Diabetolodzy Chrzanów

Najlepsi Diabetolodzy w Chrzanowie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 4 firm
w kategorii Diabetolodzy

 • Jakub Żuk

  • Chrzanów
  Anka M.

  Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Miałam okazje trenować z Kubą przez około 5 miesięcy. Obecnie współpracujemy on-line. Kuba zawsze dostosowuje ćwiczenia do moich możliwości ale jednocześnie mocno motywuje do podejmowania wyzwań i łamania kolejnych barier aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Jednocześnie świetny młody człowiek, który wie czego chce od życia i dąży do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Bez wątpliwości polecam współpracę.

 • Aloemed

  • Piekary Śląskie

  Aloemed to profesjonalna opieka medyczna, która posiada wyspecjalizowanych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt. W naszej przychodni znajduje się wiele specjalizacji , dzięki czemu w jednym miejscu możesz przeprowadzić badania takie jak kardiologia, urologia, gastrologia, chirurgia i więcej. Nowoczesna aparatura do badań ultrasonograficznych i dopplerowskich i USG. Zapraszamy do naszej poradni oraz do rejestracji.

 • Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą świadczeń i usług, które wchodzą w zakres pomocy dostarczanej przez nasze centra medyczne. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalnym działaniom i pełnemu zakresowi świadczeń, każdy znajdzie tutaj dla siebie niezbędną pomoc. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług. Produkty i usługi: - podstawowa opieka zdrowotna - opieka nad małym pacjentem - rehabilitacja - laboratorium - medycyna pracy - nocna i świąteczna pomoc medyczna - transport medyczny - poradnia medycyny estetycznej - świadczenia płatne - badania kliniczne

 • Centrum Zdrowia Panaceum posiada wiele specjalności a jedną z nich są treningi EMS. Jest to nowoczesna metoda pomagająca nie tylko w budowie idealnej sylwetki, ale i w rehabilitacji. Polega to na połączeniu tradycyjnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi wytwarzanymi przez specjalne urządzenie. Pozwala to na znacznie efektywniejsze ćwiczenia a co za tym idzie szybsze efekty. Jeżeli więc chcesz wymodelować sylwetkę, poprawić wydolność organizmu czy wzmocnić mięśnie trener personalny Łukasz Matusiak zaprasza na treningi EMS do Centrum Zdrowia Panaceum.

Dołącz do naszych Diabetologów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto