Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Edison Heat

21

O specjaliście

Eco Heat realizuje projekty z zakresu doradztwa oraz montażu pomp ciepła na terenie całej Polski.
Zapewniamy ekologiczne i tanie źródło ciepła dla Twojego domu.

Zależny nam na tym, aby każdy zyskał niezależność energetyczną, optymalizując przy tym stale rosnące koszty gospodarstw domowych dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Dbając o komfort naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu:

o Darmowy projekt i wycena
o Przegląd techniczny wraz z oceną C.W.U.
o Profesjonalny montaż
o Najwyższej jakości komponenty
o Audyt pomontażowy
o 5 lat gwarancji
o Pomoc w finansowaniu
o Pełne wsparcie przy dofinansowaniu z programu Czyste Powietrze

Dbamy o to aby klient miał zapewnioną jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z liderami branży grzewczej.

Dowiedz sie więcej na: http://www.ecoheat.pl

Zapraszamy do współpracy !

Branża

Pompy ciepła

Obszar działania

Łódzkie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.86

Gwiazdki opinii

29 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Firma Edison Heat jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Kamilla F. 29 listopada 2021
Panele fotowoltaiczne, dach zacieniony, dach 90m², Łódź
Pozytywna opinia

Polecam za dobrą organizacje, rzeczowe rozmowy, projekt, załatwienie całej dokumentacji zw. Również z kredytem pgm itd.

Jolanta B. 12 listopada 2021
Pozytywna opinia

Polecam firmę, od podpisania umowy do zakończenia instalacji i wizyty audytora upłynęło 30 dni. Podziękowania dla wszystkich przedstawicieli tej firmy. Fizycznie miałam do czynienia z Łukaszem W.-doradca handlowy, audytor Damian, oraz ekipa na czele. Super Panowie, sprawnie i szybko odpowiadali na moje pytania telefoniczne i mailowe. Mam instalacje fotowoltaiczną 9,87, czekam na podłączenie licznika z Taurona lecz na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że firma godna polecenia.

Józef Ć. 18 października 2021
Panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach 151-200m², Kozłów
Pozytywna opinia

Fachowość, kompleksowość, sprawność i doświadczenie ekipy montującej.

Olga S. 22 września 2021
Pozytywna opinia

Jeśli komuś zależy na porządnym montażu paneli fotowoltaicznym jak i optymalnie dobranej instalacji, to zdecydowanie polecam ich. Mają doświadczenie i wiedzą co i jak, by całość działała jak należy.

Zbigniew K. 18 września 2021
Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, dach niezacieniony, dach do 150m², Gorzów Wielkopolski
Negatywna opinia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy - drodzy za 5,2 KW zapłaciłem tyle co kolega w innej firmie za 8 KW. 4 miesiące instalacja nie produkowała prądu, żadnej rekompensaty tylko zwodzenie. Nikt mnie nie poinformował, że jeśli migają 3 kontrolki na falowniku to znaczy, że instalacja nie produkuje prądu. Tylko podpisać umowę wziąć pieniądze i niech człowiek później martwi się sam.

Roman N. 14 września 2021
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z ich kompleksowych usług, bo zainstalowali mi i pompę ciepła i panele fotowoltaiczne pod to, przez co koszty ogrzewania mam mocno zmniejszone.

Magda K. 1 września 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobra firma, profesjonalizm, świetne podejście do klienta i ogromna wiedza. Widać doświadczenie na każdym kroku.

Robert R. 31 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Solidna firma, od podpisania umowy do uruchomienia instalacji tylko miesiąc. Doradca pan Paweł kompetentny, słowny od podpisania umowy aż do dzisiaj. Ekipa montująca i audytor pierwsza klasa. Serdecznie polecam.

Jacek S. 29 lipca 2021
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Kontakt z panem Pawłem rzeczowy, a doradztwo profesjonalne. Oferta przygotowana i dostosowana do naszych potrzeb. Wszystko przebiegło w wyznaczonym czasie. Polecam pana Pawła i firmę Edison Energia S.A.

Ula H. 22 lipca 2021
Pozytywna opinia

Fotowoltaika - instalować czy nie? Pojawiły się firmy, które proponują kompleksową instalację. Poszukując chętnych, wykorzystują wszelkie metody działania aby zdobyć klienta, a nie wszyscy mogą być przedstawicielami handlowymi. Pan Piotr, który zapoczątkował „działanie” Firmy Edison Energia na moim budynku, okazał się, perfekcyjnie przygotowany. Osoba o wysokiej kulturze osobistej. W sposób rzeczowy z pełnym zaangażowaniem przedstawił ofertę, przedstawił zalety posiadania „własnego prądu”, odpowiedział na wszystkie moje pytania (może niektóre z nich były banalne) rozwiał przy tym całkowicie moje wątpliwości dotyczące „czy instalować”. Cała inwestycja, od dnia spotkania z Panem Piotrem, do dnia jej zakończenia i odebrania przez audyt przebiegła w bardzo dobrym kontakcie z firmą, na każdym etapie realizacji. Obecnie czekam na wymianę licznika. Trafiłam na bardzo trudny okres na realizację usługi, ponieważ od dnia spotkania z Panem Piotrem po dzień jej zakończenia temperatura powietrza wynosiła ponad 33 oC w cieniu. W takich warunkach pogodowych trudno jest normalnie egzystować, a co dopiero pracować na dachu w pełnym słońcu, a mimo to cała operacja przebiegała sprawnie i szybko. W tym miejscu bardzo, dziękuje ekipie montażowej, która dokonała pełnej instalacji, estetycznie w nienagannym porządku. Kilka dni później kolejny przedstawiciel firmy dokonał audytu, stwierdzając poprawnie zainstalowane wszystkie podzespoły. Nie wiem czy dokonałam właściwego wyboru wybierając firmę Edison Energię do zrealizowania inwestycji fotowoltaicznej na moim budynku, nie porównując cenowych ofert innych firm, ale wiem, że powierzając instalację TEJ firmie, spotkałam się z pełnym profesjonalizmem obsługi klienta, (rzetelnością, sumiennością, kompetencją, uczciwością) jaki reprezentują pracownicy na każdym etapie realizacji powierzonej inwestycji. Polecam Firmę Edison Energię każdej osobie, która jest zainteresowana posiadaniem „własnego prądu”.

Łukasz B. 21 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Na Firmę Edison Energia i Jej przedstawiciela w osobie Pana Łukasza Niewęgłowskiego trafiłem dzięki swojemu sąsiadowi - w zeszłym roku ów firma montowała u Niego fotowoltaikę a Pan Łukasz przedstawiał ofertę. Szczerze to nie wiem czy oferta którą dostałem przy swoim domu i na montaż akurat instalacji i takiej mocy jest tania czy droga - Edison to jedyna firma do której uśmiechnąłem się z prośbą o wycenę. Ofertę u mnie przedstawił właśnie Pan Łukasz Niewęgłowski - jest to osoba niezwykle rzeczowa, kompetentna i pomocna, w sposób przejrzysty i zrozumiały umiejąca doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy naszym dachu w grę wchodził tylko montaż na stelażach i dociążenie bloczkami betonowymi - firma sama polecała akurat ten sposób montażu u nas. Panele miały przyjechać do nas po 4 tyg. od podpisania umowy - traf chciał, że całość zamknęła się w niecałe 2,5tyg włącznie z audytem. Co do ekipy, Panowie niezwykle kompetencji, robili tak jak klient chciał, działali tak, aby nie uprzykrzać życia domownikom. Audytorem akurat w naszym przypadku był Pan Grzegorz P. - kolejna kompetentna osoba w tej zgranej ekipie. Odpowiedział na wszystkie pytania w sposób rzeczowy, nawet gdy te mogły się okazać głupie. Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni z samej usługi jak i jakości usług wykonanych przez firmę, jak i jej poszczególnych pracowników na każdym etapie "ogarniania" inwestycji, ponieważ osoby z różnych działów obsługi z którymi korespondowaliśmy też udzielały odpowiedzi w sposób niezwykle rzeczowy. Dla Nas, to usługa szyta na miarę całkowicie pod klienta. Oby więcej takich firm. Niestety z uwagi na brak drona nie posiadam zdjęć gotowej instalacji (jeśli uda mi się edytować komentarz, postaram się je dodać w przyszłości). Pozdrawiam.

Wioletta H. 31 maja 2021
Pozytywna opinia

Rozmowa z przedstawicielem przebiegła w miłej atmosferze, profesjonalnie i rzetelnie. Firma godna polecenia, ekipy montażowe pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie, czysto. Gorąco polecam.

Wojciech T. 25 marca 2021
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach 201-300m², Działdowo
Pozytywna opinia

Rozmowa przebiegła w miłym towarzystwie, przedstawiciel przedstawił ofertę od A do Z bez żadnej zbędnej ściemy. Ekipa montująca panele profesjonaliści w swoim fachu, czas montażu paneli od podpisania umowy to 2tygodnie w moim przypadku. Jestem zadowolony polecam tą firmę w 100%.

Ewelina K. 22 marca 2021
Panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, budynek pow. ok. 105m², Wołomin
Pozytywna opinia

Cały plan realizacji miał z góry ustalony harmonogram realizacji. Na każdym etapie specjalista rozwiewał wątpliwości. Dodatkowo udało się to zorganizować szybko i bez większego nakładu czasu i energii.

Sławomir R. 14 marca 2021
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, budynek pow. ok. 60m², Olbrachcice
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, profesjonalną obsługa klienta, szybka realizacja.

Sławomir K. 8 lutego 2021
Potrzebuję pompy ciepła i paneli, bud. do 150m², Krzyżowa
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze wszystkie sprawy zostały wykonane w sumienny i rzetelny sposób.

Sławomir M. 15 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Firma bardzo profesjonalna, bardzo polecam zwłaszcza za profesjonalny audyt.

Magdalena P. 23 grudnia 2020
Panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach do 150m², Wierna Rzeka
Pozytywna opinia

Kontakt z tą firma bardzo dobry i miła obsługa telefoniczna, polecam.

Marcin W. 12 grudnia 2020
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach do 150m², Hrubieszów
Pozytywna opinia

Przygotowanie, prezentacja profesjonalna wyświetlana na iPadzie.

Edmund Ś. 3 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Firma Edison Energi godna polecenia i zorganizowana. Profesjonalizm oraz kontakt na wysokim poziomie. Zaskoczony jestem szybkością realizacji umowy oraz pomocą ze strony Pani Doradczyni d/s Techniczno-Handlowych. Ekipa montażowa spisała się bardzo dobrze, montaż paneli jak i pozostałych elementów błyskawiczny. Całość podzespołów zamontowana estetycznie. Kontakt z pracownikami zaangażowanymi w realizacji profesjonalny na wysokim poziomie. Na wszelkie zapytania otrzymywałem rzetelne informacje. Protokół odbioru oraz audyt wykonany bardzo sumiennie. Pracownicy służyli wszelkimi wyjaśnieniami, są bardzo mili i serdeczni. Specjaliści d/s komunikacji z urzędami sprawnie i szybko załatwili w moim imieniu wnioski o wymianę licznika na dwukierunkowy oraz wniosek o dotację z programu "Mój Prąd". Dlatego też polecam zainteresowanym chcących mieć swoją fotowoltaikę firmę Edison Energia.

pokaż więcej

Oferta

Dobór, wycena, sprzedaż wraz z montażem Pompy ciepła najlepszych producentów
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Bezpieczeństwo i ciepło w Twoim Domu dzięki pompie ciepła od Eco Heat Pompa ciepła to same korzyści! o Najtańsze źródło ogrzewania o Bezpieczeństwo o Ekologia o Obniżenie emisji gazów cieplarnianych o Grzanie oraz chłodzenie o...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

plac Ireneusza Gugulskiego 1, Warszawa

WWW

www.edisonenergia.pl

Telefon

799****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/edisonenergiapolska/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy EDISON ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNA
Data rozpoczęcia działalności 2019-08-26
NIP 7792508573
Regon 384195204

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Mokotów
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02661
Poczta Warszawa
Ulica Plac Ireneusza Gugulskiego
Numer nieruchomości 1

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 116 - Spółki akcyjne
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2019-08-26
Data wpisu do rejestru ewidencji 2019-08-26
Data powstania 2019-08-26
Data rozpoczęcia działalności 2019-08-26

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
2711Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNYCH SILNIKÓW, PRĄDNIC I TRANSFORMATORÓW
2712Z PRODUKCJA APARATURY ROZDZIELCZEJ I STEROWNICZEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
3511Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
3514Z HANDEL ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ
4711Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4721Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OWOCÓW I WARZYW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4722Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4723Z SPRZEDAŻ DETALICZNA RYB, SKORUPIAKÓW I MIĘCZAKÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4724Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA, CIAST, WYROBÓW CIASTKARSKICH I CUKIERNICZYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4725Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4726Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4729Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4730Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4742Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4743Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4751Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4753Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4754Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4761Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4762Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GAZET I ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4763Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I AUDIOWIZUALNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4764Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU SPORTOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4765Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GIER I ZABAWEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4771Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4772Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA I WYROBÓW SKÓRZANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4773Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4774Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4775Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4776Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW, ŻYWYCH ZWIERZĄT DOMOWYCH, KARMY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4777Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ZEGARKÓW, ZEGARÓW I BIŻUTERII PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4778Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4779Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYWANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4781Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4782Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4789Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6411Z DZIAŁALNOŚĆ BANKU CENTRALNEGO
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6420Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH
6430Z DZIAŁALNOŚĆ TRUSTÓW, FUNDUSZÓW I PODOBNYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH
6491Z LEASING FINANSOWY
6492Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
7010Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7312A POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY CZASU I MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W RADIO I TELEWIZJI
7312B POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH DRUKOWANYCH
7312C POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET)
7312D POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W POZOSTAŁYCH MEDIACH
7320Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się