Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

cieplowchacie.pl

7

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Wykonawca wewnętrznych instalacji grzewczych, wod - kan, rekuperacji i klimatyzacji.

Wykonujemy:
- projektowanie,
- obliczenia,
- dobór urządzeń,
- realizacja,
- odbiory.

Jestem inżynierem sanitarnym z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży HVAC. Pracuję jako projektant i wykonawca instalacji grzewczych, wodno - kanalizacyjnych, rekuperacji oraz klimatyzacji.

Oferuję szeroki zakres usług kompleksowo zaspokajających wszystkie potrzeby w zakresie wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Moja działalność skupia się na inwestorach sektora prywatnego (głównie domy jednorodzinne).

Realizując projekty gwarantuję bezkompromisową jakość, uczciwe ceny i realizację w terminie — za każdym razem.

Zapraszam do kontaktu!

Branża

Instalacje grzewcze, Pompy ciepła, Instalacje sanitarne, Hydraulik, Wentylacja i rekuperacja, Piece i kotły CO, Klimatyzacja, Remonty kotłowni

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marcin B. 16 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Piotr pełna profeska. Bardzo duża wiedza merytoryczna i praktyczna. Polecam.

Adrian C. 3 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Dobry kontak sumienny wykonawca. Doradzi pomoże

Mariusz M. 28 maja 2021
Zlecę wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 130m², Otwock
Pozytywna opinia

Gorąco polecam usługi Pana Piotra, który jest wybitnym profesjonalistą w swojej dziedzinie! Kontakt rozpoczął się od szczegółowego i profesjonalnego telefonicznego wywiadu ze strony wykonawcy. Następnie wizyta na budowie i otrzymałem szczegółowy kosztorys. Jakość wykonania instalacji wod-kan i ogrzewania podłogowego na najwyższym poziomie! Materiały użyte do wykonania instalacji to hit - wyłącznie markowe produkty rewelacyjnej jakości. Nigdzie jeszcze na budowie nie widziałem takiej jakości materiałów i usług jakie wykonuje Pan Piotr. Wsparcie po wykonaniu instalacji również profesjonalne i na najwyższym poziomie. Z premedytacją polecam usługi firmy cieplowchacie. Dziękuję i pozdrawiam!

Dariusz S. 28 marca 2021
Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 100m², Skrzeszew
Pozytywna opinia

Dzień dobry. Pan hydraulik spisał się b. dobrze. Instalację C.O. oraz C.W.U. do nowego domu deweloperskiego, na moje życzenie, oparł na piecu peletowym. Do małej kotłowni 3,5m wstawił duży piec Kołton 12Kw, zasobnik na C.W.U., hydrofor i sporo innego sprzętu jak np. rozdzielacz, sprzęgło wodne, kilka pomp i pół ściany rur. Nie wiem jak to wszystko tam utkał, ale się zmieściło, a dodam, że sam piec zajął z pół kotłowni. Zainstalował 5 kaloryferów, podłączył hydrofor i wszystko skalibrował. Jeżeli chodzi o współpracę z panem Piotrem to do plusów zaliczę: - Pan Piotr przedstawia propozycję projektu instalacji i od razu przedstawia kosztorys. Później podpisuje się z nim umowę. Pracę wykonuje zgodnie ze wcześniej podpisaną umową (dotyczy to również kosztów); - jest z nim dobry kontakt w czasie wykonywania prac, jak i w terminie późniejszym. Zawsze odbierze telefon i udzieli telefonicznej informacji/pomocy. - w stosunku do innych ofert internetowych, Pan Piotr ma konkurencyjne ceny. Wystawia faktury, które są potrzebne na ulgę termomodernizacyjną i udziela gwarancji na wykonaną przez siebie pracę. Natomiast do minusów zaliczyć można długi czas oczekiwania na wykonanie zlecenia. Ja sam czekałem na niego około 2 miesięcy. Ogólnie jestem zadowolony z pracy pana Piotra i polecam go innym internautom.

Katarzyna C. 13 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Pan Piotr profesjonalnie podchodzi do zlecenia. Jest skrupulatny i tłumaczy każdy aspekt projektu. Polecam usługi tego Pana w 100%.

Paweł Z. 6 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług hydraulicznych w nowo wybudowanym budynku. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i doradztwo. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt z wykonawcą.

Rafal W. 2 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Fachowe podejście do tematu, optymalne rozwiązania, profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie, dodatkowo atrakcyjne ceny. 100% zadowolenia, polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak cieplowchacie.pl

Powiązane produkty i usługi: Udrażnianie kanalizacjiRoboty budowlaneSchematy instalacji coUdrażnianie kanalizacji WołominRoboty budowlane Wołomin,  Schematy instalacji co Wołomin

Oferta

Pompy Ciepła
Polska - Kobyłka

Instalacje oparte na pompach ciepła

REKUPERACJA
Polska - Kobyłka

cieplowchacie.pl to firma inżynierska wykonująca wewnętrzne instalacje grzewcze, wod-kan, rekuperację i klimatyzację. Moje realizacje poparte są projektem i obliczeniami hydraulicznymi co gwarantuje odpowiedni poziom wykonania i niezawodne działanie.

Ogrzewanie podłogowe
Polska - Kobyłka

cieplowchacie.pl to firma inżynierska wykonująca wewnętrzne instalacje grzewcze, wod-kan, rekuperację i klimatyzację. Moje realizacje poparte są projektem i obliczeniami hydraulicznymi co gwarantuje odpowiedni poziom wykonania i niezawodne działanie.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ejtnera 23/1, Kobyłka

NIP

966-192-35-39

WWW

www.cieplowchacie.pl

Telefon

606 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się