Obsługa księgowa Organizacji Pozarządowych, KATOWICE


Cena do uzgodnienia

Biuro rachunkowe działające w ramach Centrum Finansowo-Szkoleniowego UNION Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych organizacji pozarządowych. W odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości stowarzyszeń i fundacji, a co najważniejsze ceny dla organizacji pozarządowych są bardzo konkurencyjne – szczegóły w cenniku. Klientom, którzy rozpoczynają działalność pomagamy stworzyć politykę rachunkowości i dostosować plan kont do ich potrzeb.

Nasza oferta jest efektem wieloletniej współpracy z kilkudziesięcioma organizacjami pozarządowymi, a obsługą organizacji w ramach Spółki zajmują się trenerzy i specjaliści ds. księgowości w organizacjach pozarządowych.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Traktujemy ją jako element misji Spółki i pragniemy tą drogą przyczynić się do poprawy podstaw organizacyjnych działania organizacji należących do trzeciego sektora. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

W ramach biura zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia:

ksiąg rachunkowych,
rejestrów VAT,
płac i rozliczeń dla ZUS,
środków trwałych i wyposażenia.
oraz na podstawie w/w sporządzania deklaracji podatkowych i ZUS oraz sprawozdań finansowych. Pomagamy również przy rozliczaniu wszelkiego rodzaju dotacji krajowych i zagranicznych.

Polska, KATOWICE
UnionNGO
 
 


Liczba wyświetleń strony: 220