Doradztwo, pośrednictwo Łęczyca - Najlepsi w 2021

Doradztwo, pośrednictwo w Łęczycy, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Service24

 • Ozorków
 • 12 km od Łęczyca

SERVICE 24 Oferujemy kompleksowe rozliczanie podmiotów gospodarczych z Urzędem Skarbowym i ZUS wraz z dostarczaniem stosownych deklaracji. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, ewidencji VAT, kadry, płace, rozliczanie PIT. Odbieramy dokumenty od klienta na terenie powiatu zgierskiego. Celem naszej firmy "Service 24" jest zapewnienie Klientom optymalnego komfortu. Zajmujemy się pełną obsługą księgowo-kadrową, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość angażowania się w działania związane z tym, co naprawdę sprawia mu przyjemność. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wieloletnie doświadczenie w księgowości. Ponadto firma świadczy usługi w

CanLead Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Kutno

CanLead Sp. z o.o.

 • Kutno
 • 21 km od Łęczyca
Klaster LODZistics

Dobry bezpośredni kontakt z pracownikami, szybkie reagowanie na prośby klienta wykraczające poza standardową obsługę księgową, a nawet przejawianie własnej inicjatywy i proponowanie rozwiązań działających na korzyść klienta. Polecamy współpracę.

FinGrey Studio Finansowe - Doradztwo, pośrednictwo Zgierz

FinGrey Studio Finansowe

 • Zgierz
 • 28 km od Łęczyca
Monika J.

Chciałam podziękować pani Agnieszce za dużą pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego. Mila obsługa i mimo małych trudności udało mi się otrzymać kredyt. Pani Agnieszka naprawdę się postarała wiec szczerze polecam tą firmę bo nie sadze, że sama mogłabym cokolwiek załatwić. Jeszcze raz dziękuje.

WET Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych s.c. - Doradztwo, pośrednictwo Zgierz
Marcin J.

Nasze Biuro istnieje od 1991 r. w obecnej formie prowadzi działalność od 2005 r. Jesteśmy Doradcami Podatkowymi wpisanymi na listę doradców prowadzoną przez KIDP pod nr 04492 i 04493. Posiadamy ubezpieczenie OC Doradców Podatkowych. Sprawy naszych Klientów są chronione tajemnicą zawodową doradcy podatkowego. Typowym obszarem naszego działania jest województwo mazowieckie i łódzkie. Prowadzimy działalność w Warszawie oraz Zgierzu. Możliwość pracy zdalnej pozwala nam obsługiwać klientów z obszaru całej Polski. Profesjonalizm i nowoczesność w podejściu do naszego Partnera biznesowego są wyznacznikiem naszych działań. UŁATWIENIA DLA KLIENTÓW Odbiór dokumentów z siedziby klienta w uzgodnionym terminie Praca zdalna Reprezentacja klienta przed organami podatkowymi Przypominanie SMS o terminach płatności podatków, ZUS Przypominanie o terminach badań lekarskich, szkoleń BHP Internetowy panel klienta z prezentacją danych podatkowych i składek ZUS z możliwością wystawiania faktur Program rabatowy – Polecenia klienta Możliwość współpracy programu magazynowego z programem księgowym Pełna komunikacja mailowa w zakresie obsługi personelu Powiadomienia o zmianach przepisów

SLYFINANCE Sylwester Kowalski

 • Zgierz
 • 28 km od Łęczyca

Firma zajmuje się obsługą klientów którzy chcą zbierać kapitał lub inwestować określony kapitał. Oferta obejmuje krótki termin i średni. Firma zajmuje się krótkoterminowymi planami emerytalnymi.

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Łęczycy

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Łęczycy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

PHU MATI FINANSE

 • Chodecz
 • 38 km od Łęczyca
Paweł N.

Wiedza produktowa, profesjonalizm i wszechstronność od strony finansowej. Pan Przemek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, polecam serdecznie.

Doradca do spraw odszkodowań Jarosław Pielesiek - Doradztwo, pośrednictwo Kiełmina 63

Odszkodowania to nasza specjalność. Zgłoś wypadek, a my pomożemy w odzyskaniu odszkodowania.

Doradztwo Ubezpieczeniowe Marta Rychlińska

 • Głowno
 • 34 km od Łęczyca

Jestem agentem ubezpieczeniowym firmy MetLife. Życie bywa nieprzewidywalne, często przydarzają się sytuacje, które nie są od nas zależne i nie mamy na to żadnego wpływu. Jednakże istnieją sprawy o które możemy wcześniej się zatroszczyć i przygotować. Oferuję ubezpieczenia życia i zdrowia, ochrona dziecka, ubezpieczenia fla firm, prywatna emerytura. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i uczciwy.

Usługi Finansowe Andrzejewski Krzysztof

 • Gostynin
 • 41 km od Łęczyca
Arkadiusz Z.

Bardzo profesjonalne doradztwo wszystkie objaśnienia w 300%zrozumiałe i czas spędzony w super atmosferze aż żal było opuścić placówkę.

Line Izabella Basiak

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

New Money

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Biuro Usług Rachunkowych Bilans Krzysztof Kowalski - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Usług Rachunkowych Bilans Krzysztof Kowalski

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Profesjonalne doradztwo podatkowe? Nic prostszego! Z biurem rachunkowym Bilans osiągniesz sukces! To realna forma pomocy i skuteczne działanie! Dostaniesz fachowe doradztwo podatkowe i poradnictwo z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Poznaj to i upewnij się, że lepiej trafić nie mogłeś!

Aleksandra Lamorska 4 Finance

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Kancelaria Doradczo-Finansowa PRO-LEX - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Kancelaria Doradczo-Finansowa PRO-LEX

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Wspólnota Mieszkaniowa

Bardzo dobry kontakt, wyczerpujące informacje. Polecam.

Polski Instytut Księgowości Sp. z o. o. S.K. - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Polski Instytut Księgowości Sp. z o. o. S.K.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Foto Express Kujaszewski sp. z o.o

Polecam tę firmę, z którą rozpocząłem współpracę w czerwcu 2019 od założenia spółki z o.o. Pełen profesjonalizm w załatwianiu spraw, bezpośredni kontakt z księgową, która obsługuje moją firmę. Bardzo szybka reakcja na wszelkie problemy i pytania z mojej strony. Przez 32 lata prowadziłem działalność gospodarczą na ogólnych zasadach, mam jakieś doświadczenie we współpracy z księgowością. W obecnej chwili jest bardzo dobrze i profesjonalnie. Polecam. Polecam także PIK do założenia spółki z o.o, a następnie doprowadzenia księgowości.

MKJ BIURO RACHUNKOWE Magdalena Kmita - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

MKJ BIURO RACHUNKOWE Magdalena Kmita

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Hebetechnik

Firma rzetelna, godna polecenia. Pani Magda to osoba poukładana, dbająca o najmniejsze szczegóły, skrupulatna, sumienna, pomocna, nie ma problemu z wytłumaczeniem rożnych rzeczy swoim klientom. Polecam!

Finanse dla Ciebie

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to kredyty dla firm, leasingi, kredyty gotówkowe, na terenie woj. Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie.

Partner Finansowy - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Partner Finansowy

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

KREDYTY, LEASING, INWESTYCJE, UBEZPIECZENIA Partner Finansowy świadczy usługi z zakresu finansów zarówna dla osób indywidualnych jak i firmowych. Posiada w ofercie produkty instytucji finansowych oraz banków. Kredyty · wybrać najlepszy kredyt spośród ofert banków, · zwrócić uwagę na różnice w poszczególnych ofertach, · wypełnić wnioski i dokumenty, · podpisać umowę z bankiem, · zmienić obecny kredyt na nowy, dużo tańszy, · skonsolidować wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy, Leasing · wybrać odpowiednie produkty leasingowe, · przeprowadzić analizę potrzeb, · dobrać odpowiedni okres leasingu, · wynegocjować preferencyjne warunki, Inwestycje · wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy, · określić strategię

Żuku Corp.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Firma jest wielobranżowym przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Branże objęte naszym zakresem działalności: 1. szerokopojęte doradztwo dla firm, pomagające w prowadzeniu przedsiębiorstwa, reorgazniacji działalności, przekwalifikowaniu kadry oraz uzyskaniu dofinansowań na dalszy rozwój. 2. produkcja i dystrybucja pelletu drzewnego, oraz innych odnawialnych żródeł energii. 3. pakowanie produktów sypkich takich jak eko-groszek, pellet, drewno opałowe, węgiel etc. 4. sporzadzanie, tłumaczenie oraz negocjowanie umów z klientami zagranicznymi i krajowymi. Jeżeli posaidasz firmę, lub chcesz ją założyć, nie masz pomysłu jak lub czasu na to aby się za to zabrać; jeżeli Twoja firma ma

Benek. Kantor wymiany walut, lombard, skup złota - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Benek. Kantor wymiany walut, lombard, skup złota

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Jesteśmy uczciwym, łódzkim lombardem. Gwarantujemy z naszej strony legalne przeprowadzenie wszystkich transakcji i atrakcyjne, konkurencyjne ceny usług. Zapewniamy bezpieczeństwo w przeprowadzanych transakcjach w naszym lombardzie, także mogą liczyć Państwo na pełną dyskrecję.

Biuro Rachunkowe Halszka Halina Wnuk - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Halszka Halina Wnuk

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Biuro Rachunkowe Halszka działa na rynku od 1995 roku. Nasze biuro znajduje się w Łodzi na Bałutach, w bliskiej okolicy hali Rynku Bałuckiego. Rozliczamy wszystkie formy podatkowe przewidziane dla osób fizycznych prowadzących działalność: - karta podatkowa - ryczałt - książka przychodów i rozchodów - spółki osobowe nie wymagające ksiąg rachunkowych A także dla osób prawnych: - spółki kapitałowe (z o.o., akcyjne) - stowarzyszenia, fundacje - inne wymagające ksiąg rachunkowych Ponadto oferujemy: - rozliczanie płac i ZUS-u za pracowników - prowadzenie akt osobowych - tworzymy również inną potrzebną dokumentację np. umowa zlecenie - rozliczamy dotacje ze środków Unijnych, i innych publicznych, i koszty z niej poniesione - rozliczamy PFRON

Ambulans Kredytowy

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Zajmujemy się kredytami dla firm również na stracie czy braku dochodu działamy w całej polsce Dojazd do klienta profesjonalna szybka obsługa decyzja w 5 minut do 500000

Biuro Rachunkowe Michał Lipski - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Michał Lipski

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób przyniesie wynik w postaci oczekiwanych przez obydwie strony efektu, czyli usług księgowych prowadzonych na najwyższym poziomie. Nasze usługi księgowe opieramy o indywidualnie dobrane rozwiązania, które są w pełni dopasowane do charakterystyki i profilu działalności Państwa firmy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda usługa będzie unikalna i taka jakiej Państwa firma potrzebuje w danym momencie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych nawet wtedy, gdy potrzebują Państwo wyjątkowo nietypowego rozwiązania – z przyjemnością je przygotujemy, ponieważ dla nas nie ma zadań

FINTUS Tomasz Zarębski - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

FINTUS Tomasz Zarębski

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Marta A.

Pan Tomasz bardzo dokładnie wytłumaczył nam jak wygląda proces ubiegania się o kredyt i odpowiedział szczegółowo na wszystkie pytania. Przedstawił też bardzo szeroki wachlarz ofert kredytów hipotecznych z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych kosztów. Poza tym świetny i sprawny kontakt. Serdecznie polecam!

Markos Jeropulos - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Markos Jeropulos

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
GRENEVO

Szybki kontakt, profesjonalne działanie, kompleksowa obsługa, wiedza i doświadczenie.

Biuro Rachunkowe Łódź - Księgowy L. Kazimierczak - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Łódź - Księgowy L. Kazimierczak

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Biuro rachunkowe którego właścicielem jest Pan Kazimierczak funkcjonuje od ponad 20 lat. Ogromne doświadczenie w branży nie powoduje jednak iż spoczęliśmy na laurach, ciągle nabywamy nowe kwalifikacje które umożliwiają nam jeszcze lepiej współpracować z klientami, którzy przekazali nam własną księgowość. Propozycja biura jest kompletna i zajmuje się w niej wszystko to co jest zespolone z księgowym zarządzaniem niewielkich, standardowych jak i dużych działalności.

Iwona Strzelecka

 • Łódż
 • 38 km od Łęczyca

Benefaktor Mariola Korzeniewska - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Benefaktor Mariola Korzeniewska

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Sławomir Bielawski RE/MAX Peak Nieruchomości - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Sławomir Bielawski RE/MAX Peak Nieruchomości

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Małgorzata O.

Dwukrotnie korzystałam z pomocy Pana Sławomira przy sprzedaży domu i działki budowlanej. Kontakt dostałam z polecenia i nie żałuję. Bardzo rzetelny pośrednik, wszystko sprawnie. Polecam.

Conquro sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo 30-213 Kraków

Conquro sp. z o.o.

 • 30-213 Kraków

Firma outsourcingowa CONQURO sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem pracowników ze Wschodu (głównie z Ukrainy) do przedsiębiorstw w całej Polsce. Poszukujemy zleceń od zakładów produkcyjnych, hali magazynowych, centrów logistycznych i dystrybucyjnych. Posiadamy także wyspecjalizowanych elektryków budowlanych/elektromonterów Specjalizujemy się w branżach: produkcyjnych, automotive, magazynowych i budowlanych. Załatwiamy wszystkie dokumenty związane z legalizacją pobytu pracowników wraz z badaniami lekarskimi, BHP zapewniając przy tym pełną obsługę kadrową i organizacyjną. Poszukujemy uczciwych Polskich pracodawców, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na pracowników i szukają wsparcia w zakresie ich dostarczania. Podpisujemy umowę o

Doradztwo personalne. Krzysztof Kaźmierski

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Anna Tucharz

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Saving Tax Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Saving Tax Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Makeone Jakub Jendrasiak

Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO BIURO RACHUNKOWE NAVIGO

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Moja kancelaria specjalizuje się w obsłudze dużych firm produkcyjnych od branży spożywczej, przez produkcje z tworzyw sztucznych, maszyn rolniczych na systemach produkcyjnych dla przetwórstwa spożywczego kończąc. Obsługuje również firmy handlowe i usługowe, spółki prawa handlowego i jednoosobowe działalności gospodarcze. Moje kwalifikacje potwierdzone są nie tylko kierunkowym wykształceniem i certyfikatem Ministerialnym na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych czy tytułem doradcy Podatkowego, ale również wieloletnią praktyką zawodową. Autem mojego zespołu jest to, że nie tylko doradzimy rozwiązanie z zakresu podatków , czy rachunkowości ale przedstawimy rozwiązania podatkowe nakierowane na Państwa potrzeby. Dajemy gwarancje kompleksowej

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K. - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Jakakolwiek aktywność finansowa musi być prowadzona zgodnie z regułami prawa oraz prawami księgowymi. Tak więc na koniec każdego roku fachowcy przygotują szereg sprawozdań pieniężnych - potwierdza to POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.. Takie protokoły tworzy się zawsze w języku kraju, w jakim prowadzona jest aktywność. Wyjątek tworzą filie lub agencje zagranicznych przedsiębiorstw. Takie protokoły zawsze powinny być sporządzone w stosownej walucie - w Polsce sporządza się je w złotówkach krajowych. Sprawozdania powinny przygotowywać wszystkie jednostki - oraz publiczne takie jak szkoły lub przedszkola oraz prywatne, czyli firmy funkcjonujące na rynku.

Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k. - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Tomasz S.

Szybki kontakt. Firma zaproponowała satysfakcjonującą ofertę i podjęła niezwłocznie działania. Polecam!

Krzysztof Kubiak AVIVA - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Krzysztof Kubiak AVIVA

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Dominika N.

Polecam. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Największym atutem według mnie było wyjaśnienie mi laikowi przez Pana Krzysztofa wszystkich spraw w zrozumiały dla mnie sposób. Duża doza empatii i zrozumienia jest dodatkową zaletą.

Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Klimczak - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Klimczak

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Usługi w zakresie wyceny nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, inwestycyjnych jak też analizy rynku nieruchomości na terenie Łodzi i okolic. Ceny świadczonych usług ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Zapraszam do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Justyna Latosek - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Justyna Latosek

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
Good Cars

Rzetelne informacje i porady, znajomość rachunkowości w stopniu zaawansowanym, przestępna cenowo księgowość. Dla mnie duży plus za zaangażowanie i dociekliwość w zmieniających się dynamicznie przepisach.

GetPlace Biuro Nieruchomości Nina Zawada - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

GetPlace Biuro Nieruchomości Nina Zawada

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

GetPlace prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Łodzi i jej okolic. Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Mając na względzie komfort i satysfakcję naszych klientów zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu nieruchomości, jak również wszelkimi formalnościami, niezbędnymi w trakcie realizacji transakcji. Troszczymy się o klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytu, uzgadniamy warunki zawarcia umowy i kompletujemy dokumenty.

Michał Kierul Doradztwo Gospodarcze

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Wachlarz usług firmy obejmuje m&a, venture capital, wyceny, opinie eksperckie, restrukturyzacje. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Doradztwo Finansowe MAG-TAX Agnieszka Mikulska - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Doradztwo Finansowe MAG-TAX Agnieszka Mikulska

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Świadczymy profesjonalne usługi w branży doradztwa finansowego. Początki naszej firmy sięgają 1999 roku, kiedy jako pierwsi w Polsce zajmowaliśmy się świadczeniem zagranicznych rozliczeń. Specjalizujemy się głównie w odzyskiwaniu nadpłaconych podatków u osób pracujących zagranicą. Aktualnie obsługujemy klientów pracujących między innymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, USA i Niemczech, a także kilku innych europejskich krajach. Gwarantujemy szybką i solidną obsługę, dyskrecję i pełne zadowolenie! Oferta: - kalkulacja szacunkowego zwrotu dla klienta w oparciu o przedłożoną dokumentację - przygotowanie i wysyłka deklaracji podatkowej do właściwego urzędu skarbowego - przygotowywanie wyjaśnień wymaganych przez urząd

Dorota Stasiak

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Navya Sp. z o.o.

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Jesteśmy rodzinną formą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej w pełnym zakresie. Posiadamy certyfikat ministerstwa finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wśród naszych klientów znajdują się zarówna osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak i duże spółki. Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku, ale związek z księgowością mieliśmy dużo wcześniej pracując na etatach w dużych firmach. Nasza specjalność to obsługa księgowo-kadrowa oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Łodzi i okolic. W obrocie nieruchomościami zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży budynków wielorodzinnych do remontu, pomagamy znaleźć najlepsze inwestycje na rynku

"A PRIORI JUSTYNA KRZEMIŃSKA"

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca

Nasza specjalność to kredyty gotówkowe, konsolidacyjne oraz firmowe . Współpracujemy z Klientami na terenie całej Polski , w szczególności woj. łódzkie oraz pomorskie. Naszym Klientom pomagamy w uzyskaniu finansowania profesjonalnie, szybko oraz co najważniejsze- skutecznie. Zapraszamy do współpracy 😊

ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka

 • Łódź
 • 38 km od Łęczyca
T&F

Zdecydowanie pozytywna opinia dla ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka. Profesjonalna i fachowa obsługa. Jestem w pełni zadowolony ze świadczonej usługi. Polecam.

Ecofin sp zoo - Doradztwo, pośrednictwo 04-088 Warszawa

Ecofin sp zoo

 • 04-088 Warszawa

KARTA Z LIMITEM DO 2 MLN ZŁ! NA OŚWIADCZENIE O DOCHODACH, Z ZABEZPIECZENIEM WEKSLOWYM!!! ZADZWOŃ 603434995 karta przedpłacona z limitem do 2 mln zł dla klientów indywidualnych i firm oprocentowanie 7,2% - jeśli spłata przed rokiem czasu to oprocentowanie 0% prowizja 11,5% opłata za produkcję, wydanie i przesyłkę karty 104 euro, płatna w ciągu 3 dni od podpisania umowy prowizja 1,47% od przyznanego limitu za rezerwację kursu bitcoina płatna w ciągu 3 dni od podpisania umowy podpisanie umowy kodem sms - umowa na mailu jedyne zabezpieczenie - weksel karta przychodzi do max 25 dni i wtedy dopiero można jej używać Weksel podpisuje tylko prezes. Zajmuje się kredytami od 18 lat. GLOWNIE KREDYTY FIRMOWE, SP ZOO, tzw. Trudne przypadki.

aximus SMT

 • Buczek
 • 41 km od Łęczyca

Świadczę usługi jako prywatny pożyczkodawca. Realizujemy zlecenia od 1998r. Obszar, na którym jesteśmy dostępni to woj. łódzkie. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

mFinanse - Doradztwo, pośrednictwo Turek

mFinanse

 • Turek
 • 51 km od Łęczyca

Oferujemy korzystne warunki konsolidacji dotychczasowych zobowiązań, indywidualną ocenę i podejście do Klienta. Najdłuższy na rynku okres kredytowania Finansowanie przedsiębiorstw. Możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki, linii obrotowej, konsolidacji czy też kredytu na rozwój.

Sylwia Calak Nationale Nederlanden - Doradztwo, pośrednictwo Turek

Sylwia Calak Nationale Nederlanden

 • Turek
 • 51 km od Łęczyca

Realizujemy prace od 2020 roku. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. wielkopolskie oraz województwa sąsiadujące. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to ubezpieczenia indywidualne i grupowe oraz ubezpieczenia domówi mieszkań. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Centrum doradztwa finansowo - ekonomicznego w zakresie pozyskiwania dotacji europejskich. - Doradztwo, pośrednictwo Pabianice

Centrum doradztwa finansowo - ekonomicznego w zakresie pozyskiwania dotacji europejskich.

 • Pabianice
 • 46 km od Łęczyca

Tworzymy wnioski, biznes plany umożliwiające otrzymanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne. Wszelkie szczegóły zostały umieszczone na Naszej stronie firmowej: www.biznesplany24.com.pl

FONNET Systemy Teleinformatyczne

 • Pabianice
 • 46 km od Łęczyca

Zimozi Zbigniew Śliwiński - Doradztwo, pośrednictwo Czyżeminek

Zimozi Zbigniew Śliwiński

 • Czyżeminek
 • 50 km od Łęczyca
Andrzej Ś.

Bardzo profesjonalne podejście. Proces zakupu działki, od początku do końca, załatwiony przez Pana Zbigniewa, który pozyskał wszystkie potrzebne dokumenty i załatwił wpisanie do ksiąg potrzebnych służebności. Gorąco polecam usługi Pana Zbigniewa!

Zagróbki Stary besk Walew Kozuby Łubnica Pieczew Dobrogosty Zimne Mazew Borki Ambrożew Ładawy Łęczyca Wola świniecka Teofilki Upale Miroszewice Jarochówek Łęka-Kolonia Srebrna Czerników Goślub Stawy Kuchary Golbice Dąbie Łubno Krężelewice Marynki Koryta Bazylia Bielice Gołocice Gozdków Wąkczew Pruszki Oraczew Mniszki Szłapy Zbylczyce Górki pęcławskie Skrzynki Rzędków Topola katowa Włostowice-Parcele Celinów Piątek Leszcze Janowice Kotków Pęcławice Polamy Zduny Piotrkówek Romartów Janów Ksawerówek Olesice Witaszewice Prądzew Pokrzywnia Michałówka Stary sławoszew Łyżki Dzierzbiętów duży Goślub-Osada Wilczkowice górne Jabłonna Polusin Smardzew Sławęcin Kadzidłowa Rydzyna Świnice Warckie Nowa wieś Kliny Kosin Boguszyce Mętlew Piekacie Liszki Głupiejew Srebrna wieś Janówek Szamów Wichrów Daszyna Ogrodzona Brudzeń Młynów Góra Świętej Małgorzaty Ostrówek Radzyń Bugaj Ksawerów Balków Krzepocin drugi Dzierzbiętów mały Gaj Czarnopole Budki Sobótka Sułkowice pierwsze Bielawy Sobótka-Kolonia Gledzianów Chorki Chorzepin Biała góra Michały Pokrzywnica Grabów Wilczkowice dolne Piaski Węglewice Głogowiec Leżajna Bogdańczew Pilichy Borek Rochów Parski Jastrzębia Nowa sobótka Janice Szarowizna Drzykozy Filipów Garbalin Leszno Wilczkowice średnie Stemplew Błonie Opiesin Stara żelazna Mchowice Kurzjama Rochówek Kaznów Zagaj Kostusin Karsznice Lipówka Podłęże Kwiatkówek Gusin Wygorzele Siemszyce Śladków podleśny Żaczki Strachów Gąsiorów Anusin Rudniki Gawrony Byszew Stare piaski Górki łubnickie Wargawka młoda Pusta wieś Kępina Sułkowice drugie Krzyszkowice Mierczyn Pociecha Mysłówka Siedlec k. Łęczycy Żabokrzeki Bronno Gać Sługi Prusinowice Świnice warckie-Kolonia Wargawka stara Śladków rozlazły Mazew-Kolonia Jamy Lubień Osędowice Moraków Topola szlachecka Rybitwy Wyganów Broników Piekary Józefów Rogulice Gajew Goszczynno Bryski Odechów Rogaszyn Kraski Odechówek Krzepocin pierwszy Sypin Błonie k. Łęczycy Drozdów Nowy gaj Rybnik Stanisławki Stara sobótka Bowętów Topola królewska Aleksandrówek Borów Smolice Żrebięta Bryski-Kolonia Zawada Orądki Olszewa Besiekiery Borucice Nowy sławoszew Nowy besk Nagórki Rogów Konarzew Gledzianówek Mikołajew Stary gaj Podgórzyce Siedlec Chrząstówek Grodzisko Chwalborzyce Konstancin Wilczkowice nad szosą Kobyle Jaworów Łęka Podgórze Witów Łętków Kosiorów Borowiec Władysławów Karkoszki Orszewice Janków Goszczędza Potrzasków Tum Jacków Karkosy Witonia Nędzerzew Siedlew Jarochów Osiny więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.