Otrzymaj oferty od specjalistów jak Eko Banka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Eko Banka

O specjaliście

Sklep Eko-Bańka powstał z fascynacji do wiedzy i umiejętności wykorzystywania naturalnych składników w pielęgnacji duszy i ciała.

Pragniemy zaoferować Państwu "perełki" kosmetyczne w postaci mydeł wytwarzanych ręcznie w sposób artystyczny. Wytwarzane są w oparciu o stare, oryginalne receptury, bazują na składnikach o najwyższej jakości. Nie zawierają żadnych dodatkowych składników chemicznych, takich jak detergenty i stabilizatory. W naszej bogatej ofercie znajdują się produkty oparte na wyciągach z ziół, czystych ekstraktach roślinnych, naturalnych olejach, z masłem Shea czy z minerałami z Morza Martwego.

Wierzymy, że oferując szeroką gamę niszowych, rzadko spotykanych zapachów, rozbudzimy zainteresowanie zarówno nowicjuszy, jak i koneserów, dając możliwość wyrażenia swojej indywidualności w nowy, niespotykany wcześniej sposób.W pogoni za szybkim rozwojem, odchodziliśmy od naturalnych produktów i składników na rzecz składników chemicznych będących odpowiednikami naturalnych - o wiele tańszymi. Niestety doprowadziło to do powolnej biodegradacji środowiska naturalnego. Z troską teraz spoglądamy na otaczającą nas przyrodę i poszukujemy produktów tworzonych w trosce o środowisko, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo oprócz najwyższej jakości

mydeł i kosmetyków naturalnych, organicznych i ekologicznych

– potwierdzonych CERTYFIKATAMI -

ekologiczne środki czystości do prania, mycia i sprzątania,

wykonane z 100% ekologicznych i naturalnych składników

oraz

organiczne i naturalne środki higieniczne dla kobiet,

które są naturalnym produktem najwyższej jakości zapewniającym doskonałą ochronę.

----------------------------------

Współpraca z nami to gwarancja pełnej satysfakcji i zadowolenia, ponieważ naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom obecnych i przyszłych klientów.

Branża

Kosmetyki

Obszar działania

Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Lubuskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie, Lubelskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Pomorskie, Opolskie, Zachodniopomorskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Eko Banka
Jakie kosmetyki chcesz kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

FLEMINGA 2A lokal 109, Warszawa

Telefon

696****** Pokaż numer