WYKONANIE IZOLACJI OGNIOODPORNEJ W SZACHTACH ODDYMIAJĄCYCH BUDYNKÓW WIELOKONDYGNACYJNYCH., Warszawa - Oferta nr164119 - Oferteo.pl
 

WYKONANIE IZOLACJI OGNIOODPORNEJ W SZACHTACH ODDYMIAJĄCYCH BUDYNKÓW WIELOKONDYGNACYJNYCH., Warszawa


Cena brutto: 60.00 PLN
do uzgodnienia

Zespół alpinistyczny wykonuje montaż izolacji ognioodpornej w gotowych nowych szachtach budynków obecnie realizowanych.

Prace wykonujemy w czasie czterokrotnie krótszym niż się osiąga to metodą tradycyjną z wykorzystaniem pomostów, a brak kosztu stawiania i rozbiórki rusztowania tworzą naszą ofertę cenowo znacznie atrakcyjniejszą.

Stosujemy nowatorską alpinistyczną metodę dzięki zatrudnieniu wysokowykwalifikowanych specjalistów dostępu linowego, posiadających certyfikat IRATA.( Międzynarodowy Technik Dostępu Linowego)

Realizujemy ściśle wg. dokumentacji projektowej oraz zgodnie z wytycznymi projektowymi i wykonawczymi producenta izolacji (np. Rockwool Conlit 150P i Isover Tech Wired itp. ). Wykonana izolacja w systemie Conlit 150P metodą alpinistyczną przy użyciu profesjonalnego sprzętu do opuszczania płyt z wełny skalnej jest pozbawiona szczelin w przeciwieństwie do tego typu usterek, które występują przy realizacji metodami tradycyjnymi.

Odbiory naszej pracy organizujemy w oparciu o dokumentację fotograficzną oraz przegląd kamerą szeroko-kątną GoPro zamontowaną na kasku jednego z naszych techników.

Usługę realizujemy z materiałów dostarczonych przez zleceniodawcę. Zapewniamy wszelkie doradztwo w zakresie obliczenia i zamówienia towaru potrzebnego do realizacji zadania. W szczególnych wypadkach istnieje możliwość zorganizowania dostawy materiałów potrzebnych do wykonania przez naszą firmę.

Zespół nasz ma też możliwość opracowania technologii montażu systemów izolacji ogniowej innych producentów oraz systemów montażu kanałów wentylacyjnych w szachtach.

Przy wykonaniu zadań techniką linową zachowujemy wymagania BHP w oparciu o odpowiednio dostosowaną instrukcję bezpiecznego wykonywania robót (IBWR) oraz przez odpowiednio przeszkolony personel mający ukończone kursy BHP oraz posiadający wszelkie potrzebne do pracy badania lekarskie.

Sprzęt stosowany przez nas do realizacji zlecenia stanowią specjalistyczne elementy techniki linowej, oparte na certyfikowanych wyrobach stosowanych w alpinistyce i spełniające normy europejskie (EN).

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 35