Boiska sportowe - Najlepsi w 2020

Boiska Sportowe, 2020

112 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 112 firm
w kategorii Boiska sportowe

 • Przedszkole Galaktyka Dzieci

  Polecam firmę i oceniam wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zlecenie położenia trawy na placu zabaw wokół przedszkola wykonane profesjonalnie, nawet dodatkowe zamówienie jak bramka do gry w piłkę została przez nich zrealizowana. Firma wykonuje zlecenie szybko i solidnie, dodatkowym atutem jest to, że nie wymaga bycia na miejscu przez cały czas realizacji zlecenia. Wysoka jakość i konkurencyjna cena to największy atut tej firmy. Współpraca z właścicielem była bezproblemowa i uczciwa.

 • Sebastian G.

  Firma godna polecenia na każdym etapie wykonywanych prac. Wszystko wykonane według ustaleń i w terminach. Dodatkowy atut wsparcia po sprzedażowego. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą oddać ten temat w ręce specjalistów i mieć go z głowy :-).

 • Alfreda D.

  Rozmowy były bardzo konkretne. Pracownicy kompetentni, wyjaśnili mi wszystkie wątpliwości. Montaż wykonany został bardzo sprawnie, estetycznie i nie zostawili po sobie żadnego bałaganu. Wszystko wygląda pięknie. Dokumentację do Zakładu Energetycznego dostałam od razu po montażu. Teraz czekam na wymianę liczniki i mam nadzieję szybko i długo cieszyć się czystą i tanią energią.

 • Verdandi

  • Stryków
  Monika P.

  Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie! Ogród jest piękny dzięki ich pracy. Polecam serdecznie.

 • P.H.U. INSTALBUD

  • Bobrowniki
  Michał M.

  P.H.U. INSTALBUD to nowa, szybko rozwijające się firma, nasze doświadczenie i początki sięgają 2001 roku . Działa głównie w województwach: małopolskim, śląskim, podkarpackim, świętokrzyskim. Oferta firmy skierowana jest zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i prywatnych. Firma P.H.U. INSTALBUD specjalizuje się w wykonawstwie sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych, robót ziemnych jak niwelacja i zagospodarowanie terenu, oraz prace brukarskich. Wykonuje przyłącza cieplne, przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne z materiału każdego rodzaju. Oferuje roboty ziemne, oraz odwadnianie terenów. Ponadto naszą dużą zaletą są konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji. Oferta firma: - sieci wodociągowe, sieci kanalizacyjne, - przyłącza wodociągowe, przyłącza kanalizacyjne - instalacje wewnętrzne - instalacje CO, ogrzewanie podłogowe - odwadnianie terenów oraz obiektów budowlanych za pomocą drenażu rurowego - roboty ziemne - niwelacja terenu - przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne i światłowodowe - brukarstwo - tynki maszynowe

Dołącz do naszych Boisk Sportowych

Działasz na rynku jako Boisko Sportowe i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Maciej Respondek

  • Piekary Śląskie
  Irmina M.

  Dziękuje bardzo za współpracę. Polecam każdemu gorąco Pana Maćka. Bardzo mobilizuje, jest bardzo dobry w tym co robi. Zawsze wyrozumiały, z poczuciem humoru. Naprawdę wspaniały człowiek. Dziękuje, Pan Maciek jest naprawdę cierpliwy.

 • Kornelia B.

  Polecam za dobry kontakt i profesjonalne podejście do Klienta!

 • KROT INVEST KR INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  Szybko, konkretnie, i bezproblemowo.

 • Eko Grand

  • Koziegłowy
  Arkadiusz P.

  Prace i roboty ziemne Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, wykopów, niwelacji terenu, zagęszczania gruntu i dostosowania terenu do indywidualnych wymogów klienta. Prace i roboty ziemne wykonujemy kompleksowo. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym: koparki kołowe, koparki obrotowe, koparko‐ładowarki, minikoparki a także ładowarki teleskopowe. Posiadamy także dużą bazę transportową z odpowiednim zapleczem technicznym. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie robót ziemnych oraz prac ziemnych z zachowaniem terminów realizacji. Rozbiórki i wyburzenia Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki różnego rodzaju obiektów zaczynając od domów jednorodzinnych, a kończąc na skomplikowanych budowlach inżynieryjnych takich jak wiadukty, obiekty kubaturowe, mosty, kominy, hale przemysłowe. Prowadziliśmy prace wyburzeniowe dwiema metodami: mechaniczną i ręczną. Rozbiórki mechaniczne: Dysponujemy szerokim wyborem maszyn dobieranych indywidualnie do każdego zamówienia. Korzystając z metody mechanicznej możemy wyraźnie zredukować czas wykonania zlecenia, co jest bardzo znaczące jeżeli chodzi o tego typu usługi. Wyburzenia wykonujemy specjalnymi koparkami z nożycami do cięcia stali, cięcia żelbetonu, kruszenia gruzu. Używamy także młotów hydraulicznych. Sprzedaż i transport kruszyw dolomitowych, piasku zasypowego i materiałów sypkich W swojej ofercie mamy także sprzedaż i transport kruszyw (kruszywa dolomitowe), piasku zasypowego i materiałów sypkich. Dysponujemy kruszywami o różnej granulacji, którą można dostosować do wymagań klientów. Dzięki odpowiedniemu zapleczu samochodów ciężarowych jesteśmy w stanie zaopatrzyć różne inwestycje, nawet te najbardziej wymagające. Jeśli poszukujesz kruszyw oraz piasku zasypowego najlepszej jakości, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy!

 • Aleksandra Ł.

  Jestem mega zadowolona z mojej współpracy z Klaudia. Jest ona bardzo pozytywna, zaangażowana, pełna energii i motywacji osobą, dzięki czemu chce się przychodzić na treningi. Każdy z nich jest odpowiednio dobrany do mojej dyspozycji i każdy zmusza mnie do poszerzania swoich granic wytrzymałości. Jest to zdecydowanie odpowiedni trener dla każdego chętnego do pracy nad sobą

 • Maciej Jachimowski USŁUGI I HANDEL

  • Cieszków
  FIRMA - SZCZEPANEK Danuta Szczepanek

  Rozmowy OK ale dopiero wykonamy zlecenie 19 stycznia, i wtedy ocenę wystawie. W dni robocze jest to nie możliwe wykonania zlecenie bo chodzi o malowanie kopert parkingowych i postawienie słupków przed sklepem biedronka, więc umówiony jestem z wykonawcą na datę 19 stycznia 2020.

 • Sircar

  • Tarczyn
  Józef B.

  Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

 • Przedsiębiorstwo Robót Drogowych MASBUD-ASFALT Weronika Mikuczyńska

  • Olsztyn
  Sławomir S.

  Rozmowy przebiegły szybko i sprawnie. Polecam za szybką reakcję i elastyczność pracy oraz sprawny kontakt

 • SIKORKA Jakub Sikora

  • Sosnowiec
  Paweł Ś.

  Chodzę na siłownię od ponad 1,5 roku, jednak pomimo regularnych ćwiczeń nie widziałem wymiernych postępów. Kubę poznałem na mojej siłowni i kiedy dowiedziałem się, że jest dietetykiem i trenerem personalnym postanowiłem się do niego zgłosić. Kuba rozpisał mi dietę (w celu zwiększenia masy mięśniowej) a także plan treningowy a dodatkowo pokazał jak te ćwiczenia wykonywać i w jaki sposób zwiększać obciążenie i ilość powtórzeń w poszczególnych seriach. Mimo, że od tamtej pory minął zaledwie miesiąc, już dostrzegam i odczuwam efekty. Dieta również bardzo mi się spodobała. Nie jest monotonna, jest dużo propozycji posiłków, nie są one trudne i czasochłonne w przygotowaniu a do tego zdrowe i smaczne. Kuba przygotował tę dietę profesjonalnie po

 • Ann Rozmus

  • Warszawa
  Agnieszka P.

  Ania ma bardzo duże doświadczenie. Dokładnie analizuje i w indywidualny sposób podchodzi do każdego przypadku, dzięki czemu szybko odczułam pierwsze efekty. Wszystko jasno tłumaczyła i lepiej zrozumiałam, jak ciało powinno pracować w danym momencie. Potrafi dobrze zmotywować i zarazić pozytywną energią, więc nawet mając gorszy dzień wiedziałam, że trening z Anią pomoże mi fizycznie i psychicznie :)

 • Complex Inwestycje

  • Warszawa
  Leszek H.

  Bardzo konkretna odpowiedz na zapytanie. Każdemu polecam tę firmę. Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

 • HPD DREWIN

  • Strzyżów
  Jolanta S.

  Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem podłóg i schodów drewnianych zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej, np. ostatnia realizacja Ambasada RP w Brukseli. Wykonujemy również inne elementy wystroju wnętrz z drewna, np. parapety. Zajmujemy się również wykonawstwem tarasów drewnianych i podestów. Mamy w swojej ofercie zarówno gatunki krajowe jak i egzotyczne. Nasze prace można zobaczyć w dziale galeria. Działamy na rynku od 2001 roku. Udzielamy gwarancji na wykonane roboty oraz zapewniamy środki do pielęgnacji podłóg i powierzchni drewnianych.  

 • SBR SPORT SEBASTIAN HUF

  • Katowice
  Marcin F.

  FIRMA SBR SPORT SPECJALIZUJE SIĘ USŁUGACH BRUKARSKICH ORAZ BUDOWNICTWIE SPORTOWYM. NASZA KADRA TO DWIE WYKWALIFIKOWANE EKIPY MAJĄCE ZA SOBĄ WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, DZIĘKI TEMU KAŻDE ZLECENIE ZOSTANIE WYKONANE PROFESJONALNIE I RZETELNIE. JEDNA Z BRYGAD SPECJALIZUJE SIĘ W WYKONANIU WSZELKIEGO RODZAJU USŁUG ZWIĄZANYCH Z BRUKARSTWEM. DRUGA BRYGADA SPECJALIZUJE SIĘ W NAWIERZCHNIACH SPORTOWYCH POLIURETANOWYCH ORAZ PLACACH ZABAW. USŁUGI BRUKARSKIE WYKONUJEMY NA TERENIE ŚLASKA. BUDOWNICTWO SPORTOWE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 • Supreme Sport Sp.zo.o.

  • Warszawa
  Anna G.

  Firma Supreme Sport Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem ​syntetycznych nawierzchni na obiektach sportowych oraz placach zabaw. Świadczymy wysokiej jakości usługi związane z wykonywaniem nawierzchni na bazie produktów poliuretanowych. Nawierzchnie wykonywane przez naszą firmę spełniają wszelkie wymagania norm: PN-EN 14877:2008 oraz PN-EN 1177:2009

 • TRAWNIKI.com Michał Muszkieta

  • Rzeplin
  Jerzy K.

  Komunikacja z klientem, terminowość i podejście do klienta.

 • PTUH HUBERT GRUSZCZYK

  • Mikołów
  Elżbieta J.

  Pan Hubert Gruszczyk przygotował bardzo szybko profesjonalną ofertę. Po wizycie na działce ocenił koszty i podał termin realizacji wyburzenia budynku i wywiezienia gruzu. Usługę zrealizował w terminie, szybko i profesjonalnie. W pełni mogę polecić firmę Pana Huberta Gruszczyka.

 • IVO Sp. z o.o.

  • Święta Katarzyna
  Joanna M.

  Oferujemy usługi związane z urządzaniem i konserwacją terenów zielonych. Świadczymy następujące usługi: - zakładanie ogrodów - projektowanie i wykonawstwo instalacji nawodnieniowych - utrzymanie zieleni miejskiej i parkowej - wycinka drzew metodą tradycyjną i przy użyciu podnośników koszowych - koszenie trawników i terenów parkowych oraz przemysłowych - wynajem ciągników z rębakiem, przyczepami, kosiarką boczno-uchylną lub wysięgnikową - usługi zestawem ciągnik z pługiem, agregatem uprawowym, broną talerzową - nawożenie i sprzedaż nawozów Swoje usługi świadczymy na terenie województwa Dolnośląskiego i województw ościennych. Oferujemy przystępne ceny i szybkie terminy usług

 • F.U.-H. "MOBIX" Joanna Bihajło

  • Bielsko-Biała
  Dariusz G.

  Firma świadczy usługi w zakresie wykonawstwa robót inżynieryjno-budowlanych oraz wynajem sprzętu budowlanego w postaci koparek, koparko-ładowarek, minikoparek, samochodów ciężarowych. Usługi w zakresie: - sieci wod-kan, - roboty drogowo brukarskie, - roboty żelbetowe, - renowacje konstrukcji żelbetowych metodą specjalistycznych zapraw i żywic, - roboty ziemne: wykopy i ukształtowanie terenu wraz z jego zagospodarowaniem, - wyburzenia i rozbiórki, - stacje paliw.

 • Firma Remontowo Budowlana NAVI-SPORT

  • Tychy
  P.W Iskra-sport

  Firma godna zaufania i polecenia.

 • Usługi Budowlane "GRUNT" Piotr Pigulski

  • BRUDZEWICE
  Danuta D.

  Prace ukończone w terminie, wszystko dobrze i solidnie wykonane. Nie mam żadnych uwag. Widać, że to profesjonaliści.

 • Hubert Woźniak

  • Skierniewice

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi na terenie całej Polski. Naszą specjalnością jest malowanie linii na boiskach i stadionach lekkoatletycznych oraz instalacja sztucznej trawy.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do Klienta, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim stawianym nam wymaganiom. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Chętnie dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Dlaczego warto nas wybrać? - Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. - Powierzone nam zadania wykonujemy solidnie i

 • Green Services Society

  • Warszawa

  Witamy, Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie pielęgnacji boisk trawiastych/ powierzchni trawiastych. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie marek takich jak Wiedenmann, Redexim, Rota Dairon, Peruzzo, Kubota, CAT. Poniżej lista standardowych usług które oferujemy. Natomiast chętnie podejmiemy się również niestandardowych wyzwań. Usługi: -Aeracja -Wertykulacja -Skaryfikacja -Dosiew / zasiew trawy -Piaskowanie -Wczesywanie Piasku -Glebogryzowanie -Koszenie trawy kosiarką bijakową -Koszenie trawy kosiarką z wysokim wysypem peruzzo -Koszenie traktorkiem countax -Opryski ( przeciw chwastom, odżywkami) -Rozsiewanie nawozów -Systemy nawadniające -Usługi koparo-ładowarką, mini koparka Z przyjemnością odwiedzimy Państwa w celu

 • MJ Solution

  • Bolesławice

  Mj solution to firma z 15 letnim doświadczeniem w instalacji sztucznych nawierzchni sportowych i użytkowych. Zrealizowaliśmy wiele projejtów na terenie Danii, Findaldii oraz Szwecji. Od 2018 roku razem z naszymi partnerami rozwijamy Polski odział. Współpracujemy ścisle z najwiekszym producentem powierzchni i wyposażeń obiektów sportowych w krajach nordyckich. Syntetyczne trawy Unisport których jesteśmy jedynym dostawcą w Polsce spełniają najwyższe standarty FIFA (certyfikat FIFA Quality i Quality Pro ) Dzięki najnowocześniejszej techonologi użytej do produkcji sztucznej trawy wytwarzanej w fabryce w Alajärvi w Finlandii. Osiągamy najwyższą jakość oraz żywotność muraw dostępnych na Polskim rynku. Nasza firma charakteryzuje się

 • SEPAWSPORT Paweł Szetela

  • Krosno

  Firma Sepawsport oferuje: instalację sztucznej trawy na boiska: piłkarskie, wielofunkcyjne oraz korty tenisowe instalację sztucznej trawy krajobrazowej: ogrody, tarasy zasyp boisk piaskiem kwarcowym suszonym zasyp boisk granulatem gumowym: EPDM, SBR naprawy pogwarancyjne, wymiany elementów boisk, podklejenia doradztwo techniczne w zakresie instalacji boisk ze sztucznej trawy

 • Obslugaboisk.pl

  • Warszawa

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015r. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie. W zakresie naszej działalności jest serwis nawierzchni sportowych: sztuczna trawa, boiska wielofunkcyjne, ogrodzenia boisk, siatki, montaż piłkochwytów. Profesjonalny sprzęt, gwarancja usługi. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • Green Turf

  • Szczecin

  O nas Green Turf działa od niedawna na polskim rynku. Nasza działalność do tej pory skupiała się na instalacji sztucznych muraw na terenie Dani i Szwecji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji przenosimy część swoich projektów do Polski. Przez kilkanaście lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt dużych projektów boisk piłkarskich. Współpracujemy z najlepszymi producentami sztucznych traw.

 • Sport Serwis Krzysztof Bachniak

  • Zarzecze

  Retoping nawierzchni poliuretanowych. Montaż nawierzchni. Konserwacja boisk.

 • GREENSPORT Anna Straszewska

  • Katowice

  Jesteśmy firmą z branży budownictwa sportowego. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem boisk sportowych lub innych obiektów tego typu o nawierzchni poliuretanowej (syntetycznej).

 • S.M.P. Gąsienica-Roj Szymon

  • Kraków

  Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku. Nasza specjalność to nawierzchnia sportowa, na terenie Unia Europejska.

 • Grzegorz Leszczyński

  • Bytom

  Wykonujemy nawierzchnie sportowe. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru całego kraju. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

 • Garden Service

  • Brodnica

  Witam moge wykonac jako podwykonawca bosika typu orlik 2012 oraz inne w kazdym miejscu w Polsce.Interesuje mnie wspolpraca na takiej zasadzie ze panstwo dostarczaja material czyli trawe,kleje,pisaek,ewentualnie granulat przy budowie orlikow a ja przyjerzdzam i ukladam nawierzchnie.Jezeli jest ktos zainteresowany taka wspolpraca to prosze o oferty na e-maila wraz z podaniem ceny za m2. garden_service.zachara@wp.pl,gnyk@interia.pl 793036025

 • FHU TRESS-SPORT

  • Rzeszów

 • Playsport Bożena Brodzińska

  • Będzin

 • Asago Marcin Lech

  • Warszawa

 • Stipline Łukasz Stasiak

  • Trzemeśnia

 • Sport-Transfer

  • Myślenice

 • ACTIVA LONGIN WITKOWSKI

  • Łódź

 • KARKAHAN

  • Żary

  Wykonujemy wszelkie nawierzchnie poliuretanowe oraz trawy syntetyczne

 • Speed Invest Sp. z o.o.

  • Kobyłka

 • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 76 im. Wisławy Szymborskiej

  • Warszawa

 • Karol Wons

  • Radzionków

 • MASTERS RUBBER Cichopek Roman

  • Mysłowice

  Jesteśmy firmą wykonującą nawierzchnie bezpieczne i sportowe (poliuretanowe) na placach zabaw, boiskach i strefach fitness. Oferujemy również kompleksowy serwis, czyli renowację istniejących już nawierzchni poliuretanowych.

 • Przeddomem.pl

  • Piaseczno

  Firma PrzedDomem.pl powstała z myślą o klientach, którzy szukają kompleksowej obsługi dla swojego podwórka czy terenu firmy. Analizując oczekiwania klientów zdecydowaliśmy się zawęzić swoje usługi do podstawowych zakresów najczęściej poszukiwanych przez klientów, którzy właśnie ukończyli budowę domu lub siedziby swojej firmy.

 • ACE24 MICHAŁ KLESZCZ

  • Straszęcin

  W swojej ofercie posiadamy wykładziny wszelkiego rodzaju, podłogi winylowe, masy samopoziomujące, masy reparacyjne, grunty i kleje do wykładzin, narzędzia do wykładzin, środki do czyszczenia. Oferuje kompleksowy montaż, wykonanie, układanie: Wykładzin mieszkaniowych Wykładzin obiektowych Wykładzin dywanowych, Wykładzin PCV Płytek dywanowych Wylewek samopoziomujących Listw podłogowych Koszt układania do negocjacji 25-35 PLN za metr kwadratowy. Oferujemy kompleksową obsługę. W ofercie posiadamy m. in. produkty takich firm jak AW, Balta, Tarkett, Tarkett Jasło, Gerflor, Polflor, Adore, Designflooring, Earth Werks, Desso, Burmatex, Modulyss, Lano, Balsen, ITC, Shaw, Condor, Paragon, LG Hausys, Grabo, Lentex,

 • ARCON Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Oferujemy Państwu nawierzchnie z kostki brukowej betonowej oraz granitowej. Posiadamy w ofercie praktycznie wszystkie materiały jakie funkcjonują na europejskim rynku. Realizujemy zarówno bardzo duże zlecenia jak i te najbardziej precyzyjne na podwórkach wymagających klientów. Wyróżnia nas elastyczność w realizacji zleceń, terminowość i uczciwość. Raz podana cena nigdy się nie zmienia. Firma już prawie od 10 lat spełnia oczekiwania zadowolonych klientów działając głównie w oparciu o ich rekomendacje. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Swoją ofertę uzupełniamy o możliwość zaprojektowania i zagospodarowania całego podwórka kompleksowo włącznie z: - projektem architektury krajobrazu ( zieleń i woda ), - projekt ułożenia