Dochodzenie wierzytelności - Najlepsi w 2020

Dochodzenie wierzytelności, 2020

503 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 503 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności
AVG

Mecenas Dariusz Barwaśny dał się poznać jako bardzo rzetelny Prawnik, dobrze przygotowany do każdego powierzonego zadania. Uczciwy, skuteczny wobec Firm zlecających mu obsługę prawną i prowadzenie spraw przed Sądami, Komornikami itd. Na podstawie kilkuletniej współpracy możemy polecić Pana Mecenasa Dariusza Barwaśnego .

Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Mariusz P.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

Dochodzenie wierzytelności

Centrum Prawa

Toruń
Weronika R.

Jestem zadowolona z oferty jaka mi polecono. Kiedy zamieściłam ogłoszenie o poszukiwaniu radcy prawnego, dosłownie w niedługim czasie otrzymałam telefon i informacje o której mogę mieć spotkanie. Bardzo szybka reakcja.

Dochodzenie wierzytelności
Marcin M.

Pan Roman zajal się moja sprawa bardzo szybko, naprawde bardzo fachowa obsluga klietna jak sam to powiedział zawsze walczy do konca pomimo ciężkich sytuacji gdzie inni by dali sobie spokoj. Bardzo mily i sympatyczny człowiek, szczery, od samego początku przedstawil sprawe jak wyglada i oczywiście udalo nam sie razem wypracowac wspólny cel ktory osiągnęliśmy. Polecam z czystym sumieniem :)

Dochodzenie wierzytelności

Fluence Finance

Warszawa
Andrzej P.

Witam Jestem dopiero w początkowej fazie windykacji, ale mogę stwierdzić, że na ten czas wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie. Moim opiekunem i prowadzącym jest Pan Marcin Waligórski. Wysoka kultura osobista klasa i pełen profesjonalizm. Zaangażowanie w pomoc również bez zarzutu, na 6+, oby tak do końca. Dziękuję i pozdrawiam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Dochodzenie wierzytelności

Centrum Prawa

Bydgoszcz
Marcin S.

Byłem klientem Centrum Prawa w sprawie karno-skarbowej. Od pierwszego kontaktu pełny profesjonalizm! Umówienie spotkania, a potem praca z doskonałymi specjalistami. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam!

Dochodzenie wierzytelności
Elżbieta Z.

Szybka i rzeczowa rozmowa z p. Królem a potem polecenie p. mecenasa który zajął się naszą sprawą, która się rozpoczyna i mam nadzieję, że skończy się sukcesem. Jak dotychczas polecam ich usługi.

Dochodzenie wierzytelności
Witold M.

Bardzo szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, gotowość do spotkania, możliwość dojazdu do klienta, dyspozycyjność 24 h. Kulturalne oraz rzeczowe rozmowy. Polecam.

Dochodzenie wierzytelności
Paweł N.

Otrzymałem bardzo profesjonalną obsługę w sprawie karnej. Zaangażowanie, wnikliwa analiza akt, dobre przygotowanie do spotkań i rozpraw, aktywny udział w rozprawach, punktualność, to cechy współpracy z Kancelarią Adwokacką Mecenasa Krzysztofa Konysza.

Dochodzenie wierzytelności
Marek K.

Bardzo dobra Kancelaria Prawnicza. Zrestrukturyzowałem swoje zobowiązania finansowe (kredyty, pożyczki, chwilówki). Sprawa wydawała się beznadziejna. Dodatkowo odzyskałem w drodze postępowania sądowego swoje pieniądze, które wcześniej pożyczyłem dobremu znajomemu. Polecam prawników z tej Kancelarii. Są skuteczni.

Dochodzenie wierzytelności

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

Katowice
Marcin P.

Szybki kontakt ze strony Kancelarii IURISCO, zorganizowanie spotkania z lokatorami (15 osób) w siedzibie firmy. Profesjonalne doradztwo, dodatkowo wysoka zniżka dla wszystkich za ilość osób. Podjęta sprawa. Tak powinno się podchodzić do klienta. Upłynęło dopiero kilka dni, a tu już przygotowane pozwy przeciwko spółce. O taką usługę mi chodziło, gdy poprosiłem OFERTEO o wyszukanie. Gratuluję świetnego portalu, pomagacie ludziom. Bardzo Wam za to dziękuję. Pozdrawiam, Marcin.

Dochodzenie wierzytelności

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Prawna Mediator

Legnica
Beata B.

Jak najbardziej polecam firmę Kancelaria Prawna Mediator. Profesjonalna obsługa, uczciwość, rzetelność i terminowość.

Dochodzenie wierzytelności

Litwiński Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Dochodzenie wierzytelności

ICG - International Consulting Group

Głogów
Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

Skutecznie i szybko odzyskując należności naszej Spółki, firma ICG przekonała nas o swoim profesjonalizmie i dużym zaangażowaniu. Zdecydowanie należy podkreślić wysoką jakość obsługi Klienta, dbałość firmy ICG o komfort informacyjny na każdym etapie realizacji zlecenia. POLECAM

Dochodzenie wierzytelności

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Poznań
Regina J.

W ostatnim czasie korzystałam z usługi prawnej spółki Helios Lex musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona pracują tam ludzie bardzo mili i kompetentni godni polecenia co będę robiła oceniam ich prace 5/5. Regina Janicka

Dochodzenie wierzytelności

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

Łódź
Hanna A.

Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie w sprawę w 100%. Do tego świetny kontakt, szczerze polecam.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński

Lublin
Fruits

Serdecznie polecam Pana Michała z racji tego,że bardzo skutecznie i szybko działa. Jasne, przejrzyste zasady oraz sumienność, kompleksowość to bez wątpienia cechy, które są wizytówka Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję za skuteczną windykację należności. Szczerze polecam! Magdalena G.

Dochodzenie wierzytelności

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

Wrocław
Marta C.

Takiej obsługi klienta można by sobie życzyć we wszystkich dziedzinach. Profesjonalne, uczciwe i życzliwe podejście Pani Mecenas poparte wiedzą i doświadczeniem szybko przynosi spodziewane efekty. Bardzo polecam.

Dochodzenie wierzytelności

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.

Łódź
Marek N.

Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

Kraków
Anna M.

Pan Mecenas Zięba jednym pismem do odpowiedniego Ministerstwa zakończył problem, który spędzał mi sen z powiek od dłuższego czasu. Bardzo polecam, bo jest profesjonalnym prawnikiem, a przy tym życzliwym i sympatycznym człowiekiem.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Prawna PARTNERZY

Gdańsk
Izabela M.

Rozmowa nastąpiła bardzo szybko, sprawą zajęli się natychmiast,rzeczowo i profesjonalnie udzielając odpowiedzi i pomagając w trudnej sprawie. Z czystym sumieniem polecam kancelarię i na pewno jeszcze będę korzystać z ich porad i usług.

Dochodzenie wierzytelności

Detektyw Averto Sp. z. o.o.

Szczecin
Kamil W.

Rzadko spotyka się z takim zrozumieniem i profesjonalizmem. Pani Małgorzata poza kompetentnym wykonaniem zlecenia jako detektyw udziela ogromnego wsparcia psychologicznego. Potrafi uspokoić i doradzić co zrobić w trudnej sytuacji tak, aby mądrze wykorzystać dowody, zamiast zadziałać impulsywnie. Ogromne doświadczenie widoczne już na pierwszym spotkaniu, polecam każdemu w potrzebie. Dodatkowo sprawozdanie wykonane w sposób profesjonalny, na co podkreślił również mój adwokat, który wcześniej współpracował z innymi detektywami. Kompetencja w każdym calu.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

Rzeszów
Anna Z.

Kancelaria Adwokacka pana Witkowskiego reprezentowała moją nieletnią córkę w sprawie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za błąd medyczny. Naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, dzięki profesjonalnej obsłudze prawnej, sprawa mimo, iż nie należała do łatwych zakończyła się wypłatą wysokiego odszkodowania. Szczerze polecam!

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Prawna Meritum

Poznań
Monika H.

Bardzo profesjonalna opieka i obsługa klienta. Szybkie działania oraz wsparcie naprawdę na wysokim poziomie. Super kontakt i tłumaczenie działań w prostym, zrozumiałym języku. Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią i wdzięczna za otrzymaną pomoc. Polecam z całego serca!

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej Nowakowski

Szczecin
Magdalena S.

Szybko, konkretnie i na temat.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

Rzeszów
Daniel G.

Bardzo polecam Pana Adwokata. Bardzo pomocny i zna się na swojej pracy, jak i na prawie karnym w 200%. Od tej chwili chętnie będę korzystał z usług.

Dochodzenie wierzytelności

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

Siemianowice Śląskie
Marzena K.

Polecam Kancelarię Windykacyjną Brzozowski. Dłużnik (wykonawca z branży budowlanej) zalegał mi ponad 10 tys zł (jako zwrot zaliczki), szybko urwał się z nim kontakt - przestał odbierać telefony i odpisywać na wiadomości. Myślałam że trudno będzie odzyskać pieniądze, albo że pieniądze przepadną. Po skonsultowaniu sprawy z Kancelarią, Pan Damian powiedział, że ma rozwiązanie na te sprawę. Od razu zajął się dokładną analizą sprawy, zebraniem dokumentów i dowodów i szybko zaczął działać. Aktywnie korespondował z dłużnikiem i prowadził skuteczne negocjacje co spowodowało pozytywny skutek. Po 3 tygodniach dłużnik przyjechał osobiście i oddał mi pieniądze! Kancelaria wykonuje efektywnie i szybko powierzone im zlecenia, na bieżąco

Dochodzenie wierzytelności

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA

Zawiercie
Adrian S.

Wzorowa i profesjonalna współpraca, Pan Paweł jest Adwokatem najwyższych lotów, profesjonalizm bije od niego na dzień dobry, a pozytywne załatwienie mojej sprawy jest tylko potwierdzeniem tych faktów.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Dochodzenie wierzytelności

KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

Warszawa
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

Oława
Bartosz S.

Profesjonalnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony - czułem się z wami bezpiecznie.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Tarnowskie Góry
Adriana C.

Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

Dochodzenie wierzytelności

GRUPA Lion Broker

Katowice
Mirosław N.

Polecam, szczególnie dla tego że uświadomili mi zagrożenia cesji. Windykacja przebiegała standardowo co ciekawe mają fajne raporty, szybki dojazd do dłużnika daje efekt w postaci skutecznej windykacji choć nie zawsze. Polecam jako miłe zaskoczenie w stosunku do innych firm z jakich korzystałem na cesji.

Dochodzenie wierzytelności

MOJAWINDYKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kalisz
Brokat Fabr.okien O/r Gorzów Wlkp S.c.m.

Polecam wszystkim LEXIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za Dobry kontakt, profesjonalne podejście!

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

Zabrze
Tomasz P.

Pan Paweł reprezentował mnie w sprawie przeciw UM Gliwice dot. Nielegalnego poboru opłaty parkingowej w Gliwicach. Bardzo szybki kontakt i dobre podejście do klienta. I sprawa zakończona sukcesem.

Dochodzenie wierzytelności

Advanced Business Company

Dzierzgów
Anita P.

Osoba z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzi do klienta i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Rzetelnie przekazywane informacje, z pełnym zaangażowaniem, w sposób ciepły i przyjazny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy. Zdecydowanie polecam.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk

Sosnowiec
Agnieszka S.

Jestem bardzo zadowolona z pism, które przygotował Pan Mecenas Majcherczyk, polecam! Z Panem Marcinem jest bardzo dobry kontakt i potrafił prosto wytłumaczyć moją sytuację, a wysłana korespondencja odniosła zamierzony efekt.

Dochodzenie wierzytelności

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

Koszalin
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Dochodzenie wierzytelności

Norden Polska Sp. z o. o.

Wrocław
Kamil K.

Bardzo bardzo polecam, takiego podejścia do klienta dawno nie doświadczyłem. Indywidualny opiekun i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie koszty ostatecznie przerzucają na dłużnika i mają bardzo niską prowizję, polecam!

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

Białystok
Jolanta B.

Pan Mecenas wybitnie kompetentny, ma szeroki zasób wiedzy, inteligentny, potrafi idealnie dopasować opisywaną przez Klienta sprawę z odpowiednim zagadnieniem prawnym. Zawsze dostępny w razie konieczności wyjaśnienia niejasności. Nie ocenia, słucha uważnie, pomaga rozwiązać problem. Ty masz problem On ma rozwiązanie!

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowskka i adw.Agnieszka Bichta

Warszawa
Marian K.

Pani Mecenas profesjonalnie zajęła się moją sprawą, a przede wszystkim wykazała zrozumienie potrzeb klienta

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

35-036 Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Dochodzenie wierzytelności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

Rzeszów
Magda S.

Rzetelne podejście do klienta, skuteczność 100%. Pani Adwokat bardzo miła i rzeczowa. Serdecznie polecam.

Dochodzenie wierzytelności

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM

Katowice
Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

Dochodzenie wierzytelności

Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka

Kraków
Bronisław G.

Pan Tomasz Staszak zleconą Mu sprawę analizuje szczegółowo i załatwia ją szybko i sprawnie. Dlatego też polecam współpracę z Panem wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej, a będziecie zadowoleni, tak jak ja.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.