PROSTA I SKUTECZNA OCHRONA TWOJEGO BIZNESU, Bytom - Oferta nr189350 - Oferteo.pl
 

PROSTA I SKUTECZNA OCHRONA TWOJEGO BIZNESU, Bytom


Cena do uzgodnienia

Ubezpieczony biznes to stabilny biznes
Każdy właściciel firmy, nawet małej, ma świadomość ryzyka i odpowiedzialności wiążącej się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Odpowiedzialność, jaką bierze na siebie przedsiębiorca, zarówno w kwestii swoich pracowników, jak i posiadanego mienia, wpływa na jego relacje z klientami. Sprawdzamy, jak dobrze wybrać ubezpieczenie dla swojego biznesu oraz na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oferty.
Trudna sytuacja związana z pandemią, sprawiła, że dla wielu przedsiębiorców ponowne otwarcie swojej działalności stanowiło, i wciąż stanowi, wyzwanie, chociażby pod względem ekonomicznym. Dodatkowo jesteśmy w sezonie nasilonych anomalii pogodowych, które potrafią przysporzyć naszym firmom wiele strat. W takim czasie, szczególnie ważne jest zabezpieczenie się i zadbanie o odpowiednią pomoc.
Osoby prowadzące małą lub średnią firmę powinny też wziąć pod uwagę ubezpieczenie pracowników. Warta Ekstrabiznes Plus zapewnia pracownikom i ich rodzinom ochronę finansową nie tylko w przypadku śmierci ubezpieczonej osoby, ale również w razie pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania, inwalidztwa czy leczenia specjalistycznego.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, lub napisz maila:
D&G Finanse Sp. z o.o. ; Tel: 501 055 830;
mail: biuro@dgfinanse.pl

Polska, Bytom
 
 


Liczba wyświetleń strony: 9