Biegli i rzeczoznawcy Łosice - Najlepsi w 2020

Biegli i Rzeczoznawcy Sądowi w Łosicach, 2020

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Biegli i rzeczoznawcy

Biegli i rzeczoznawcy Łosice

Błażej Wasilewski Usługi Budowlane

Łuków, 40 km od Łosice

Biegły sądowy z dziedziny budownictwa lądowego. Zajmuję sie kosztorysowaniem, nadzorem nad budowami jako kierownik budowy/inspektor nadzoru. Wykonuję również przeglądy okresowe budynków i opinie techniczne.

IGINVEST

Wyszków

SIMP-INTERMECH

Białystok

Świadczone przez nas usługi to wycena ruchomości - maszyn, urządzeń, pojazdów i innych, certyfikacja CE, ocena stanu technicznego maszyn, urządzeń itp. Działamy na rynku od 1996. Nasze usługi świadczymy na terenie Białegostoku. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Dołącz do naszych Biegłych Rzeczoznawców w Łosicach

Działasz na rynku jako Biegły Rzeczoznawca i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

TB EKSPERT

Białystok

PPHU Armator

Profesjonalizm, terminowość, wiedza i doświadczenie.

Aestimatio

Wolomin

Uderzyło Cię drzewo? Przygniotło Ci samochód? 90% wypadków z udziałem drzew powstaje z powodu niewiedzy lub zaniedbań osób odpowiedzialnych. Zdarzyło Ci się naruszyć prawo ochrony środowiska czy przyrody? Miałeś wypadek na polowaniu albo szkodę od zwierzyny? Znam się na dendrologii, leśnictwie, łowiectwie, ochronie przyrody i środowiska, wycenie wartości drzew i drewna. Rozumiem zawiłości ustaw i rozporządzeń i potrafię się w nich poruszać. Jako biegły sądowy wykonałem w ciągu 22 lat setki opinii dla sądów, prokuratur, kolegiów, gmin i policji oraz dla osób prywatnych. Opiniowałem sprawy bardzo trudne i nietypowe, zawsze z dobrym skutkiem. Wykonuję też ekspertyzy przyrodnicze i środowiskowe oraz inwentaryzacje i projekty pielęgnacji parków

Kamila L.

Profesjonalna firma, z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy znają się na swoim fachu.

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy

Kozienice

Zajmuję się wyceną: - nieruchomości gruntowych (zabudowanych, przeznaczonych pod zabudowę oraz rolnych) w celach sprzedaży lub innych, - nieruchomości lokalowych (mieszkalnych oraz usługowych) - nieruchomości w celu zabezpieczenia kredytu (pod hipoteki), w celach ubezpieczeniowych itp.. 501 081 643 Kozienice, ul. Sikorskiego 8B/18

Magdalena Cylc-Sosińska

Motycz

Biuro Prawa Podatkowego i Nieruchomości

Łomża

Biuro Rachunkowe znajdujące się w pobliżu Urzędu Skarbowego w Łomży (Polowa 53 lokal 6) oferuje przedsiębiorcom usługi w zakresie: - Księgi Przychodów i Rozchodów - Ryczałtu od Przychodów Ewidencjonowanych - Karty Podatkowej - Ewidencji sprzedaży i zakupu VAT, - Rejestru Środków Trwałych i Wyposażenia - Obsługi Kadrowo-Płacowej (Listy Płac, umowy pracę, zlecenie, o dzieło) - Rozliczenia z ZUS (posiadamy kwalifikowany podpis elektroniczny) - Deklaracji VAT, PIT, CIT - Rocznych zeznań podatkowych - Sprawozdań finansowych - Pomocy w zakładaniu nowej firmy oraz doradztwa podatkowego i wyceny nieruchomości Nowość! Rozliczamy podatki z zagranicy.

Augeo Ventures sp. z o.o.

Warszawa

Augeo Ventures to spółka oferująca usługi doradztwa transakcyjnego, w tym: fuzje i przejęcia (w tym transakcje prywatyzacyjne, MBO, LBO) oraz pozyskanie finansowania (private equity, giełda, venture capital) jak i usługi Doradztwa Strategicznego takie jak: budowanie strategii, zarządzanie sprzedażą, optymalizacje procesów biznesowych, wdrażanie rekomendacji i zarządzanie projektami

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

Warszawa
Patrycja M.

Współpraca z Panem Jackiem układała się na bardzo wysokim poziomie. Pan Jacek służył wieloma przydatnymi poradami co wpłynęło na przyspieszenie czasu realizacji oraz obniżenie kosztów przedsięwzięcia.

Szewc na Grochowie

Warszawa
Zofia K.

Szybko i profesjonalnie, ale tym razem najważniejsza była absolutna uczciwość. Nie wiem jak, ale w plecaku do naprawy zostawiłam wszystkie dokumenty i karty kredytowe i były tam bezpieczne jak w sejfie! Mam naprawiony plecak z zawartością i jaka przemiła obsługa. Super!

DRAKKAR

Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Instytut Wycen Majątkowych I Ekspertyz Sądowych

Warszawa

Oferujemy Państwu usługi związane z wyceną nieruchomości, wyceną przedsiębiorstw oraz szeroko pojmowanym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się szacowaniem wartości wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych, dla różnych potrzeb i celów na terenie całej Polski w zakresie nieruchomości komercyjnych (handlowo-usługowych), przemysłowych, mieszkaniowych wielorodzinnych czy ośrodków wypoczynkowych. Rynek wycen nieruchomości mieszkaniowych dla potrzeb osób prywatnych, obsługujemy w granicach aglomeracji warszawskiej. Posiadając wiedzę, wynikającą z kilku kadencji pełnionej funkcji biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu wyceny nieruchomości, praw majątkowych oraz przedsiębiorstw, oferujemy

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych

Warszawa

Adam Rzemieniuk wycena majątku

Warszawa
Tomasz L.

Udana współpraca w zakresie raportu cen transakcyjnych oraz operatu szacunkowego zakupionego mieszkania. Polecam.

ALTER Paweł Wójcik

Warszawa
Jolanta K.

Doskonale znają się na tym, co robią. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

A&E Daniel Bogacki

Warszawa

EKO-TECH Sp. z.o.o

Warszawa
ryszard k.

sprawny montaż kompletnej instalacji i osiągniecie w krótkim czasie końcowego efektu z przyłączeniem do sieci.

AKEA wsparcie biznesu

Warszawa

Doświadczony księgowy, biegły rewident, analityk biznesowy, wykladowca, Najwyższy poziom usług, najwyższe kwallifikacje zawodowe. Usługi biura rachunkowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych, wsparcie w procesie badania sprawozdań finansowych, wdrożenia systemów rachunkowości, szkolenia indywidualne i grupowe w obszarze rachunkowości. Wsparcie w tworzeniu firmy, procedur, prowadzenie projektów. Wsparcie w rekrutacji personelu księgowego. Doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, również prowadzenie księgowości dla małych i mikro firm. Zapraszam do zapoznania się z rodzajem świadczonych usług: https://www.akeabusiness.pl/pl/o-nas

J.P. Praxis

Warszawa

MBTRENDPL spółka z o.o.

Warszawa

Świadczone przez naszą firmę usługi to operaty szacunkowe, ekspertyzy, wyceny, prace geodezyjne. Wykonujemy zlecenia od 2008. Terenem naszej działalności jest Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Zapraszamy do współpracy.

MBR MAZOWIECKIE BIURO RZECZOZNAWCÓW ŁUKASZ DĄBROWSKI

Warszawa

Oględziny, wycena, kalkulacja, opinia techniczna pojazdów samochodowych.

Ramo Polska sp.z.o.o

Warszawa

Motoekspert. Rzeczoznawca samochodowy Benza Piotr

Warszawa

Nasza agencja Moto-Ekspert oferuje Państwu niezwykle skrupulatne i profesjonalne usługi rzeczoznawstwa motoryzacyjnego. Obok wyceny wartości pojazdu, naprawy, przeprowadzamy także ustalanie cech identyfikacyjnych pojazdu. Proponujemy usługi wyceny wartości rynkowej, ekspertyzy techniczne, wyceny dla potrzeb urzędów skarbowych i urzędów celnych, a także wyceny różnego typu maszyn i urządzeń przemysłowych, budowlanych. Produkty/Usługi: - wyceny wartości rynkowej - ekspertyzy techniczne - weryfikacja jakości przeprowadzonych napraw - wyceny dla potrzeb urzędów skarbowych i urzędów celnych - wyceny środków trwałych - wyceny maszyn i urządzeń

SEBACARS

Piaseczno
Piotr G.

Szybka, profesjonalna obsługa. Polecam usługi tej firmy.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Przemysław Grządkowski

Chełm

Wycenia nieruchomości zabudowanych, rolnych, leśnych, użytków zielonych będących przedmiotem prawa własności, użytkowania wieczystego. Wycena lokali mieszkalnych, użytkowych. Wycena ograniczonych praw rzeczowych - służebności, spółdzielczych własnościowych praw do lokalu. Wycena w celu naliczenia opłaty adiacenckiej czy planistycznej. Wycena w celu aktualizacji opłaty za użytkowanie wieczyste. Wycena przedsiębiorstw. Uproszczone opinie o przypuszczalnej cenie nieruchomości. Wycena maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych.

KZ eXpert Kamil Zdzieszyński

Biała Rawska

Certyfikowany Rzeczoznawca samochodowy wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury pod numerem RS001704, diagnosta samochodowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu motoryzacji. - Wyceny wartości rynkowej pojazdów dla potrzeb ubezpieczeniowych, kredytowych, skarbowych, celnych i księgowych, urzędów komunikacji dla firm i osób fizycznych - Ocena stanu technicznego pojazdów - Identyfikacja nieczytelnych nr VIN - Kosztorysowanie naprawy pojazdu - Wsparcie przy zakupie samochodu używanego (ocena stanu technicznego pojazdu, pomiar grubości powłoki lakierniczej, diagnostyka komputerowa ) - Wykonywanie opinii dot. Pojazdów Zabytkowych Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu.

Arbor Łukasz Kowalski

Zamość

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

Sochaczew
Natalia S.

Pan Paweł opiniował u mnie dach. Jak się okazało był wykonany w sposób niezgodny z projektem i mógł się nawet zawalić. Dzięki wnikliwości rzeczoznawcy wykonawca musiał poprawić dach. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalną ocenę.

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira

Skierniewice

Rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 7214 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Świadczę usługi z zakresu wyceny różnego typu nieruchomości, a w szczególności: - lokali mieszkalnych i użytkowych - budynków mieszkalnych - działek budowlanych - gruntów rolnych i leśnych - obiektów handlowo-usługowych Szacowaniu podlegają również ograniczone prawa rzeczowe - służebność, użytkowanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi oraz z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Operaty szacunkowe mogą posłużyć m. in. do: - negocjacji ceny

Karol Doryn

Szczytno

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Karczewska

Łowicz

Posiadam UPRAWNIENIA ZAWODOWE NADANE PRZEZ MINISTRA INWESTYCJI I ROZWOJU NR 7540 Certyfikat Nr 1273/2020- Wycena Nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. Rzetelne i profesjonalne rzeczoznawstwo majątkowe z zachowaniem szczególnej staranności oraz tajemnicy zawodowej. Wyceniam wszystkie rodzaje nieruchomości i wszelkie prawa do nieruchomości. Wyceny sporządzane są w rożnych celach np: Zabezpieczenie kredytów bankowych Kupno, sprzedaż, zamiana Wykazanie zabezpieczenia wymaganego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej (np. w zakresie transportu drogowego). Podział majątku (np. zniesienie współwłasności) Ustalenie wartości aportu Ustalenie wartości środków trwałych Ubezpieczenie nieruchomości Ustalenie

Jacek Włodarczyk

Końskie

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Karolina Skoneczna-Szydłowska

Tomaszów Mazowiecki

BIURO RZECZOZNAWCZE BOGDAN GBUR

KĘTRZYN

Realizujemy zlecenia od 1998r. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Kętrzyn, Giżycko, Mrągowo, Bartoszyce, Reszel, Biskupiec, Węgorzewo, Dobre Miasto, Olsztyn. Specjalizacja naszej firmy to motoryzacja. Zachęcamy do kontaktu.

Autoekspertmot

Łódź

AUDYTOR

Łódź

AUDYTOR świadczy profesjonalne usługi obejmujące; prowadzenie ksiąg rachunkowych, badanie sprawozdań finansowych oraz doradztwo podatkowe wraz z reprezentowaniem podatników w kontrolach podatkowych oraz postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i organem skarbowym oraz reprezentacją przed sądami obydwu instancji w postępowaniach sądowoadministracyjnych.

XXX

Łódź
Edyta M.

Polecam tego adwokata. Konkretny, terminowy, zaangażowany w sprawę. Z sukcesem poprowadził moją sprawę.

MOTOEKSPERT OSTALCZYK

Łódź
Michał K.

Serdecznie polecam, pan Jacek jest naprawdę profesjonalista, chętnie podpowiada w wielu kwestiach związanych związanych z samochodami, profesjonalnie odnosi się do programów, na których pracuje. Pozdrawiam serdecznie.

Instytut Analiz Psychologicznych

Łódź

Instytut Analiz Psychologicznych został założony z myślą o dostarczaniu profesjonalnej i kompleksowej opieki psychologicznej. Podstawowym zadaniem Instytutu jest specjalistyczna pomoc psychologiczna oraz rozwój programów klinicznych wykorzystujących odkrycia psychodynamiczne i psychoanalityczne m. in. w terapii nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, psychoz oraz terapii dzieci i młodzieży, jak również psychologicznej pomocy rodzinie oraz ludziom w wieku podeszłym. W ramach swojej działalności Instytut udziela pomocy psychologicznej, prowadzi badania, sporządza niezależne opinie, a także prowadzi szkolenia i warsztaty. Pracujący w Instytucie psychologowie specjalizują się w różnych obszarach, co pozwala na profesjonalną pomoc dopasowaną

Jestem biegłym sądowym z zakresu mechanizacji i elektryfikacji

Łęczyca

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

Jędrzejów

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Czyjej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.