Kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP i PPOŻ., Garwolin


Cena do uzgodnienia

Nasz firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm z zakresu BHP i PPOŻ., a także działalnością doradczo – szkoleniową. Głównym zadaniem, a zarazem realizowanym przez nas celem jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w zakresie usług BHP i PPOŻ.
Nasz zespół tworzą pełni entuzjazmu i ambicji inżynierowie i technicy pożarnictwa, pasjonujący się bezpieczeństwem pożarowym. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, co pozwala nam rzetelnie i kompetentnie wykonać powierzone zlecenia.
Staramy się aktywnie wdrażać rozwiązania pozwalające zwiększyć poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i zakładach pracy, sprostać wymaganiom stawianym przez przepisy prawa, a także promować wśród pracodawców, jak i pracowników, postawy sprzyjające poprawie warunków ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nasze działania obejmują profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji realizowane przy pomocy trenażera gazowego oraz bieżącą konserwację, okresowe pomiary i przeglądy techniczne urządzeń przeciwpożarowych (gaśnice, hydranty, oświetlenie awaryjne, systemy oddymiania, systemy sygnalizacji pożaru, DSO i inne). Gwarantujemy profesjonalną obsługę, realizowaną przez zespół doświadczonych fachowców. Nasza kadra uczestniczy w licznych szkoleniach, mających na celu podnoszenie standardów obsługi Klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe, niekonwencjonalne metody pracy, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewniamy zgodność wykonanych prac z przepisami prawa budowlanego, przepisami przeciwpożarowymi oraz polskimi normami.
Zapraszamy do kontaktu.

Polska, Garwolin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 148