Biuro Rachunkowe Fiscal s.c. Beata Zelent, Ewa Rębisz Gliwice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Biuro Rachunkowe Fiscal s.c. Beata Zelent, Ewa Rębisz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Biuro Rachunkowe Fiscal s.c. Beata Zelent, Ewa Rębisz

O specjaliście

Biuro rachunkowe FISCAL oferuje usługi księgowe w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Biuro powstało w 2013 roku aby pomóc małym i średnim firmom w prowadzeniu księgowości (pkpir oraz ryczałt), rozliczeniach z Urzędem Skarbowym oraz ZUSem. Zajmuje się również prowadzeniem spraw pracowniczych (prowadzenie akt osobowych, rozliczenia płacowe). Osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej Biuro oferuje pomoc w sporządzaniu zeznań rocznych, oraz wniosków o zwrot VAT na materiały budowlane.
Biuro obsługuje Klientów głównie ze śląska ale także - dzięki poleceniom zadowolonych Klientów - z innych regionów Polski. Atutem Biura jest bardzo dobra komunikacja z Klientem, elastyczność w negocjacjach ofertowych oraz - przede wszystkim terminowość, rzetelność i profesjonalizm.

Branża

Finanse, Biuro rachunkowe, Wykonawcy dla firmy i biura

Obszar działania

Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

13 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Kasia K. 3 listopada 2017
Pozytywna opinia

Polecam. Super fachowa pomoc oraz doradztwo. Pełen profesjonalizm.

Dariusz J. 2 listopada 2017
Pozytywna opinia

Polecam tę firmę. Jest w 100% jedną z najlepszych firm, jaką znam.

Michalina G. 29 października 2017
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam biuro Fiscal.

Anna M. 29 października 2017
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, wszystko jasno i klarownie. Pozdrawiam.

Magdalena K. 29 października 2017
Pozytywna opinia

Korzystam z usług biura rachunkowego Fiscal od kilku lat. Pani Beata jest sumienna i niezawodna. Mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie i udzielenie fachowej porady dotyczącej prowadzenia działalności i rozliczeń. Oddanie jej pod opiekę mojej księgowości było bardzo dobrą decyzją. Nie muszę sobie już sama zaprzątać głowy tymi tematami. Polecam!

Katarzyna C. 29 października 2017
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro rachunkowe Fiscal. Rzeczowa i kompleksowa obsługa. Panie znajdują rozwiązanie każdej sytuacji. Rewelacyjny kontakt. Polecam gorąco!

Mirosław K. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Wszystko mega profesjonalnie, super podejście do klienta. POLECAM!

Piotr P. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Z Biurem Fiscal współpracujemy od kiedy powstało, pełny profesjonalizm w każdym aspekcie księgowym i nie tylko. Dokumentacja prowadzona jest, można powiedzieć, wzorcowo i punktualnie. W przypadku naszych firm, które obsługuje Biuro Fiscal faktycznie można powiedzieć, iż czas to pieniądz. Myślę, iż bez tak profesjonalnych księgowych nasza Firma nigdy nie osiągnęłaby tak dobrych wyników.

Dagmara z. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Absolutnie najlepsze księgowe pod Słońcem. Jestem totalną analfabetką z księgowości i na każde pytanie w tym temacie robiłam standardową rybę. Dzięki nim nie martwiłam się, że firma mi klęknie, bo się kija znam na ZUSach, USach, srusach i innych pijawkach. Do tego miłe, nieprotekcjonalne, cierpliwe (do mnie i mej knajpy trzeba było mieć cierpliwość świętą). Dzięki nim kontrola z US skończyła się ekspresowo i bezproblemowo. Gdybym nie wyjechała ze Śląska, dalej bym korzystała. Polecam-jak w dym.

PbckCDIw3XFURHsVfPF5 z. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Od dłuższego czasu korzystam z usług BIURA RACHUNKOWEGO FISCAL S.C. i jestem bardzo zadowolony. Wszystko na czas, wytłumaczone prostym językiem. ZUS, US i inne trzymają się z daleka :) Polecam!

Michał N. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt, przyjemne miejsce w dogodnej lokalizacji. Polecam !

Maciej D. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Wszystko ok. Współpracuję z BIUREM RACHUNKOWYM FISCAL S.C. od 2013 roku, szybko, rzetelnie i niedrogo. Wszystkie rozliczenia w terminie, przypominają odpowiednio wcześnie o wysłaniu dokumentów, żadnych problemów z urzędami skarbowymi.

Robert K. 26 października 2017
Pozytywna opinia

Korzystam z usług Biura od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Terminowość, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Gorąco polecam BIURO RACHUNKOWE FISCAL S.C. BEATA ZELENT, EWA RĘBISZ !

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Rachunkowe Fiscal s.c. Beata Zelent, Ewa Rębisz

Powiązane produkty i usługi: Usługi księgoweMateriały budowlaneKsięgowyMateriały budowlane GliwiceKsięgowy Gliwice,  Usługi księgowe pkpir oraz ryczałt, Usługi kadrowopłacowe, Sporządzanie zeznań rocznych, Vzmzwrot vat za materiały budowlane

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Długosza 19/2, Gliwice

NIP

631-264-89-78

WWW

http://www.fiscal-gliwice.pl/

Telefon

537****** Pokaż numer

Telefon

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Beata Zelent