Biegli i rzeczoznawcy Rypin - Najlepsi w 2021

Biegli i Rzeczoznawcy Sądowi w Rypinie, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Biegli i rzeczoznawcy

Biuro Wycen Nieruchomości COMPARATIO - Biegli i rzeczoznawcy Toruń

Biuro Rzeczoznawstwa i Usług Motoryzacyjnych - Biegli i rzeczoznawcy Toruń

Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan Kamiński - Biegli i rzeczoznawcy Toruń
Aleksandra K.

Usługa została wykonana rzetelnie i z najwyższą starannością. Od momentu pierwszego kontaktu wiedziałam, że jest to usługa w 100% profesjonalna. Operat przygotowany został naprawdę bardzo szybko z wszelką dbałością o szczegóły. Było mi niezwykle przyjemnie współpracować z Panem Wojciechem Kamińskim i z całą pewnością mogę polecić Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan każdemu kto szuka rzetelnej i fachowej wyceny.

Optima Service - Biegli i rzeczoznawcy Lisewo

Optima Service

 • Lisewo
 • 22 km od Rypin

Oferujemy usługi frezarskie, tokarskie, spawalnicze. Produkujemy noże dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych ostrzymy noże na maszynie CNC (długość nawet 1400 mm). Toczymy elementy o długości do 1800 mm. Inne: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (partner Dekra) Stacja Kontroli Opryskiwaczy (również naprawy opryskiwaczy) Warsztat. Wycena maszyn i urządzeń (rzeczoznawca). Sporządzanie "białych kart" dla samochodów zabytkowych.

Dołącz do naszych Biegłych Rzeczoznawców w Rypinie

Działasz na rynku jako Biegły Rzeczoznawca i szukasz nowych Klientów z Rypina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Rzeczoznawca Iława - Biegli i rzeczoznawcy Iława

Techmot S.A. - Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz

Techmot S.A.

 • Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania - Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

GEOTRONIKA Mariusz Wilamowski - Biegli i rzeczoznawcy Olsztyn
Marta K.

GEOTRONIKA Mariusz Wilamowski - działania firmy sprawne i rzetelne. Polecam do współpracy.

Jestem biegłym sądowym z zakresu mechanizacji i elektryfikacji

 • Łęczyca

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Biegli i rzeczoznawcy Sochaczew

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

 • Sochaczew
Jakub P.

Pan Paweł wykonał dla nas analizę naszego budynku. Zaprosiliśmy go na budowę że względu na estetykę blachy na dachu. Po wizji dowiedzieliśmy się, że w budynku brakuje połowy konstrukcji która była przewidziana w projekcie. Nie spodziewaliśmy się tak szerokiego sprawdzenia obiektu i nie skupiania się tylko na dachu. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Karczewska - Biegli i rzeczoznawcy Łowicz

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Karczewska

 • Łowicz

Posiadam UPRAWNIENIA ZAWODOWE NADANE PRZEZ MINISTRA INWESTYCJI I ROZWOJU NR 7540 Certyfikat Nr 1273/2020- Wycena Nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. Rzetelne i profesjonalne rzeczoznawstwo majątkowe z zachowaniem szczególnej staranności oraz tajemnicy zawodowej. Wyceniam wszystkie rodzaje nieruchomości i wszelkie prawa do nieruchomości. Wyceny sporządzane są w rożnych celach np: Zabezpieczenie kredytów bankowych Kupno, sprzedaż, zamiana Wykazanie zabezpieczenia wymaganego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej (np. w zakresie transportu drogowego). Podział majątku (np. zniesienie współwłasności) Ustalenie wartości aportu Ustalenie wartości środków trwałych Ubezpieczenie nieruchomości Ustalenie

Karol Doryn

 • Szczytno

ACIS Engineer Service - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

ACIS Engineer Service

 • Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Piotr Goszczyński - Biegli i rzeczoznawcy Poddębice

Piotr Goszczyński

 • Poddębice
Mateusz G.

Piotrek to naprawdę świetny specjalista. Wielokrotnie byłem świadkiem jego trafnych i rzeczowych opinii technicznych oraz dobrych decyzji. Zaufać można mu zwłaszcza przy specjalistycznych pracach geotechnicznych, a szczególnie przy murach konstrukcyjnych. Nieobce jest mu również całe spektrum robót wykończeniowych, które zdobył na jednej z najbardziej prestiżowych budów w Polsce. Jego skrupulatność i dokładność jest godna naśladowania. Mam ogromną nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś współpracować. MG

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira - Biegli i rzeczoznawcy Skierniewice

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira

 • Skierniewice

Rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 7214 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Ukończony kurs - Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych (certyfikat Nr 1294/2020). Świadczę usługi z zakresu wyceny różnego typu nieruchomości, a w szczególności: - lokali mieszkalnych i użytkowych - budynków mieszkalnych - działek budowlanych - gruntów rolnych i leśnych - obiektów handlowo-usługowych Szacowaniu podlegają również ograniczone prawa rzeczowe - służebność, użytkowanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami

ALTER Paweł Wójcik - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

ALTER Paweł Wójcik

 • Warszawa
Jolanta K.

Doskonale znają się na tym, co robią. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

Motoekspert. Rzeczoznawca samochodowy Benza Piotr - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Motoekspert. Rzeczoznawca samochodowy Benza Piotr

 • Warszawa

Nasza agencja Moto-Ekspert oferuje Państwu niezwykle skrupulatne i profesjonalne usługi rzeczoznawstwa motoryzacyjnego. Obok wyceny wartości pojazdu, naprawy, przeprowadzamy także ustalanie cech identyfikacyjnych pojazdu. Proponujemy usługi wyceny wartości rynkowej, ekspertyzy techniczne, wyceny dla potrzeb urzędów skarbowych i urzędów celnych, a także wyceny różnego typu maszyn i urządzeń przemysłowych, budowlanych. Produkty/Usługi: - wyceny wartości rynkowej - ekspertyzy techniczne - weryfikacja jakości przeprowadzonych napraw - wyceny dla potrzeb urzędów skarbowych i urzędów celnych - wyceny środków trwałych - wyceny maszyn i urządzeń

MBR MAZOWIECKIE BIURO RZECZOZNAWCÓW ŁUKASZ DĄBROWSKI - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

MBR MAZOWIECKIE BIURO RZECZOZNAWCÓW ŁUKASZ DĄBROWSKI

 • Warszawa

Oględziny, wycena, kalkulacja, opinia techniczna pojazdów samochodowych.

Łukasz Szpinda Rzeczoznawca Majątkowy - Biegli i rzeczoznawcy 01-066 Warszawa

Łukasz Szpinda Rzeczoznawca Majątkowy

 • 01-066 Warszawa
Artur B.

Szybka i profesjonalna wycena mieszkania w Warszawie. Jeżeli zajdzie potrzeba, będę ponownie korzystał z usług pana Łukasza. Dziękuję.

Europejski Lider Odszkodowań Sp. z o. o. - Biegli i rzeczoznawcy Gniezno

Europejski Lider Odszkodowań Sp. z o. o.

 • Gniezno
Jacek Ś.

Bardzo polecam firmę ELO, pełen profesjonalizm obsługi, przemiła i bardzo pomocna kadra. Firma dba o swoich klientów nie tylko do uzyskania odszkodowania i stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu. Każdy będzie zadowolony z usług firmy ELO.

Ramo Polska sp.z.o.o

 • Warszawa

Dariusz Słowik - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Dariusz Słowik

 • Warszawa

Witam Państwa, Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Od 2009 roku zajmuje się szeroko pojętym bezpieczeństwem pożarowym. Od 2021 roku jestem Biegłym Sądowym z zakresu pożarnictwa . Zapraszam serdecznie do współpracy. Kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej - doradztwo - dokumentacja ppoż (instrukcje bezpieczeństwa pożarowego etc) - sprzęt ppoż - szkolenia, stały nadzór - audyty z zakresu ochrony ppoż. - dochodzenia popożarowe.

Beta Odszkodowania - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Kamil S.

Jako jedyni mają tak korzystne warunki dla klienta. Czytajcie dokładnie umowy i to co jest napisane drobnym drukiem, sama się kiedyś naciąłam na umowę u innej firmy.

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych

 • Warszawa

EKO-TECH Sp. z.o.o - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

EKO-TECH Sp. z.o.o

 • Warszawa
Wojciech S.

Najlepsi w Warszawie. Krótko i na temat, koszt, obsługa, czas realizacji, sprzęt nic ująć nic dodać.

Małyszko Nieruchomości - Biegli i rzeczoznawcy Łęgowo

Małyszko Nieruchomości

 • Łęgowo
Agnieszka P.

Działamy w branży od 1997 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny przedsiębiorstw oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych. Skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem, związany z nieruchomościami i majątkiem. Czy będzie to sprzedaż/wynajem czy też wycena, możesz zawsze liczyć na efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Firmą kieruje Grzegorz Małyszko, Rzeczoznawca Majątkowy, uprawnienia nr 3769, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 11472, inżynier budownictwa lądowego.

MBTRENDPL spółka z o.o. - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

MBTRENDPL spółka z o.o.

 • Warszawa

Świadczone przez naszą firmę usługi to operaty szacunkowe, ekspertyzy, wyceny, prace geodezyjne. Wykonujemy zlecenia od 2008. Terenem naszej działalności jest Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Jan A.

Polecam kancelarię prawną Pana Macieja Włostowskiego za profesjonalizm i zaangażowanie oraz szybkie załatwienie sprawy. Jan A.

Car Expert Rafał Prusik - Biegli i rzeczoznawcy Ząbki

Car Expert Rafał Prusik

 • Ząbki

Rzeczoznawca Samochodowy - Wycena wartości rynkowej pojazdu, rejestracja pojazdów zabytkowych, pomoc przy zakupie auta, opinie techniczne, kalkulacja naprawy, kompleksowa pomoc w rejestracji.

Szewc na Grochowie - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Szewc na Grochowie

 • Warszawa
Julia D.

Bardzo dobre podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Buty zawsze wyglądają, jak niby przed chwilą zostały kupione. Bardzo lubię ten zakład szewski i nawet po zmianie miejsca zamieszkania, wolę dojechać spory kawał drogi, ponieważ wiem, że to naprawdę jest tego warte.

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych 2 SIPEX - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

J.P. Praxis - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

J.P. Praxis

 • Warszawa

Instytut Wycen Majątkowych I Ekspertyz Sądowych - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Instytut Wycen Majątkowych I Ekspertyz Sądowych

 • Warszawa

Oferujemy Państwu usługi związane z wyceną nieruchomości, wyceną przedsiębiorstw oraz szeroko pojmowanym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się szacowaniem wartości wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych, dla różnych potrzeb i celów na terenie całej Polski w zakresie nieruchomości komercyjnych (handlowo-usługowych), przemysłowych, mieszkaniowych wielorodzinnych czy ośrodków wypoczynkowych. Rynek wycen nieruchomości mieszkaniowych dla potrzeb osób prywatnych, obsługujemy w granicach aglomeracji warszawskiej. Posiadając wiedzę, wynikającą z kilku kadencji pełnionej funkcji biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu wyceny nieruchomości, praw majątkowych oraz przedsiębiorstw,

A&E Daniel Bogacki

 • Warszawa

Autoekspertmot

 • Łódź

AUDYTOR - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

AUDYTOR

 • Łódź

AUDYTOR świadczy profesjonalne usługi obejmujące; prowadzenie ksiąg rachunkowych, badanie sprawozdań finansowych oraz doradztwo podatkowe wraz z reprezentowaniem podatników w kontrolach podatkowych oraz postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i organem skarbowym oraz reprezentacją przed sądami obydwu instancji w postępowaniach sądowoadministracyjnych.

Augeo Ventures sp. z o.o. - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

Augeo Ventures sp. z o.o.

 • Warszawa

Augeo Ventures to spółka oferująca usługi doradztwa transakcyjnego, w tym: fuzje i przejęcia (w tym transakcje prywatyzacyjne, MBO, LBO) oraz pozyskanie finansowania (private equity, giełda, venture capital) jak i usługi Doradztwa Strategicznego takie jak: budowanie strategii, zarządzanie sprzedażą, optymalizacje procesów biznesowych, wdrażanie rekomendacji i zarządzanie projektami

Instytut Analiz Psychologicznych - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

Instytut Analiz Psychologicznych

 • Łódź

Instytut Analiz Psychologicznych został założony z myślą o dostarczaniu profesjonalnej i kompleksowej opieki psychologicznej. Podstawowym zadaniem Instytutu jest specjalistyczna pomoc psychologiczna oraz rozwój programów klinicznych wykorzystujących odkrycia psychodynamiczne i psychoanalityczne m. in. w terapii nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, psychoz oraz terapii dzieci i młodzieży, jak również psychologicznej pomocy rodzinie oraz ludziom w wieku podeszłym. W ramach swojej działalności Instytut udziela pomocy psychologicznej, prowadzi badania, sporządza niezależne opinie, a także prowadzi szkolenia i warsztaty. Pracujący w Instytucie psychologowie specjalizują się w różnych obszarach, co pozwala na profesjonalną pomoc dopasowaną

XXX - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

XXX

 • Łódź
Edyta M.

Polecam tego adwokata. Konkretny, terminowy, zaangażowany w sprawę. Z sukcesem poprowadził moją sprawę.

AKEA wsparcie biznesu - Biegli i rzeczoznawcy Warszawa

AKEA wsparcie biznesu

 • Warszawa

Doświadczony księgowy, biegły rewident, analityk biznesowy, wykladowca, Najwyższy poziom usług, najwyższe kwallifikacje zawodowe. Usługi biura rachunkowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych, wsparcie w procesie badania sprawozdań finansowych, wdrożenia systemów rachunkowości, szkolenia indywidualne i grupowe w obszarze rachunkowości. Wsparcie w tworzeniu firmy, procedur, prowadzenie projektów. Wsparcie w rekrutacji personelu księgowego. Doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, również prowadzenie księgowości dla małych i mikro firm. Zapraszam do zapoznania się z rodzajem świadczonych usług: https://www.akeabusiness.pl/pl/o-nas

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki - Biegli i rzeczoznawcy Straszyn

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki

 • Straszyn

Nie wykonujemy zleceń dot. ekspertyz budowlanych, ekspertyz technicznych jak i przeglądów technicznych budynków (nieruchomości). *W notatkach prosimy o podanie szczegółów problemu i jakie są Państwa oczekiwania w zakresie zlecenia. Biuro rzeczoznawcze jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi w zakresie techniki samochodowej, wyceny i opiniowania pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz innych środków technicznych (meble, RTV, AGD, ...) Zajmujemy się ekspertyzami na potrzeby rynku motoryzacyjnego i maszynowego. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę i nowoczesne narzędzia umożliwiające wykonanie ekspertyz na

IGINVEST - Biegli i rzeczoznawcy Wyszków

IGINVEST

 • Wyszków

MOTOEKSPERT OSTALCZYK - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

MOTOEKSPERT OSTALCZYK

 • Łódź
Michał K.

Serdecznie polecam, pan Jacek jest naprawdę profesjonalista, chętnie podpowiada w wielu kwestiach związanych związanych z samochodami, profesjonalnie odnosi się do programów, na których pracuje. Pozdrawiam serdecznie.

Rzeczoznawca Pachucki - Biegli i rzeczoznawcy Straszyn
Kamila O.

Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zlecenia. Ogromna wiedza przekazana w przystępny dla mnie, jako laika, sposób :-). Indywidualne podejście do problemu i sympatyczna obsługa.

BIURO EKSPERTÓW REKMAR SP.Z O.O.

 • Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak - Biegli i rzeczoznawcy Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak

 • Gdańsk
Adam K.

Zdecydowanie polecam . Dzięki wycenie firmy Sato zaoszczędziłem ponad 5 tysięcy ! Na wycenie pojazdu . Zdecydowanie Polecam .

Kosmonauta.net sp. z o.o.

 • Gdańsk

Ranking Biegłych Rzeczoznawców obejmuje również takie miejscowości jak: Rypin, Rogowo, Skrwilno, Ostrowite, Kleszczyn, Brzuze, Urszulewo, Wąpielsk, Gulbiny, Ruda, Okalewo, Rojewo, Żałe, Borzymin, Nadróż, Cetki, Długie, Pinino, Ruszkowo, Głowińsk. więcej...
Czyjej usługi poszukujesz?