Układanie łupka granitowego, Oleśnica


Cena do uzgodnienia

ŁUPEK GRANITOWY jest wspaniałym materiałem nadającym się do układania trwałych nawierzchni takich jak podjazdy , tarasy, ścieżki , chodniki .
Łupek jest to materiałem pozyskiwanym w procesie łupania kostki granitowej , z racji tego że jest on traktowany jako odpad cena tego materiału jest bardzo atrakcyjna w stosunku do cen jakie osiąga kostka granitowa .

Funkcjonalność tego materiału niczym się nie różni od kostki granitowej , jedyna różnica w nawierzchni z łupka jest taka że łupek jest materiałem nie regularnym , oznacza to że w odróżnieniu do kostki nawierzchnia jest ułożona z różnych nieregularnych kawałków granitu co daje piękny naturalny wygląd.

Oczywiście tak jak w przypadku kostki , tak i w łupek można swobodnie wkomponować dowolny wzór by podkreślić estetykę podjazdu, chodnika itp.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie z tym materiałem obrazują to fotografie w Galerii , na życzenie zajmujemy się także projektowaniem bardziej zaawansowanych założeń , w dowolnie wybranym przez Państwa stylu.

Zawsze służymy fachowym doradztwem dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac niezbędny jest osobisty kontakt aby oszacować teren , określić zakres robót oraz stworzyć projekt koncepcyjny .

Inwestycje wykonujemy z materiałów powierzonych , jednak służymy doradztwem gdzie niezbędne materiały w atrakcyjnych cenach pozyskać .
Posiadamy dostawców współpracujących z nami od wielu lat którzy zapewniają nam materiał na budowę w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnych cenach .

Łupek Granitowy sprowadzamy w dwóch cenach :
20 zł – łupek niesortowany ( czyli kamień o różnej frakcji który przed ułożeniem należy przebrać
50 zł – łupek sortowany ( kamień w zasadzie w całości do wykładania bez konieczności przebierania i zbędnego odpadu .

Kopalnie z którymi współpracujemy dysponują łupkiem szarym i szaro rudym .

Działamy na terenie dolnego śląska – Wrocław, Oleśnica , Syców oraz okolice.
Preferujemy kontakt telefoniczny ponieważ większość czasu spędzamy na budowach TEL. 726-637-905
Wszelkie zapytania można też do nas kierować drogą e-mail na adres buo-bud@wp.pl

Polska, Oleśnica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 13930