Polecam zainteresowanym.

Ledbest Sawicki Rafał - Ekologiczne źródła energii Kędzierzyn-Koźle

Ledbest Sawicki Rafał

Kędzierzyn-Koźle
Edward Z.

Usługa montażu systemu Fibaro oraz jego konfiguracja przebiegła pomyślnie. Ekipa świetnie poradziła sobie z problemami wynikającymi z niedostosowania instalacji elektrycznej do środowiska Fibaro. Szybko, profesjonalnie i na czas. Polecam.

Eko-System Bartosz Pryl - Ekologiczne źródła energii Stargard Szczeciński

Eko-System Bartosz Pryl

Stargard Szczeciński
Marcin W.

Bardzo profesjonalne podejście. Firma wyznaje zasadę, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Nie naciągają na siłę na zakup produktu tylko rzetelnie doradzają zarówno w aspekcie technicznym jak i opłacalności danego rozwiązania grzewczego. Kalkulacja jest bardzo przejrzyście przedstawiona. Pozostaje tylko przyjąć tak dobrze skonstruowaną ofertę.

Centrum Izolacji GRUPA MACURA - Ekologiczne źródła energii Skoczów

Centrum Izolacji GRUPA MACURA

Skoczów
Maja S.

Kupiliśmy dom od dewelopera i po paru miesiącach zauważyliśmy że balkon, który jest jednocześnie stropem naszego ganku, przecieka. Pan Grzegorz wykonał hydroizolację balkonu produktem firmy Winkler. Dach nie przecieka, a zastosowana powłoka jest estetyczna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Polecamy.

ECO Synergia Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Chwaszczyno

ECO Synergia Sp. z o.o.

Chwaszczyno
Consulting Paweł Woźnica

Witam chciałbym serdecznie polecić tą firmę. Jestem bardzo zadowolony z doradcy. Dostałem bardzo dobrą cenę a wykonanie było na najwyższy poziomie. Zrobiono dużo więcej w tej samej cenie niż podpisałem w umowie. Pozdrawiam.

Centrum Energii Odnawialnej - Ekologiczne źródła energii Raciąż

Centrum Energii Odnawialnej

Raciąż
Tomasz K.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo wiele firm zajmujących się wdrożeniami OZE. Chcąc wykorzystać ustawę o prosumentach umówiłem się z kilkoma firmami aby rozpocząć współpracę. Jako że temat był raczkujący zarówno ja jako klient jak i firma jako usługodawca przecieraliśmy szlaki. CEO z Koronowa jako jedyna firma potrafiła się przyznać do tego czego jeszcze nie wiadomo. Niczego nie obiecali i co najważniejsze nie chcieli z góry żadnych pieniędzy. Po nawiązaniu współpracy wszystko przebiegło niemalże wzorcowo - od pomocy w złożeniu wniosku o dotację do samej realizacji przedsięwzięcia. Płatność nastąpiła dopiero po zainstalowaniu 100% systemu. Z czystym sumieniem polecam tę firmę każdemu kto jest zainteresowany instalacją

COP Łódź Beata Latkowska - Ekologiczne źródła energii Łódź

COP Łódź Beata Latkowska

Łódź
Krzysztof M.

Bardzo Rzetelna Firma! Wykonawstwo na najwyższym poziomie! Super doradztwo i obsługa około instalacyjna. Jeśli miałbym coś znowu instalować to wybrałbym COP Łódź, mimo sporej odległości która Nas dzieli. Zainstalowana pompa ciepła spisuje się dobrze. Naprawdę polecam tą Firmę - najwyższy europejski, a nawet światowy poziom!!

Solar-Tech P.H.U. Produkcja-Handel-Usługi - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Solar-Tech P.H.U. Produkcja-Handel-Usługi

Warszawa
Witold S.

Rozmowa przebiegła rzeczowo i bardzo profesjonalnie. Firma służyła fachowym doradztwem oraz kolektorami z tzw. "górnej półki" w przyzwoitej cenie. Terminowość, kompetencje, solidność wykonania bez uwag.

SOLARO - Ekologiczne źródła energii Poczesna

SOLARO

Poczesna
bogdan k.

Mam solary od 4 lat - nie wyobrażam sobie domu bez tej instalacji. Montaż, doradztwo i obsługa serwisowa - rewelacja. Nie zdarzyło się bym nie otrzymał wsparcia lub nie usłyszał odpowiedzi na zadane pytanie. Zamierzam rozszerzyć instalację o fotowoltaikę. Dzisiejszy wynik instalacji jest najlepszą rekomendacją 18 lutego - 51 C - rewelacja !

SUNWAYS - Ekologiczne źródła energii Łódź

SUNWAYS

Łódź
Piotr C.

Na początku myślałem, że oferta jest droższa niż inne. Pierwotnie ją odrzuciłem ale okazało się, że ta firma po prostu nie wciskała mi najtańszych i badziewnych urządzeń. Zaprojektowali optymalne dla mnie rozwiązania. Polecam mimo tego, że termin realizacji mógłby być trochę krótszy. Podobno wynikało to dużej liczby zamówień realizowanych przez ekipy monterskie.

Danwent-Grupaeneco - Ekologiczne źródła energii Modlnica

Danwent-Grupaeneco

Modlnica
Jrzysztof J.

Firma godna polecenia, wszystkie prace wykonane zostały dobrze, od wyceny aż po montaż. Firma bardzo rzetelna, terminowa, dobry kontakt telefoniczny, dobrze współpracuje z inwestorem. Wszystkie firmy powinny być takie jak ta. ponieważ traktuje klienta indywidualnie i jestem zadowolony z inwestycji.

PHU VERSO - Ekologiczne źródła energii Mierzyn

PHU VERSO

Mierzyn
Beata L.

Firma wykonała u mnie instalację gazową z montażem kotła, przeróbkę instalacji wodno-knalizacyjnej oraz ogrzewanie podłogowe. Podobało mi się poważne podejście do pracy i bardzo dobry kontakt z pracownikami na wszystkich etapach realizacji, od zamówienia materiałów do odbiorów instalacji. Bardzo polecam.

PERTIS Karolina Perchel - Ekologiczne źródła energii Ruda Śląska

PERTIS Karolina Perchel

Ruda Śląska
Andrzej S.

Montaż instalacji fotowoltaicznej 5,18kWp w jeden dzień. Jestem pełen podziwu dla ekipy montującej z Ukrainy. Pełen profesjonalizm od początku do końca, fachowa wiedza, pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad montażem instalacji fotowoltaicznej.

Jakiego działania oczekujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.