Dochodzenie wierzytelności Giżycko - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Giżycku, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Giżycko

Jacek Pruszyński

 • Mrągowo
 • 36 km od Giżycko

Jesteśmy na rynku od wielu lat. Nasza specjalność to Twarda Windykacja na terenie Polski. Rzetelnie pomagamy wierzycielom odzyskać własne pieniądze. Zapraszamy do kontaktu!

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Dochodzenie wierzytelności Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj - Dochodzenie wierzytelności Olsztyn
Katarzyna P.

Wnikliwe i z pełnym zaangażowaniem podejście do sprawy. Polecam Kancelarię Radcowską.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Giżycku

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Giżycka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński - Dochodzenie wierzytelności Olsztyn
Andrzej J.

Wszystko poszło bardzo dobrze. Przede wszystkim mecenas Karpiński jest adwokatem zaangażowanym w sprawę. Poświęca jej dużo czasu i wyjaśnia klientowi bez owijania w bawełnę jakie są możliwości, jakie szanse i co on jako adwokat może zrobić. Wszystkie działania podejmuje bardzo terminowo i bez zbędnej zwłoki. I jeszcze jedno. Bardzo konkurencyjna, realnie skalkulowana cena za usługę bez dodatkowych niespodzianek. Zdecydowanie polecam tego adwokata. Zainteresowanym radzę zadzwonić i samemu się przekonać.

Kondor Kancelaria Windykacyjna Sp. z o. o. - Dochodzenie wierzytelności Łomża

OFERTA DLA WIERZYCIELI Kondor Kancelaria Windykacyjna oferuje kompleksową obsługę dochodzenia roszczeń pieniężnych, m.in. w zakresie: - roszczeń z umowy o roboty budowlane, umowy o dzieło, zlecenie, najmu, umowy o pracę i , inne; - roszczeń ze stosunków bankowych; - roszczeń odszkodowawczych, w tym od ubezpieczycieli Oferta Kondor Kancelaria Windykacyjna obejmuje zarówno postępowania przed sądowe, jak również prowadzenie spraw sądowych we wszystkich rodzajach postępowań cywilnych. Kondor Kancelaria Windykacyjna dla swych Klientów oferuje również usługi analizy dokumentacji oraz przygotowania sprawy celem skierowania na tory postępowania karnego (np. przestępstwa oszustwa). Obsługa prawna spraw powierzonych przez Państwa Kondor Kancelaria

Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza UNIVERSUS w Łomży oferuje pomoc w uzyskaniu odszkodowań z tytułu szkód na osobie oraz szkód majątkowych powstałych m. in. wskutek takich zdarzeń jak: • wypadek komunikacyjny, • wypadek w pracy, • wypadek w gospodarstwie rolnym, • śmierć osoby bliskiej na skutek wypadku, • oraz w wielu innych przypadkach Oferujemy pomoc w uzyskaniu komplementarnych świadczeń za śmierć osoby bliskiej na skutek wypadku, w tym m.in.: - zadośćuczynienia na rzecz najbliższych członków rodziny zmarłego, - zwrotu kosztów leczenia i pogrzebu, - stosownego odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej osób uprawnionych. Reprezentujemy naszych Klientów wobec ubezpieczycieli, instytucji publicznych, jak również osób prywatnych,

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Olender - Dochodzenie wierzytelności Łomża
Rafał S.

Bardzo duże zaangażowanie ze strony Pani mecenas już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiesz co masz robić jak dalej poprowadzić swoje sprawy jest bardzo pomocna życiowa pełna empatii osoba widać profesjonalizm, naprawdę mogę polecić panią Annę bo warto skorzystać z pomocy którą oferuje.

E-FINANSER - Dochodzenie wierzytelności Przasnysz

E-FINANSER

 • Przasnysz
Marcin M.

Pan Roman zajal się moja sprawa bardzo szybko, naprawde bardzo fachowa obsluga klietna jak sam to powiedział zawsze walczy do konca pomimo ciężkich sytuacji gdzie inni by dali sobie spokoj. Bardzo mily i sympatyczny człowiek, szczery, od samego początku przedstawil sprawe jak wyglada i oczywiście udalo nam sie razem wypracowac wspólny cel ktory osiągnęliśmy. Polecam z czystym sumieniem :)

Sebastian Sasinowski

 • Wysokie Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki - Dochodzenie wierzytelności Białystok

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki

 • Białystok

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki w Białymstoku zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z zakresu: - prawo cywilne; - prawo karne; - prawo rodzinne; - prawo spadkowe; - prawo gospodarcze; - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - prawo administracyjne; - prawo autorskie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria Paulina Wysocka - Dochodzenie wierzytelności Białystok

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria Paulina Wysocka

 • Białystok

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria Paulina Wysocka. Rewir działania: Sąd Apelacyjny w Białymstoku - obejmujący obszar właściwości sądów okręgowych w: Białymstoku, Łomży, Olsztynie, Ostrołęce oraz Suwałkach. Wsparcie z aspektu wykonywanie orzeczeń sądowych w kwestiach o roszczenia finansowe oraz niefinansowe i zabezpieczenie roszczeń; wykonywanie postanowień o zabezpieczeniu spadku bądź też sporządzanie spisu inwentarza; wykonywanie obowiązków wyznaczonych w ustawach; sporządzenie protokołu stanu faktycznego; sprawowanie urzędowego dozoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najmniejszej czy też najwyższej oferty. Gorąco zapraszamy do kontaktu: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Daria

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub - Dochodzenie wierzytelności Białystok

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Białystok
Lidia B.

Pan Mecenas Sołub jest godny zaufania. Co istotne, zawsze istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu (telefonicznego, mailowego oraz osobistego). Wszystkie czynności były wykonywane terminowo, a umiejętności Pana Mecenasa na sali sądowej są wyjątkowe. Bardzo mi pomógł w mojej trudnej sytuacji. Pozostaję mu wdzięczna za pomoc i serdecznie polecam!

Aleksander Olender Doradztwo Prawne - Dochodzenie wierzytelności Ostrów Mazowiecka

Aleksander Olender Doradztwo Prawne

 • Ostrów Mazowiecka
Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kaczyński - Dochodzenie wierzytelności Braniewo

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kaczyński

 • Braniewo

Szukasz prawnika? Adwokata bądź Radcy prawnego? Prowadzona przeze mnie w Braniewie kancelaria radcowska jest miejscem, w którym można znaleźć wsparcie i profesjonalną poradę prawną. Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy prawnej do skorzystania z usług kancelarii. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Telefon kom.: 503825408, e-mail: radca.kaczynski@gmail.com, www.radca-kaczynski.pl Zakres usług: - pomoc prawna dla osób fizycznych - prawna obsługa firm - tworzenie dokumentów i pism prawnych - reprezentacja i zastępstwo procesowe - prowadzenie działalności na terenie Polski - odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych Dziedziny prawa: - prawo cywilne - prawo spadkowe - prawo rodzinne i opiekuńcze - prawo handlowe - prawo

Kancelaria Doradztwa Biznesowego i Windykacji - Dochodzenie wierzytelności Ciechanów

Kancelaria Doradztwa Biznesowego i Windykacji

 • Ciechanów
Ewa S.

Polecam Kancelarię w sprawach gospodarczych, rodzinnych,karnych, jest to kancelaria godna polecenia.

Kancelaria Pomocy Prawnej Marek Kołomański - Dochodzenie wierzytelności Iława

Kancelaria Pomocy Prawnej Marek Kołomański

 • Iława

To co nas cechuje to przede wszystkim profesjonalna pomoc prawna w rozsądnej cenie oraz indywidualne podejście do klienta. Oferujemy: - doradztwo prawne - opiniowanie i sporządzanie umów - pozwy, wnioski, indywidualne pisma procesowe - wnioski o upadłość konsumencką - wezwania do zapłaty - wnioski o dofinansowanie działalności gospodarczej (PUP) - dochodzenie roszczeń i odszkodowań W naszej kancelarii Twoja sprawa jest naszym priorytetem!

REVENUS Odszkodowania

 • Żuromin

Misją REVENUS jest profesjonalna i skuteczna pomoc osobom poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań oraz Zakładów Ubezpieczeń. Nawet jeżeli dostałeś już odszkodowanie z OC, możesz dostać dodatkowe fundusze! Wystarczy, że przekażesz nam prawa do niewypłaconej części Twojego odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę. Odkupimy od Ciebie odszkodowanie nawet 3 lata po wypadku! Szybko i bez zbędnych formalności. Gotówką lub przelewem, nawet w ciągu 72 godzin. Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas, to naprawdę Ci się opłaci! Oferujemy też szybkie i skuteczne dochodzenie roszczeń bez ponoszenia przez poszkodowanych jakichkolwiek wstępnych kosztów. Zakres naszych usług obejmuje roszczenia z tytułu ubezpieczeń zarówno, jak i

AC Wind sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Słupno

AC Wind sp. z o.o.

 • Słupno

Od 2010 roku zajmujemy się odzyskiwaniem należności dla osób prywatnych od instytucji finansowych. Angażujemy się w sprawy związane z odszkodowaniami po wypadkach, odzyskiwaniem aktywów po zmarłych osobach oraz pomocą osobom, które mają kredyty we frankach szwajcarskich. Zawsze weryfikujemy sprawy bezpłatnie i z reguły nie pobieramy opłat wstępnych. Nasza główna zasada to "No Win, No Fee" - nie wygrywasz, nie płacisz.

Neptun

 • Radzymin

ForPOSTA S.A. jako zarejestrowany Krajowy Operator Pocztowy może pochwalić się 13-letnią praktyką na rynku pocztowym i kurierskim. Spółka przez szereg lat zdobywała bogate doświadczenie w dziedzinie doręczeń poprzez realizację zleceń kontraktowych na terenie całego kraju głównie dla Poczty Polskiej oraz we współpracy z wieloma ogólnopolskimi sieciami handlowymi. Misją ForPOSTA S.A. jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań pocztowych w możliwie najniższej cenie i minimalnym zaangażowaniu klienta, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości doręczeń. Spółka w sposób ciągły skupia się na rozwijaniu i docelowo umocnieniu pozycji Krajowego Operatora Pocztowego jako lidera w sferze Usług Pocztowych Nowej Generacji dla klienta

Detektywi-Wołomin - Dochodzenie wierzytelności Wołomin

Detektywi-Wołomin

 • Wołomin

Mieszkasz w Wołomin? Szukasz Detektywa? Szukasz Usługi Detektywistycznej na terenie Wołomina? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych Monika - Kobieta Detektyw właścicielka kobiecej agencji detektywistycznej FEMINA. Krzysztof - Detektyw od 2006 - licencja prywatnego detektywa od 2006r - były pracownik Komendy Głównej Policji, - wykształcenie prawnicze Co wyróżnia nasze biuro detektywistyczne: - doświadczenie, - super sprzęt fotograficzny, - profesjonalne lokalizatory GPS, podsłuchy, mini kamery, - uczciwe podejście do zlecenia detektywistycznego, - podpisywanie umów, - licencję detektywów, wpis do MSWIA, - ciągłe doszkalanie w materii usług detektywistycznych, sprzętu detektywistycznego oraz wiedzy prawnej.

MGC Monika Guz - Dochodzenie wierzytelności Tczew

MGC Monika Guz

 • Tczew

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to usługi detektywistyczne, na terenie Pomorskie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński - Dochodzenie wierzytelności Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński

 • Mińsk Mazowiecki

Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

 • Warszawa

Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k.

 • Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

ECS POLSKA Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

ECS POLSKA Sp. z o.o.

 • Warszawa

ECS Polska to firma windykacyjna specjalizująca się w dochodzeniu wierzytelności od osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Oferujemy kompleksowe zarządzanie wierzytelnościami konsumenckimi na skalę masową jak również indywidualną obsługę skomplikowanych należności B2B. Istniejemy na rynku od 2007 roku. Zapewniamy kompleksowe zarządzanie wierzytelnościami, w szczególności: 1. Bezpłatne doradztwo w modelowaniu procesów windykacyjnych Klienta 2. Monitoring należności polegający na przypomnieniu o konieczności zapłaty na wczesnym etapie wymagalności 3. Windykację polubowną jako regularną i konsekwentną komunikację z dłużnikiem (listy, maile, SMS-y, telefony, kontakt bezpośredni) zmierzającą do szybkiej spłaty długu – bez opłat

Agencja detektywistyczna Detektywi.net - Prywatny Detektyw Warszawa - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Agencja detektywistyczna Detektywi.net - Prywatny Detektyw Warszawa

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to sprawdzenie wierności / ustalenie zdrady / ustalenia majątkowe / weryfikacja pracowników / weryfikacja kontrahentów, na terenie woj. dolnośląskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubelskie, woj. lubuskie, woj. łódzkie, woj. małopolskie, woj. mazowieckie, woj. opolskie, woj. podkarpackie, woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

 • Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Jan Maciejewski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Jan Maciejewski

 • Warszawa

Reklamowanie w gazecie Informator-Stolicy firm poszukujących klientów z Warszawy, Gazeta jest podzielona na dzielnice w nakładzie 30 000 z czego 25 000 jest wkładane do skrzynek pocztowych. Jan Maciejewski 501 126 167 j.maciejewski@informator-stolicy.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk

 • Warszawa
Mikołaj M.

Z kancelarii radcy prawnego Eweliny korzystam już od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jakości jej usług. Pani radca zawsze na bieżąco informuje mnie o postępie prowadzonych przez siebie moich spraw. Napiszę więcej: jest sprawnym torreadorem na arenie prawnej.

KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA NOVUS INITIO SP. z O.O. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA NOVUS INITIO SP. z O.O.

 • Warszawa

Kancelaria Prawno-Finansowa Novus Initio Sp. z o. o. Jeżeli mają Państwo problemy finansowe wynikające m.in.: - z zaciągniętych kredytów, pożyczek, - zobowiązania wobec państwowych instytucji finansowych typu: ZUS, US, KRUS, - komorników, windykatorów i wierzycieli Wykwalifikowany zespół specjalistów tworzących naszą Kancelarię uwolni Państwa od w/w zobowiązań. Nasze działania koncentrujemy głównie na przeprowadzenie Państwa przez proces zmierzający do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Prowadzimy również restrukturyzację zadłużeń poprzez negocjacje z wierzycielami, które mają na celu znaczące zmniejszenie zadłużeń, co pozwoli Państwu na spokojne i bezpieczne rozpoczęcie nowej drogi życiowej. Zapewnij sobie i swojej rodzinie komfort

Stanisław Kruszyński - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Stanisław Kruszyński

 • Warszawa
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

Kancelaria Bellum

 • Warszawa

AKMA sp.zo.o

 • Warszawa
Agnieszka S.

Pomoc prawno - kadrowa przy zatrudnianiu cudzoziemców z krajów trzecich. Legalizacja pobytu, pomoc przy wyrabianiu zezwoleń na prace, oświadczeń półrocznych i na prace sezonowa.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PRZEMYSŁAW KOBEL

 • Warszawa
Elżbieta P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kobel z siedzibą w Warszawie, filia w Biłgoraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Klienci reprezentowani są we wszelkiego rodzaju sporach zarówno sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym, prawo pracy.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Andrzej K.

Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

Komornik Warszawa Śródmieście - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Komornik Warszawa Śródmieście

 • Warszawa

Odzyskać wierzytelności możemy na wiele sposobów, polubownie, samodzielnie, poprzez niezależne firmy. Jednak najskuteczniejszą formą odzyskania długu jest windykacja sądowo-egzekucyjna. Pierwszym krokiem jest uzyskanie prawomocnego wyroku, następnie zgłaszasz się do komornika i on załatwia resztę. Egzekucja komornicza, licytacje komornicze i pieniądze odzyskane. Jedną z kancelarii komorniczej do której możesz się zgłosić jest kancelaria przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie prowadzona przez Aleksandra Karola Godzika. Odwiedź stronę tej kancelarii a dowiesz się więcej.

K&W Adwokaci

 • Warszawa
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

ASTIN

 • Warszawa

Firma ASTIN świadczymy usługi wywiadu osobistego, gospodarczego i rekrutacyjnego na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń zarówno od klientów prywatnych, jak i klientów biznesowych, szczególnie tych skomplikowanych, wymagających wiedzy, kwalifikacji i kreatywności. Do każdej sprawy przygotowujemy indywidualną analizę oraz strategię działania. Jesteśmy po to żeby rozwiązać wszelkie wątpliwości w stosunku do żony, męża, współpracownika lub partnera biznesowego. Korzystając z naszego biura mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę. Przeprowadzimy Państwa profesjonalnie przez wszystkie etapy zleconego śledztwa zakończonego sprawozdaniem ,a co najważniejsze, zgromadzone materiały mogą doprowadzić do wygrania

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa

USŁUGI PRZEDSTAWICIELSKIE

 • Warszawa

QUANTUM SECURITY SP. Z O.O. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

QUANTUM SECURITY SP. Z O.O.

 • Warszawa
LILITH&JOBS CONSULTING

Opinia jak najbardziej pozytywna. Świetna współpraca do dziś dnia i oby dłużej.

Beta Odszkodowania - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Paweł S.

To jest rewelacyjna firma. Kumpel powiedział żebym z niej skorzystał i w ogóle się na jej nie zawiodłem. Jak w przyszłości będę miał potrzebę, to także skorzystam z tej firmy.

Biuro detektywistyczne Detector - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Biuro detektywistyczne Detector

 • Warszawa
Kamil W.

Bardzo profesjonalnie wykonane zlecenie, szczegółowy materiał, który przeważył w sądzie na moją korzyść. Polecam usługi tego biura każdemu!

Kancelaria Ultimatum - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Ultimatum

 • Warszawa
Jakub S.

Pierwszy raz w naszej firmie potrzebowaliśmy pomocy w kwestiach windykacyjnych i z racji tego, że polecono nam Kancelarię Ultimatum zdecydowaliśmy się na ich usługi. Od samego początku widać było, że znają się na swym fachu, co przełożyło się na szybsze i skuteczniejsze odzyskanie należności od kontrahenta. Ogólnie oceniamy ich maksymalnie pozytywnie zarówno pod kątem szybkości działań jakie przeprowadzają, jak i możemy pochwalić kwestie związaną z kontaktem z ich biurem, ponieważ większość spraw załatwiają od ręki - kontaktować można się korespondencyjnie poprzez maila, kuriera lub pocztę, a także można ich odwiedzić w siedzibie ich biura. Polecamy i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z ich usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

 • Warszawa
Angelika P.

W chwili obecnej zakończyliśmy pertraktacje, oczekuję na pomyślne rozwój i zakończenie sprawy.

Detektyw Zenit - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Detektyw Zenit

 • Warszawa
Daniel W.

Pełen profesjonalizm i co najważniejsze, skuteczna pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski

 • Warszawa
Elżbieta R.

Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja i szybkie zrozumienie mojego problemu. Bardzo obszerne i dogłębne rozwinięcie wstępnej oceny sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję.

Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Giżycko, Ryn, Wydminy, Miłki, Kruklanki, Wilkasy, Prażmowo, Bogaczewo, Gajewo, Kozin, Sucholaski, Szymonka, Pierkunowo, Wyszowate, Kleszczewo, Sołtmany, Bogacko, Rybical, Okrągłe, Kamionki. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.