Doradztwo patentowe Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Doradcy Patentowi w Bydgoszczy, 2021

27 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 27 firm
w kategorii Doradztwo patentowe

Doradztwo patentowe Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

INDICAT Robert Fabisiak - Doradztwo patentowe Poznań
Karol T.

www.indicat.pl Nasza oferta to kompleksowe wsparcie osób przedsiębiorczych, planujących rozpoczęcie swojej drogi biznesowej oraz przedsiębiorstw chcących wdrażać swoje pomysły i rozwijać swoje biznesy. Doradztwo gospodarcze i finansowe. Oferujemy całościowe wsparcie procesu pozyskania finansowania na projekty inwestycyjne, poczynając od przeprowadzenia audytu możliwości uzyskania finansowania z różnych źródeł (dotacja UE, kredyt bankowy, inne) poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji (wnioski UE, biznesplany, analizy finansowe, studia wykonalności) oraz koordynację wszelkich działań mających na celu uruchomienie i realizację finansowania - zarządzanie projektem inwestycyjnym. Oferujemy również wsparcie w procesach reorganizacyjnych przedsiębiorstw - przekształcenie, podział, łączenie. Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Kompleksowe wsparcie z obszaru księgowości: prowadzenie ewidencji księgowej, sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT, doradztwo w zakresie księgowości i podatków. Z zakresu kadr i płac, wsparcie w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczenie z US i ZUS. Analizy finansowe i ekonomiczne. Oferujemy opracowanie kompleksowych analiz finansowo - ekonomicznych, przedstawiających plan inwestycjny projektu lub przedsiębiorstwa, takich jak: biznesplany, analizy finansowe weryfikujące opłacalność inwestycji, analizy finansowe i ekonomiczne pod dotację unijną lub studia wykonalności. Sporządzimy prognozę finansową oraz analizę polegającą na określeniu wartości przedsiębiorstwa/udziałów w jednostkach pieniężnych. Wykonamy również model finansowy w Excelu, optymalnie skrojony do Państwa potrzeb. Realizacja szkoleń. Świadczymy usługi realizacji szkoleń z obszaru zastosowania narzędzia MS Excel w modelowaniu finansowym, w szczególności: zastosowanie MS Excel w analizach finansowych, zastosowanie MS Excel w projektach inwestycyjnych. Realizujemy również usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu rachunkowości zarządczej.

Kancelaria Patentowa i Prawna IntellectPol - Doradztwo patentowe Kutno

Pomoc prawna i patentowa, reprezentacja przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Urzędem Patentowym. U nas uzyskasz pomoc prawną i patentową (w dobrej cenie - kompleksowa pomoc rzeczników patentowych i radców prawnych). Postaramy się o dofinansowanie na innowacje dla Twojej Firmy.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Doradztwo patentowe Gdańsk
Jola J.

Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z usług p. Eweliny Baranowskiej-Haber. Gorąco polecam korzystanie z usług kancelarii Haber & Haber, pełen profesjonalizm.

Dołącz do naszych Doradców Patentowych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Doradca Patentowy i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Prawna PARTNERZY - Doradztwo patentowe Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Doradztwo patentowe Gdynia
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Doradztwo patentowe Świdwin
Katarzyna F.

Tego samego dnia uzyskałam poradę - dziękuję za sprawną pomoc. Szczerze mogę polecić "Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni"

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Doradztwo patentowe Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Opis działalności: sprawy z zakresu ZUS, cywilne, w tym słupy energetyczne, gazociągi, kanalizacje, wodociągi, roszczenia z umów, postępowania egzekucyjne, negocjacje zmierzające do umów, porady prawne związane z działalnością gospodarczą i funkcj. spółek, sprawy w elektronicznym postępowaniu upominawczym (przeciw funduszom sekurytyzacyjnym), stała i doraźna obsługa przedsiębiorców i spółek, doradztwo menadżerskie, rozwiązania biznesowe, wytaczanie powództw na terenie całej Polsce wraz z zapewnieniem obsługi na rozprawie, sporządzanie środków zaskarżenia, pism, umów, kontraktów, porozumień, obsługa prawna funduszy unijnych wraz z audytem

Łazor i Wspólnicy S.K.A. - Doradztwo patentowe Olsztyn

Łazor i Wspólnicy S.K.A.

 • Olsztyn

Kancelaria ŁAZOR I WSPÓLNICY S.K.A. świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i prawnych. Specjalizacja w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Niezależnie od wielkości każdy Klient jest dla nas ważnym partnerem, któremu staramy się zapewnić w pełni efektywne wsparcie jego działalności. Mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby i sukces naszych Klientów, co powoduje, że jesteśmy darzeni zaufaniem, a współpraca z nami ma charakter długotrwały. Oprócz najwyższego poziomu świadczonych usług zapewniamy pełne zrozumienie biznesowego charakteru działalności naszych Klientów. Celem naszego zespołu jest dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań, które zapewnią im niezbędne bezpieczeństwo, stabilność i pozwolą

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Przasnyszu rjup.pl - Doradztwo patentowe Przasnysz

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Przasnyszu rjup.pl

 • Przasnysz

Rjup.pl stanowi zespół prawników wykonujących indywidualnie zawód adwokata. Jesteśmy niezależną polską Kancelarią, oferującą własną wizję świadczenia usług prawnych oraz doradztwa. Kancelaria powstała w 2011 r. Jest kontynuacją doświadczeń jej założycieli w obsłudze prawnej, gromadzonych od 2002 r. Kancelaria świadczy bieżącą obsługę prawną polegającą na udzielaniu konsultacji, sporządzaniu opinii prawnych, umów, a także pism i oświadczeń mogących wywołać skutki prawne. W swojej praktyce staramy się sprostać pojawiającym się wyzwaniom stawianym przez Klientów. Rzetelnie podchodząc do powierzonych nam problemów, konstruując najlepsze i możliwe w danej sytuacji rozwiązania prawne, nie obiecujemy jednak rzeczy niemożliwych do

BIURO RACHUNKOWE Marta Ciarkowska

 • Skierniewice

Oferuję profesjonalną obsługę Firm w obszarze księgowości, podatków, prawa pracy, rozliczeń z US, ZUS, GUS, KRS. Posiadam wykształcenie z zakresu ekonomii, rachunkowości i prawa podatkowego oraz 12-letnie doświadczenie zawodowe. W 2015 uzyskałam certyfikat zawodowy Główny Księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie pracuję na stanowisku: główna księgowa w spółce kapitałowej, jednocześnie prowadząc własne biuro rachunkowe. Zapraszam do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK - Doradztwo patentowe Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

 • Warszawa

Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Witkowska

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, RODO, własność intelektualna, kompleksowa obsługa spółek handlowych, prawo rodzinne, prawo pracy, na terenie Mazowieckie, łódzkie, małopolskie, dolnośląskie, pomorskie.

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni - Doradztwo patentowe Warszawa

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni

 • Warszawa
PPHU Ada Nowicka

Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

Get Compliant - Doradztwo patentowe Warszawa

Get Compliant

 • Warszawa

Polish: Jesteśmy zespołem ekspertów, który świadczy usługi prawnicze. Zajmujemy się zarówno typowymi obszarami prawa, takimi jak HR, prywatność, prawo konsumenckie czy własność intelektualna, a także normami branżowymi. Konsultując się z naszymi ekspertami, uzyskasz jasność, jakie normy mają zastosowanie w Twojej sprawie, co dokładnie jest wymagane i jakie jest ryzyko ich nieprzestrzegania. Naszym celem jest jak najlepsza odpowiedź na Twoje zapytanie i wskazanie najlepiej pasujących rozwiązań. Chcemy, abyś podejmował świadome decyzje w sprawach prawnych. Wskażemy podobne sprawy, abyś mógł lepiej zrozumieć odpowiedź i zaplanować dalsze kroki. English: We are a team of experts that deliver profesional services. We cover legal fields common

Kancelaria Prawna GrawaLex - Doradztwo patentowe Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

MK Consulting

 • Warszawa

Logopatent Kancelaria Prawno-patentowa

 • Warszawa

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to rejestracja znaków towarowych, patenty, ochrona praw własności intelektualnej, na terenie Polska.

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński - Doradztwo patentowe Szczecin

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

 • Szczecin
Arkadiusz B.

Pełen profesjonalizm w zadanym temacie. Każdorazowe spotkanie uwieńczone postępem, a następnie sukcesem. Polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Doradztwo patentowe Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Krzysztof N.

Witam, przemiły młody sympatyczny adwokat rozumie sprawy społeczne jak i zawirowania urzędowe zawsze szuka kompromisu bo obu stronach ,ale pamiętać trzeba że to my ludzie jesteśmy jego Klientami i nas będzie bronił i chronił z Całego Serca Polecam.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Doradztwo patentowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Doradztwo patentowe Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Doradztwo patentowe Wrocław

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Kancelaria Prawna

 • Legnica

Kancelaria Patentowa "Radecki"

 • Częstochowa

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.