Usługi Mini-traktorkiem - Glebogryzarka, Równiarka, Kosiarka, Ruciane-Nida - Oferta nr168296 - Oferteo.pl
 

Usługi Mini-traktorkiem - Glebogryzarka, Równiarka, Kosiarka, Ruciane-Nida


Cena brutto: 100.00 PLN
do uzgodnienia

Witam, świadczę usługi minitraktorkiem Kubota. Sprzęt z racji swoich niewielkich gabarytów (minimalna szerokość potrzebna do przejazdu to 130cm) oraz stosunkowo niedużej masie nie wyrządza takich szkód jak duże maszyny, jest również w stanie pracować w miejscach gdzie duży sprzęt nie wjedzie.

Świadczę usługi w zakresie:
- Przewóz ziemi, gruzu, kruszywa, kory, rozsypywanie jej po działce, równanie działki po budowie, przygotowywanie do założenia trawnika
- Koszenie zaniedbanych działek kosiarką bijakową, która mieli skoszoną trawę i drobne krzewy pozostawiając powierzchnię czystą, bez konieczności zbierania skoszonego materiału. Przygotowujemy teren do budowy poprzez wykoszenie starej trawy i zarośli.
- Usługi glebogryzarką, przygotowanie działki pod uprawę warzyw, pod zasiew traw poprzez bardzo dokładne zmielenie wierzchniej warstwy gruntu na głębokość około 20cm. Glebogryzarka bardzo dobrze miesza grunt, można więc jej użyć do zmieszania rodzimego gruntu z gruntem dowiezionym i ujednolicenia ich.
- Sprzątanie działek po budowie - załadunek gruzu do kontenerów komunalnych, równianie terenu.

Cena usługi zależna jest od rodzaju prac oraz ich ilości. Do ceny doliczany jest również koszt transportu który wynosi 1,4 zł/km. Usługi wykonuje w odległości do 50km od Rucianego-Nidy. Na wykonane usługi wystawiam rachunek.

Ruciane-nida, Piecki, Mrągowo, Pisz, Biała Piska, Orzysz, Giżycko, Mikołajki, Kolno, Szczytno

Polska, Ruciane-Nida
 
 


Liczba wyświetleń strony: 164