Budowa domów na zamówienie, Kraków - Oferta nr188650 - Oferteo.pl
 

Budowa domów na zamówienie, Kraków


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

W trosce o środowisko, naszym celem jest budowa domów energooszczędnych w oparciu o innowacyjne systemy ekologiczne, dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji oraz budowie szamb bio-hybrydowych. Działamy kompleksowo, zapewniamy darmową wycenę, doradztwo oraz transport materiałów.

Prowadzimy budowy na terenie całej Polski. Posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia oraz zasoby ludzkie potrzebne do kompleksowej realizacji projektu począwszy od prac ziemnych wraz z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz.

Większość naszych realizacji zamykamy w podwyższonym standardzie deweloperskim, a co za tym idzie nasz Klient otrzymuje gotowe do wyposażenia wnętrza.

W ramach współpracy oferujemy wsparcie geodety, projektanta wnętrz oraz kierownika budowy, jak i inspektora nadzoru budowlanego. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie w przygotowaniu pełnej dokumentacji budowlanej.

Świadczymy usługi na podstawie projektów przygotowanych przez naszego partnera biznesowego Archon+, a także realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów.
Dbając o najwyższą jakość naszych usług, zlecenia wykonujemy przy zastosowaniu innowacyjnych systemów budowlanych oraz certyfikowanych materiałów, co pozwala nam na udzielenie Państwu 15-letniej pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do współpracy:
Biuro Eco Style
tel.: 22 47 95 785

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 8