Otrzymaj oferty od specjalistów jak Dom Pełen Energii Warszawa Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Dom Pełen Energii Warszawa Sp. z o.o.

10

O specjaliście

Budujemy Domy Energooszczędne.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów od pozyskania projektu, poprzez adaptacje, uzyskanie pozwolenia i budowę, aż do ukończenia stanu deweloperskiego plus.

Nasze budynki charakteryzują się dokładnym wykonaniem, z najlepszych materiałów i posiadają bardzo wysokie parametry cieplne, dzięki czemu koszty eksploatacji są niskie.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

135 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł A. 12 września 2021
Pozytywna opinia

Pozytywna opinia: część elewacji - styropian ładny.

Anna B. 5 lipca 2021
Pozytywna opinia

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap prac z firma DPE "Przygotowanie i fundamenty". Prace zostały rozpoczęte z małym opóźnieniem, ale to głownie przez zmianę w ostatniej chwili opcji lawy na płytę fundamentowa. Mimo tak krótkoterminowej zmiany wszystko odbyło się pomyślnie i profesjonalnie. Rysunek zmiany na płytę wykonany szybko i bezproblemowo. Prace wykonane starannie i na placu budowy zawsze porządek. Manager Budowy Pan Darek zawsze pod telefonem i gotowy na wyjaśnianie wszystkich spraw. Już nie mogę się doczekać aż się ściany zaczną pnąc do góry, ponieważ mieszkam zagranica dopiero za dwa tygodnie zobaczę budowę na "żywo".

Agnieszka T. 1 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Witamy wszystkich zainteresowanych budową domu w najbliższym czasie. Jeszcze niedawno to my byliśmy na tym etapie. Zdecydowaliśmy się na współpracę z DPE i była to bardzo dobra decyzja. Budowaliśmy nasz dom wraz z DPE na dość sporą odległość (700km). Już na samym początku p. Staszek (prezes firmy) objaśnił nam wszystko z dużą dozą cierpliwości krok po kroku. Wtedy też zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy. W niedługim czasie po tym na naszej działce rozpoczęły się pierwsze prace, które toczyły się naprawdę sprawnie. Po 7 miesiącach dom stał już przykryty dachem. W międzyczasie często i kompletnie bezproblemowo kontaktowaliśmy się z naszym opiekunem budowy - panem Kamilem oraz innymi pracownikami firmy. Super kontakt, bardzo dobre doradztwo i świetna współpraca. Dziś nasz dom jest już ukończony i wygląda naprawdę bardzo ładnie i estetycznie. Wewnątrz wszystko jest przygotowane do prac wykończeniowych. Oby i te przebiegły w taki łatwy sposób jak budowa naszego domu. Serdecznie polecamy i zachęcamy do współpracy z Domem Pełnym Energii.

Jacek R. 17 maja 2021
Pozytywna opinia

Stan surowy otwarty zakończony, przebiegł pomyślnie i zgodnie z ustaleniami. Kontakt z osobami nadzorującymi budowę bardzo miły i rzeczowy.

Jarosław W. 14 maja 2021
Pozytywna opinia

Ciekawa firma, bardzo rzeczowa rozmowa z Panem Jarkiem i ciekawe podejście do tematu budowy i aktywne do klienta - przynajmniej patrząc na stronę www. i rozmawiając >>> może kiedyś skorzystam.

Jacek R. 5 maja 2021
Pozytywna opinia

Stan zero zakończony z małymi przygodami. Dom parterowy 133m2 typu stodoła. Kontakt z firmą dobry, wszyscy zaangażowani. Polecamy.

Paulina A. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Stan surowy otwarty, po 6 miesiącach, bardzo ładny.

Marcin M. 27 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Zakończyliśmy budowę z DPE. Dom 250m2 budowa od stycznia 2020 do grudnia 2020, z małym poślizgiem ale w obecnych warunkach chyba akceptowalnym. Efekt końcowy na prawdę ok. Kontakt z firmą dobry, wszyscy zaangażowani. Polecamy.

Maciej N. 4 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat współpracy z firmą Dom Pełen Energii, ponieważ uważam, że na to zasługują. Moja przygoda zaczęła się kiedy spotkałem się z prezesem na targach poznańskich. Przedstawił mi tam ofertę budowy domu energooszczędnego w technologi keramzytowej co było wtedy nowością na rynku polskim(2017 rok). Zainteresowało mnie to bo zależało mi na budowie domu w krótkim czasie a technologia ta pozwala na wybudowaniu domu w 6 miesięcy. Niestety miałem problemy z podjęciem decyzji co zwiększyło koszty budowy z tego względu, że materiały budowlane i robocizna znacznie podrożały. Zrobiłem projekt domu indywidualnie, ponieważ dom miał być przystosowany do osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim i ciężko było z gotowych projektów wybrać. Systemem gospodarczym nie chciałem budować bo mogło by mi życia i nerwów nie starczyć. Trudno by mi było z moją słabą mobilnością to wszystko ogarnąć zwłaszcza, że brak już fachowców w dziedzinie budowlanki. W końcu się zdecydowałem. Decyzja zapadła w czerwcu. Miałem już działkę, projekt, badania gruntu. Zadzwoniłem do DPE. Szczerze to nie miałem wielkiej nadziei na to, że firma będzie miała możliwość w najbliższym czasie rozpocząć budowę. I ku mojemu zdziwieniu po paru dniach podpisywaliśmy umowę. Umowa czytelna bez żadnych kruczków prawnych, etap budowy rozpoczął się wg. ustaleń w sierpniu. Nim się zorientowałem już płyta fundamentowa stała. Cały zespół ze mną w kontakcie i na bieżąco rozwiązywane kwestie związane z etapem budowy. Nie musiałem się martwić o kontenery, toaletę, transport itp. wszystko firma organizuje. Przydzielony do każdego inwestora opiekun, czuwa nad wszystkim. Po etapie budowy jestem bardzo usatysfakcjonowany. Trochę zwlekałem z budową ale cieszę się, że zadzwoniłem do firmy Dom Pełen Energii.

Katarzyna R. 13 września 2020
Pozytywna opinia

Jesteśmy na 4 etapie budowy. Jak dotąd wszystko przebiega bez zarzutu. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych prac, kontakt z DPE jest bardzo dobry, budowa przebiega sprawnie.

Patrycja J. 8 września 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii. Budowałam dom od sierpnia 2018, a odbiór był już w maju 2019. Mieszkamy od lipca 2019. DPE to firma, na której można polegać, trzymają się terminów, mają bardzo dobrych podwykonawców i gdybym miała budować dom jeszcze raz to tylko z nimi!

Wojciech S. 3 września 2020
Pozytywna opinia

Pierwszy etap za nami, budowa postępuje sprawnie i bez zastrzeżeń. Kontakt z Opiekunem budowy i trzymanie ręki na pulsie - to ogromny komfort. Oby tak dalej :).

Aleksandra S. 22 lipca 2020
Pozytywna opinia

I Etap Budowy przebiegł pomyślnie i zgodnie z ustaleniami. Kontakt z osobami nadzorującymi budowę bardzo miły i rzeczowy. Przed nami kolejny etap.

Michał S. MJS Studio, 22 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Współpracowaliśmy z firmą Dom Pełen Energii przy adaptacjach projektów gotowych. Pracownicy firmy bardzo sprawnie dostarczali wszelkie niezbędne materiały potrzebne do sprawnego przeprowadzenia adaptacji i współdziałali w celu jak najsprawniejszej obsługi Klienta i uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Marcin M. 13 maja 2020
Pozytywna opinia

Budowa postępuje szybko. Ustalamy kolejny etap i dalsza współpraca zapowiada się bardzo dobrze.

Ewelina G. 22 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam firmę Dom Pełen Energii. Pracę u nas zbliżają się ku końcowi i przebiegają zgodnie z harmonogramem. Rzetelnie i profesjonalnie. :-)

Dawid B. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii, firma godna zaufania. Budowa przebiegała zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, a my dzisiaj cieszymy się nowym wspaniałym domem. Po zakończeniu współpracy Pan Marcin nadal jest bardzo pomocny i w przypadku wystąpienia problemów szybko reaguje i pomaga je rozwiązać.

Jakub Ł. 8 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm od samego początku. Wszystko wyjaśnią i poprowadzą za rękę. Współpracują z fachowcami a sama budowa to przyjemność dla inwestora. Nie namawiają natarczywie na żadne rozwiązania, a raczej pokazują ich plusy i minusy i pozwalają podjąć własną decyzję. Szczerze polecam! Wytyczenie budynku 24.02.2020r, dzisiaj 08.04.2020r. zalewali strop. Pozdrawiam całą ekipę DPE i do zobaczenia na budowie!

Roman L. 3 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii. Jak w przypadku wszystkich firm trzeba dokładnie dopytać o szczegóły. Zaczęliśmy w październiku 2019 a początkiem kwietnia mamy już stan surowy zamknięty. Niewielkie opóźnienie było z oknami ale już kolejne prace są zaplanowane.

Eliasz R. 17 grudnia 2019
Zlecę budowę domu z Porothermu, stan pod klucz, 108m2, Głosków
Pozytywna opinia

Daną firmę wyróżnia nowoczesne podejście do budowy, otwartość na kompromisy i szeroka wiedza na temat stosowanych technologii. Piszę to z naszego nowego, ciepłego domu pełnego energii. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Dom Pełen Energii Warszawa Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: Domy drewnianeZlecę budowę,  Fotowoltaika Pruszków, Domy drewniane Pruszków, Zlecę budowę PruszkówKeramzyt,  Ytongrekuperacjafotowoltaika, Ogrzewanie caleo

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Warszawska 11b/24, Dawidy

WWW

www.dompelenenergii.pl

Telefon

501****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/dompelenenergii

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DOM PEŁEN ENERGII WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-03-08
NIP 5342579342
Regon 369666983

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat pruszkowski
Gmina Raszyn
Miejscowość Dawidy Bankowe
Kod pocztowy 05090
Poczta Raszyn
Ulica ul. Tęczowa
Numer nieruchomości 6

Kontakt

Telefon kontaktowy 505005555
Email BIURO.WARSZAWA@DOMPELENENERGII.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 225 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności prywatnej krajowej pozostałej

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-03-08
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-03-08
Data powstania 2018-03-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-03-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7120A BADANIA I ANALIZY ZWIĄZANE Z JAKOŚCIĄ ŻYWNOŚCI
7120B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.