IW Biuro Rachunkowe, Warszawa - Oferta nr191782 - Oferteo.pl
 

IW Biuro Rachunkowe, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Nazywam się Inga Wieczorek. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze cieszyłam się z realizacji wyznaczonego celu. Szczęście to było tym większe im więcej osób w jego realizacje było zaangażowanych. Jednym ze wspomnianych celów było ukończenie studiów z wyróżnieniem na Uniwersytecie Gdańskim. Mijały lata, a co za tym idzie - nowe cele i nowe doświadczenia. Tylko myśl przewodnia się nie zmieniła.
Dzisiaj, razem z moimi współpracownikami, wedle tej myśli rozwijamy nasze biuro rachunkowe. Dostrzegamy wzajemnie swoje cele i wspierając siebie w codziennej pracy realizujemy je. To jest to co doceniają w nas osoby, które nam zaufały. Pani będąca właścicielem małego lokalu gastronomicznego na ul. Pańskiej, Pani zarządzająca firmą spedycyjną czy Pan rozwijający przedsiębiorstwo produkujące meble na eksport. Ja natomiast doceniam zaufanie, którym mnie obdarzyli oddając pod moją opiekę, znacznie więcej niż tylko prowadzenie ksiąg.
Po tym krótkim wstępie, serdecznie zachęcam do zapoznania się z katalogiem usług świadczonych w ramach stałej współpracy jak i oferowanych formach wsparcia na stronie: http://iwbiurorachunkowe.pl/

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 9