EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków


Cena do uzgodnienia

✓ DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU ORAZ 100% PERFEKCJI W MUZYCZNYM FACHU SPEŁNIAMY OCZEKIWANIA NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA!

✓ EKG MUSIC BAND tworzą zawodowi muzycy posiadający doświadczenie sceniczne i medialne (wśród nas są uczestnicy takich programów jak m.in. Must Be The Music, The Voice of Poland, Mam Talent, Kawa czy Herbata, Dzień Dobry TVN), występujący w kraju i zagranicą, współpracujący z wybitnymi postaciami światowych scen muzycznych.

✓ DZIĘKI WYBITNYM UMIEJĘTNOŚCIOM ORAZ SOLIDNEMU WARSZTATOWI MUZYCZNEMU JESTEŚMY W STANIE WYKONAĆ PRAWIE KAŻDE MUZYCZNE ZLECENIE!

✓ Nasz repertuar reprezentuje niezwykle szeroki wachlarz muzyki coverowej – począwszy od rocka przez rock’n’roll, pop, blues, dance, po disco amerykańskie, czy wszelakiego rodzaju hity muzyki popularnej, zarówno stare, jak i nowe, polskie i zagraniczne. Wszystko to prezentowane zawsze na najwyższym poziomie wykonawczym i w 100% na żywo!

✓ Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę – PRZEKONASZ SIĘ JAK BARDZO JESTEŚMY ELASTYCZNI!

✓ WSPÓŁPRACUJEMY Z PROFESJONALNYM DJ-em, a dla fanów bardziej rozbudowanych aranży mamy również przygotowaną ekskluzywną OFERTĘ WSPÓŁPRACY Z ZAWODOWĄ SEKCJĄ DĘTĄ (aż do 8 osób w składzie!)

✓ Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, który gwarantuje zawodowe brzmienie, oraz oświetleniowy, który buduje niezwykłą atmosferę w trakcie naszych występów.

✓ Duża odległość również nie stanowi dla nas problemu - GRAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 124