Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

COOL TECH BARTŁOMIEJ OLCHAWA

5

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

W upalne dni doskwiera Ci duchota?

Bądź w sezonie zimowym chciałbyś dogrzewać budynek klimatyzacją?

Jeżeli odpowiedź brzmi ,,Tak" to trafili państwo idealnie!

Indywidualne podejście do Klienta , konkurencyjne ceny oraz wysoki standard pracy to nasza wizytówka.

Jeżeli wybiorą Państwo naszą usługę , na pewno będą Państwo zadowoleni!

Działamy na terenie małopolski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Branża

Klimatyzacja, Wentylacja i rekuperacja

Obszar działania

Świętokrzyskie, Małopolskie

Opinie

4.71

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marcin A. 28 lipca 2022
Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, 60m², Koszyce Wielkie
Neutralna opinia

Termin ustalony, potwierdzony przez wykonawcę, w tym dzień i godzina sms, niestety wykonawca nie pojawił się na wykonanie usługi nie racząc nawet o tym poinformować. Dziwią mnie pozytywne opinie na które dałem się nabrać. Termin ustalony blisko miesiąc wcześniej oczywiście zawalony. Niestety jak widać cena to nie wszystko.

Beata S. 11 maja 2021
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam tę firmę, praca wykonana solidnie, czysto.

Jerzy D. 6 maja 2021
Pozytywna opinia

Na każdym etapie wykonania zlecenia, począwszy od doboru sprzętu, aż do montażu pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt,słowność i terminowość.Marzenie każdego klienta.Zdecydowanie polecam.

Michał K. 19 kwietnia 2021
Klimatyzacja, zakup i montaż, do 50m², Chrosna
Pozytywna opinia

Chciałbym polecić firmę Projekto. Panowie zainstalowali 4 klimatyzatory u mnie w domu. Bardzo fachowa i profesjonalna ekipa która po zakończonej instalacji całkowicie posprzątała podwórko i środek domu po sobie. Kontakt z firmą bardzo przyjemny i rzetelny. Panie Bartku, dziękuję za realizację zlecenia. Naprawdę polecam!

Kacper K. 8 marca 2021
Pozytywna opinia

Szybkość wykonania , czystość podczas wykonywanych prac na wysokim poziomie i najważniejsze montaż praktycznie w cenie klimatyzatora Jestem zadowolony z współpracy

Szymon Z. 2 lutego 2021
Klimatyzacja, zakup i montaż, 51-100m², Bochnia
Pozytywna opinia

Krótka rozmowa przez telefon po czym umówienie się na termin omówienia szczegółów dotyczących zlecenia. Przedstawienie przez firmę kilku wariantów wykonania zlecenia opis produktu materiałów czasu wykonania zlecenia oraz ustalenia dotyczące kwoty no i decyzja. Ogólnie jestem zadowolony z przebiegu całości zlecenia.

Emilia J. 19 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z pracy jaka wykonali Panowie . Szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem moge polecić tych fachowców. Pozdrawiam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak COOL TECH BARTŁOMIEJ OLCHAWA

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kurów 130 B, Bochnia

Telefon

508 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się